Szukaj:
Lp Nazwisko i imię Klasa kyorugi Klasa poomsae Numer licencji
1 Aleszczyk Katarzyna międzynarodowy 30000002
2 Babenko Olexiy kandydat 30000288
3 Baranowski Paweł sędzia poomsae klasy I 30000217
4 Bałasz Marcin związkowy 30000174
5 Bohaj Ewa związkowy 30000067
6 Chwaszczewski Janusz związkowy 30000011
7 Darłak Kornelia kandydat 30000265
8 Falaszek Agnieszka okręgowy 30000240
9 Filowiat Grzegorz związkowy 30000018
10 Furman Mirosław sędzia poomsae klasy I 30000224
11 Furman Beata sędzia poomsae klasy II 30000280
12 Glinko Zbigniew związkowy 30000021
13 Górski Krzysztof kandydat sędzia poomsae klasy I 30000222
14 Iwanowska Agata związkowy 30000096
15 Jedlikowski Michał okręgowy 30000207
16 Kalemba Maria kandydat 30000308
17 Kalitka Adrianna kandydat 30000310
18 Kmiecik Bartosz okręgowy 30000235
19 Komorowski Wiktor okręgowy 30000242
20 Kotlarz Piotr kandydat sędzia poomsae klasy I 30000282
21 Krajewska Adrianna kandydat 30000313
22 Kruk Tomasz kandydat sędzia poomsae klasy II 30000243
23 Majsterek Cezary kandydat 30000306
24 Malczewski Paweł okręgowy 30000202
25 Marzec Anatol okręgowy 30000208
26 Masiewicz Sara kandydat 30000307
27 Małek Paulina okręgowy 30000130
28 Miszczak Justyna kandydat 30000304
29 Miszczak Tomasz kandydat 30000305
30 Nalazek Anna okręgowy 30000253
31 Naskręt Tobiasz kandydat 30000312
32 Olchowski Karol kandydat 30000296
33 Pacut Mateusz związkowy 30000201
34 Parkot Paweł związkowy 30000250
35 Piętka Zuzanna kandydat 30000231
36 Podlaska Renata okręgowy 30000229
37 Poniewierski Michał związkowy 30000108
38 Poniewierski Tomasz związkowy 30000041
39 Radzymińska-Grzybowska Marta kandydat 30000301
40 Rapita Anna związkowy 30000043
41 Reszka Olga kandydat 30000271
42 Rudy Michał międzynarodowy 30000193
43 Rurkowska Agnieszka kandydat sędzia poomsae klasy I 30000105
44 Rydzewski Piotr kandydat sędzia poomsae klasy I 30000283
45 Rzęsa Martyna kandydat 30000275
46 Sadowska Dorota sędzia poomsae klasy II 30000259
47 Scheffler Agnieszka międzynarodowy sędzia poomsae klasy I 30000113
48 Sobierajski Marcin związkowy 30000068
49 Stożek Kazimierz związkowy sędzia poomsae klasy I 30000106
50 Szymczyk Monika Anna kandydat 30000314
51 Talaśka Mariusz kandydat sędzia poomsae klasy II 30000292
52 Uścimiuk Weronika kandydat 30000291
53 Wakszyńska Karolina kandydat 30000303
54 Walerowicz Wioletta kandydat 30000132
55 Wójtowicz Piotr okręgowy 30000251
56 Wolniewicz Marcel kandydat 30000309
57 Zaręba Magdalena kandydat 30000300
58 Ziębakowska Weronika kandydat 30000311
59 Zientek Anna związkowy 30000023
60 Ziółkowski Paweł kandydat 30000295
61 Żurek Igor kandydat 30000272
62 Łabutka Krzysztof międzynarodowy sędzia poomsae klasy I 30000223