Szukaj:
Lp Nazwisko i imię Klub Miejscowość Kategoria wiekowa Numer licencji
1 Adach Anielka Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10006839
2 Adach Mariusz Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10006840
3 Adamczak Adam Uczniowski Klub Sportowy "OLIMPIJCZYK" Poznań junior młodszy 10007536
4 Adamczewski Jerzy Bydgoski Klub Sportowy Centrum Bydgoszcz młodzik 10006922
5 Adamczyk Jan Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg junior młodszy 10004734
6 Adamczyk Jakub Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski junior 10004601
7 Adamkiewicz Patrycja Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10005818
8 Adamkiewicz Mariusz Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Pleszew junior 10004901
9 Aksiutchyk Katsiaryna Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10007932
10 Alammari Adam AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005214
11 Aleksandrowicz Ada Ludowy Międzyszkolny Klub Sportowy "SFORA" Chojnów dziecko 10007119
12 Amani Olivier Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior młodszy 10005633
13 Ambroszczyk Jakub Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10007779
14 Ambroży Jakub Klub Sportowy Turbacz Mszana Dolna junior młodszy 10007666
15 Anasiewicz Sylwia Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół w Bełżycach Bełżyce młodzieżowiec 10005302
16 Andrukiewicz Oliwia Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok junior młodszy 10006138
17 Andrzejak Adam Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września młodzik 10007650
18 Andrzejczak Wiktor Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg junior młodszy 10007803
19 Andrzejczak Kamil Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Pleszew młodzik 10007909
20 ANDRZEJCZAK ALEKSANDRA Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września junior 10003810
21 Andrzejczyk Anna Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin młodzik 10007785
22 Andrzejczyk Karolina Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów młodzik 10007752
23 Andrzejewski Kacper Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo junior młodszy 10006335
24 Anisiewicz Zofia Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo dziecko 10007541
25 Anisiewicz Aleksandra Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo senior 10006436
26 Anklewicz Aleksander Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10007503
27 Antoniak Paulina Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzieżowiec 10005270
28 Antoszkiewicz Karolina Uczniowski Klub Sportowy Szakal Jeżyce Poznań junior młodszy 10005016
29 Babenko Olexiy Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10006642
30 Babenko Serhii Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10007933
31 Babicki Adam Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006409
32 Bachorska Iga Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września junior młodszy 10004987
33 Bachorska Olga Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września junior 10007162
34 Badowska Zuzanna Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół w Bełżycach Bełżyce junior młodszy 10005743
35 Badura Rafał Opolski Klub Taekwondo Opole junior 10003281
36 Badylak Wojciech Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior 10003494
37 Bagiński Przemysław Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior 10005272
38 Bagrowski Patryk Wojskowy Klub Sportowy Grunwald Poznań młodzik 10007125
39 Bajdan Zuzanna Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior młodszy 10006198
40 Bajer Wiktoria Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10007398
41 Bąk Zuzanna Uczniowski Klub Sportowy Tygrys Kołczygłowy junior młodszy 10007330
42 Bakalarz Kacper Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa Łódź junior młodszy 10006101
43 Bąkowska Anna Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna młodzik 10007487
44 Banach Michał Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006524
45 Banach Marcelina Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Tymbark Tymbark junior 10007369
46 Banaszak Daniel Klub Taekwondo "Sokół " Krasnystaw junior młodszy 10005101
47 Banaszak Oksana AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005191
48 Banaszczyk Sylwia Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn młodzieżowiec 10006650
49 Baraniak Olga Klub Sportowy AZS AWF Warszawa senior 10000447
50 Baranowski Paweł Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok senior 10007184
51 BARANOWSKI OLIVIER Ludowy Klub Sportowy "Puncher" Płock junior młodszy 10006233
52 Barańska Jagoda Bydgoski Klub Sportowy Centrum Bydgoszcz junior młodszy 10007823
53 Barański Wojciech Wojskowy Klub Sportowy Grunwald Poznań junior młodszy 10004982
54 Barański Bartosz Wojskowy Klub Sportowy Grunwald Poznań junior 10004312
55 Barcikowska Miriam Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa młodzik 10005390
56 Barcz Bruno Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo dziecko 10006315
57 Barcz Jeremi Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo junior młodszy 10006088
58 Barcz Melania Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo junior młodszy 10006089
59 Barszczewska Karolina Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "HIDORI" przy Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi Olecko junior 10004200
60 Bartkowiak Mateusz Uczniowski Klub Sportowy Atlas Tarnowo Podgórne junior 10003529
61 Bartniak Dorota Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa Łódź młodzieżowiec 10004580
62 Bartoszewicz Julia Uczniowski Klub Sportowy GRAB w Janówce Augustów junior młodszy 10007082
63 Bartuzi Karol Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół w Bełżycach Bełżyce junior młodszy 10007236
64 Baszyński Filip Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10007497
65 BAZYDŁO MATEUSZ Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" Pisz młodzik 10007178
66 Bazyli Jakub Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10007872
67 Bałasz Aleksander Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin młodzik 10007925
68 Bałdyga Mateusz Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10006523
69 Bałdyga Julia Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn młodzik 10006849
70 Bednarski Napoleon Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk junior młodszy 10004984
71 Bednarski Maciej Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo dziecko 10007624
72 BEDNARSKI GRZEGORZ Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk junior 10003998
73 Bednarski Antoni Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo młodzik 10006996
74 Beghdadi Rayan Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10005705
75 Bekrycht Benjamin Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa Łódź młodzieżowiec 10001957
76 Bereźnicka Zuzia Opolski Klub Taekwondo Opole junior 10004121
77 Bernacki Kacper Opolski Klub Taekwondo Opole junior młodszy 10005421
78 Bernacki Mateusz Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10007270
79 Białek Jakub Koszaliński Klub Taekwondo Bałtyk Koszalin junior 10004164
80 Biały Alan Green Sport Club Lublin młodzik 10007393
81 Biczysko Igor Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Hansu Chrząstawa Wielka młodzik 10006939
82 Bider Dawid Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg młodzik 10007408
83 Biecek Wiktoria Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Kantor" Częstochowa młodzik 10006743
84 Biegański Mateusz Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września senior 10003816
85 Bielawski Kordian Bydgoski Klub Taekwondo Bydgoszcz dziecko 10007589
86 Bielawski Patryk Bydgoski Klub Taekwondo Bydgoszcz senior 10007590
87 BIELECKI PRZEMYSŁAW Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior młodszy 10006460
88 BIENIEK PAULINA KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE junior 10004413
89 Bierdziewska Gabriela Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok młodzik 10007728
90 BIERŁA MAJA Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin młodzik 10007015
91 Biesiekirski Maksymilian Sopocki Klub Sportowy Atlas Sopot junior młodszy 10005443
92 Binetti Marek Uczniowski Klub Sportowy "TKD-KÓRNIK" Kórnik junior młodszy 10006122
93 Biniecki Michał Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo młodzieżowiec 10007789
94 Bińkowski Hubert Klub Sportowy Rapid Śrem młodzik 10007914
95 Bleks Szymon Akademicki Klub Sportowy Olsztyńskiej Szkoły Wyższej Start Olsztyn junior 10006525
96 Bobowicz Jakub Uczniowski Klub Sportowy Mechanik Zamość senior 10002366
97 Bobrowski Szymon Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzik 10007554
98 Boczkowski Jakub Andrzej Green Sport Club Lublin junior młodszy 10007394
99 Bogaczyk Joanna Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007147
100 Bogaczyk Marysia Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior 10004934
101 Bogdanowicz Adam Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski junior 10006724
102 Bogucka Julia Giżycki Klub Sportowy SPARTAKUS Giżycko junior młodszy 10006319
103 Bona Zuzanna Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10007813
104 Bonin Antoni Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzik 10007553
105 Borejszo Borys Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok młodzik 10006139
106 Borejszo Aneta Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok senior 10007703
107 Borkowska Natalia Młodzieżowy Klub Sportowy "Medyk" Łomża junior młodszy 10007193
108 Borkowski Dominik Klub Sportowy Protektor Lublin młodzik 10007882
109 Borowiak Inez Klub Sportowy Rapid Śrem junior młodszy 10004992
110 Borowiak Kajetan Uczniowski Klub Sportowy Szakal Jeżyce Poznań młodzik 10006983
111 Borowska Klaudia Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo młodzieżowiec 10007810
112 Borowski Kamil Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo młodzieżowiec 10005304
113 Bosek Beata Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo senior 10006341
114 Brach Julia Klub Sportowy Czarne Lwy Taekwondo Olimpijskie Rusiec junior młodszy 10007434
115 Brach Filip Klub Sportowy Czarne Lwy Taekwondo Olimpijskie Rusiec junior młodszy 10007435
116 Brago Filip Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg młodzik 10007414
117 BRONISZ PAULINA Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior młodszy 10005897
118 Brozio Liliana Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok dziecko 10007743
119 Brugger Sebastian Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Jarocin Jarocin młodzieżowiec 10001912
120 Brust Maciej Uczniowski Klub Sportowy ILYO Bochnia junior młodszy 10006585
121 Brust Zuzanna Uczniowski Klub Sportowy ILYO Bochnia junior 10007405
122 Brycki Mkołaj Klub Sportów Walki Szczecinek młodzik 10006801
123 Bryja Kacper Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Olsztyn młodzik 10007654
124 Brym Michał Klub Sportowy AZS AWF Warszawa senior 10005823
125 Brzeska Nikola Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo młodzik 10006588
126 Brzeziński Antoni Wojskowy Klub Sportowy Grunwald Poznań młodzik 10007133
127 Brzeziński Bartosz Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior młodszy 10006380
128 Brzostek Hubert Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior młodszy 10006526
129 Brzostek Milosz Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007354
130 Brzostek Kinga Aleksandra Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10006669
131 Bucka Hanna Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10007863
132 Buczyński Wojciech Klub Sportowy Czarne Lwy Taekwondo Olimpijskie Rusiec młodzik 10007432
133 Budaj Oliwia Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój junior młodszy 10004996
134 Bukowska Klaudia Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście dziecko 10007984
135 Bulman Dominika Sopocki Klub Sportowy Atlas Sopot młodzieżowiec 10004511
136 Buraczewska Maria Wojskowy Klub Sportowy Grunwald Poznań młodzik 10007122
137 Buraczewski Maksymilian Wojskowy Klub Sportowy Grunwald Poznań junior młodszy 10005431
138 Burkiciak Stanisław Uczniowski Klub Sportowy "OLIMPIJCZYK" Poznań junior młodszy 10005919
139 Burzyńska Marta AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005196
140 Busza Patryk Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Jarocin Jarocin młodzik 10006700
141 Butkiewicz Julia Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "HIDORI" przy Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi Olecko młodzik 10006574
142 Byczek Iga Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10006005
143 Błachowska Katarzyna Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok junior młodszy 10007700
144 Błachowski Grzegorz Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok senior 10007740
145 Błaszczuk Julia Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior młodszy 10005808
146 Błaszczyk Anna Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior młodszy 10005685
147 Błażejewska Maja Klub Sportowy CENTURIA Toruń junior młodszy 10006212
148 Błażejewska Zuzanna Klub Sportowy CENTURIA Toruń dziecko 10006213
149 Błażejewski Oskar Uczniowski Klub Sportowy AVIA Kamionki młodzik 10007840
150 Cabanek Alan Koszaliński Klub Taekwondo Bałtyk Koszalin młodzieżowiec 10007643
151 Camlet Patryk Młodzieżowy Klub Sportowy "Medyk" Łomża młodzik 10007195
152 Capała Emilia Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan junior młodszy 10005568
153 Capała Alan Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn junior 10004819
154 Cemerys Jakub Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski junior młodszy 10006017
155 Cemerys Igor Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski junior młodszy 10005796
156 Cerekwicka Małgorzata Klub Sportowy Rapid Śrem junior 10005246
157 Chaduch Bartosz Opolski Klub Taekwondo Opole senior 10001484
158 Chalimoniuk Jakub Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski młodzik 10006618
159 Chamiuk Adam Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok junior młodszy 10007374
160 Chapski Wiktor Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół w Bełżycach Bełżyce junior młodszy 10006938
161 Cheba Natalia Opolski Klub Taekwondo Opole senior 10000750
162 Chęciński Artur Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan junior młodszy 10005562
163 Chlebek Martyna Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan junior młodszy 10005565
164 Chlebek Marika Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn junior młodszy 10007250
165 Chlipała Julia Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna junior młodszy 10005966
166 Chmera Filip Koszaliński Klub Taekwondo Bałtyk Koszalin młodzieżowiec 10007085
167 Chmielarz Łukasz Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzieżowiec 10002047
168 Chmielewska Jagoda Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września junior młodszy 10006670
169 Chmielewski Marcel Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg młodzik 10007412
170 Chmielnicka Kinga Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski młodzik 10007539
171 Chmielowski Kamil Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna junior młodszy 10006265
172 Chodera Szymon Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10007868
173 Chodoła Kamil Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzieżowiec 10005276
174 Chojnacki Dominik UKS Tiger Team Września młodzik 10007862
175 Chojnacki Mateusz Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski młodzik 10006727
176 Cholewa Antoni Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy dziecko 10007416
177 Chorążak Jakub Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo junior 10004699
178 Chrapkowska Laura Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior młodszy 10005729
179 Chrapońska Nadia Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Kantor" Częstochowa junior młodszy 10006649
180 Chrzanowski Mateusz Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006410
181 Chrzanowski Paweł Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007425
182 Chrzanowski Oliwier Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów młodzik 10007226
183 Chudala Bartosz Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10007242
184 Chybiński Tymoteusz Klub Sportowy CENTURIA Toruń dziecko 10006205
185 Cibicka Kamila AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzieżowiec 10003086
186 Cicholska Wiktoria Klub Sportowy Grom Bogatynia junior młodszy 10006301
187 Cichosz Gabriela Klub Taekwondo "Sokół " Krasnystaw młodzik 10006969
188 Cichowicz Kacper Klub Sportowy Grom Bogatynia junior młodszy 10006300
189 Cieniawa Jakub Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior młodszy 10005645
190 Cieniawa Dawid Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007020
191 Cieżuch Robert Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn junior młodszy 10007249
192 Ciołek Hubert Uczniowski Klub Sportowy "TKD-KÓRNIK" Kórnik dziecko 10007983
193 Cisłowski Przemysław Klub Sportowy DROGA SMOKA Katowice junior młodszy 10006583
194 CIUPA BARTŁOMIEJ Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10006458
195 Ciupiński Marcin Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa Łódź młodzieżowiec 10001958
196 Cudnoch Łukasz Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10004872
197 Ćwik Wiktoria Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok junior młodszy 10007704
198 Ćwiklińska Daria Bydgoski Klub Taekwondo Bydgoszcz senior 10000386
199 Ćwikliński Bartosz Bydgoski Klub Taekwondo Bydgoszcz senior 10001738
200 Ćwikła Piotr Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski młodzieżowiec 10005832
201 Ćwikła Aleksandra Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski młodzik 10006722
202 Cygan Oliwia Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa junior młodszy 10005375
203 Czaja Dominik Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski młodzik 10006721
204 Czajkowska Monika Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior 10004949
205 Czajkowski Maciej Opolski Klub Taekwondo Opole junior młodszy 10005419
206 Czamański Kaetan Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007143
207 Czapla Jerzy Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan młodzik 10007157
208 Czapla Adam Opolski Klub Taekwondo Opole senior 10000751
209 Czaplicki Kamil Uczniowski Klub Sportowy "TKD-KÓRNIK" Kórnik młodzik 10006815
210 Czapulak Anna Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Jarocin Jarocin młodzik 10006707
211 Czarnecki Maciej Green Sport Club Lublin junior młodszy 10005764
212 CZARNECKI TYMOTEUSZ Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" Pisz młodzik 10007667
213 Czarniewicz Michał Młodzieżowy Klub Sportowy "Medyk" Łomża junior młodszy 10006365
214 Czasławski Mateusz Ludowy Międzyszkolny Klub Sportowy "SFORA" Chojnów dziecko 10007150
215 Czatrowski Michał Ludowy Międzyszkolny Klub Sportowy "SFORA" Chojnów junior młodszy 10006905
216 Czeleń Aaron Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Jarocin Jarocin dziecko 10007753
217 Czerech Julia Giżycki Klub Sportowy SPARTAKUS Giżycko junior młodszy 10006323
218 Czerniawski Dominik Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior młodszy 10005617
219 Czerwińska Michalina Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Pleszew junior młodszy 10006116
220 Czerwoniec Agata Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo młodzik 10006977
221 Czerwonka Emilia Koszaliński Klub Taekwondo Bałtyk Koszalin junior 10004169
222 Czoch Michał Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10007865
223 Czorniej Kacper Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzieżowiec 10002048
224 CZUBA KACPER Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" Pisz młodzik 10007179
225 Czuryło Łukasz Giżycki Klub Sportowy SPARTAKUS Giżycko junior młodszy 10006320
226 Dąbrowska Amelia Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10006710
227 Dąbrowski Jeremi Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok dziecko 10007778
228 Dąbrowski Oliwier Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10007347
229 Dąbrowski Kacper Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz junior 10006958
230 Dajczak Antonina Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Jarocin Jarocin młodzik 10006702
231 Dajnowicz Gabriela Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10005975
232 Danelczyk Maja Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007421
233 Danielak Dominik Uczniowski Klub Sportowy Szakal Jeżyce Poznań junior młodszy 10007989
234 Danieliszyn Igor Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10006932
235 Dara Gabriela Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna junior 10003643
236 Dawidziuk Kacper Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok dziecko 10007716
237 Dębowska Emilia Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10006662
238 Dębska Weronika Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Kantor" Częstochowa junior 10004015
239 Demkowicz Gerard Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój junior młodszy 10005842
240 Deneka Szymon Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik junior młodszy 10004989
241 Deneka Zuzanna Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik dziecko 10007365
242 Deneka Justyna Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik senior 10007366
243 Derda Martyna Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior młodszy 10006353
244 Diaków Agnieszka Opolski Klub Taekwondo Opole junior młodszy 10005427
245 Diallo Salaam Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior młodszy 10005460
246 Diana Danilewicz Green Sport Club Lublin junior młodszy 10005978
247 DOBIES RAFAŁ Ludowy Klub Sportowy "Puncher" Płock młodzieżowiec 10006232
248 Dobrosielski Jakub AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior 10005015
249 Dobrosielski Hubert Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz junior młodszy 10007601
250 Dobrzańska Natalia Klub Sportowy DROGA SMOKA Katowice dziecko 10008001
251 Dobrzański Kacper Klub Sportowy DROGA SMOKA Katowice junior młodszy 10004016
252 Dola Remigiusz Ludowy Międzyszkolny Klub Sportowy "SFORA" Chojnów junior młodszy 10005575
253 Dolat Piotr Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior młodszy 10005635
254 Dolecińska Aleksandra Stowarzyszenie Taekwondo Paradyż Paradyż junior młodszy 10007027
255 Dolecińska Eliza Stowarzyszenie Taekwondo Paradyż Paradyż junior młodszy 10007028
256 Dolecińska Julia Stowarzyszenie Taekwondo Paradyż Paradyż junior 10007029
257 Domańska Julia Ludowy Międzyszkolny Klub Sportowy "SFORA" Chojnów młodzik 10006846
258 Domańska Nataia Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski junior 10006744
259 Domański Krzysztof Ludowy Międzyszkolny Klub Sportowy "SFORA" Chojnów senior 10006917
260 Domański Patryk Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10005706
261 Domiter Piotr Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój junior młodszy 10005848
262 Domoracka Izabela Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok młodzieżowiec 10007692
263 Dondalska Agata Klub Sportowy CENTURIA Toruń junior młodszy 10006593
264 Dondalski Adam Klub Sportowy CENTURIA Toruń dziecko 10006594
265 Dowan Bartosz Koszaliński Klub Taekwondo Bałtyk Koszalin młodzik 10007328
266 Downar Milena Klub Sportowy CENTURIA Toruń junior młodszy 10006256
267 Downar Monika Klub Sportowy CENTURIA Toruń młodzik 10006210
268 Downar Robert Klub Sportowy CENTURIA Toruń dziecko 10006211
269 Drapiewska Laura Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz junior 10006493
270 Drażba Jakub Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok dziecko 10007736
271 Drążkiewicz Igor Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10005616
272 DRĄŻYK ANNA Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10006528
273 Drews Mateusz Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10006442
274 Drężek Maja Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn dziecko 10007429
275 Drgas Patryk Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn junior młodszy 10007247
276 Drońska Maria Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10007358
277 Drozd Paweł Green Sport Club Lublin junior młodszy 10005977
278 Dryl Michał Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok dziecko 10007695
279 Drzastwa Marcel Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Kantor" Częstochowa młodzik 10006763
280 Dub Daniel Uczniowski Klub Sportowy Tygrys Kołczygłowy młodzik 10007548
281 Dublaszewska Klaudia Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior 10004238
282 Duda Michał Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10004354
283 Dudek Krzysztof Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007348
284 Dudziński Kamil Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn junior 10004823
285 Duńczyk Aleksandra Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007350
286 Dupla Mia Helena Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo przy Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Środa Wielkopolska junior młodszy 10005923
287 Duraj-Modzelewski Patryk Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior 10007565
288 Durmaj Julia Giżycki Klub Sportowy SPARTAKUS Giżycko młodzik 10006321
289 Duszyński Bartosz Klub Sportowy Taekyon Sierpc junior 10003176
290 Dyrkacz Bartosz Ludowy Międzyszkolny Klub Sportowy "SFORA" Chojnów dziecko 10006903
291 Dyrkacz Radosław Ludowy Międzyszkolny Klub Sportowy "SFORA" Chojnów senior 10006916
292 Dziadkowiec Paweł Klub Sportowy Turbacz Mszana Dolna młodzik 10007664
293 DZIATKOWIAK DARIUSZ Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" Pisz młodzik 10007176
294 DZIATKOWIAK KAMIL Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" Pisz junior młodszy 10005454
295 Dzido Zuzanna Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10007182
296 Dziedzic Michał Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006285
297 Dzieńdziura Mikołaj AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzieżowiec 10004600
298 Dzieniszewski Bartłomiej Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa junior młodszy 10004526
299 Dziuba Filip Klub Sportowy Rapid Śrem młodzieżowiec 10002140
300 Dziuba Marcin Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior młodszy 10005626
301 Dźwigaj Bartosz Uczniowski Klub Sportowy ILYO Bochnia młodzieżowiec 10007188
302 Dzwonkowska Maja Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10006467
303 Dzwonnik Wiktoria Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy dziecko 10007415
304 Dłużewski Nikodem Klub Sportowy TAE Dębe Wielkie 10007927
305 Dłużewski Oskar Klub Sportowy TAE Dębe Wielkie junior młodszy 10007515
306 Echaust Martina Bydgoski Klub Taekwondo Bydgoszcz młodzik 10007584
307 Echaust Marika Bydgoski Klub Taekwondo Bydgoszcz młodzik 10007588
308 Edut Iga Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok junior młodszy 10006140
309 Ejsmont Wiktoria Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok junior młodszy 10007731
310 Ejsmont Dominika Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok młodzik 10007732
311 Elminowski Dawid Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzieżowiec 10003333
312 Eltayeb Ahmed Elhadi Zuzanna Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10006020
313 Essen Wiktoria Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior młodszy 10006412
314 Falbierska Lena Klub Sportowy Rapid Śrem młodzik 10007759
315 Falęcki Karol Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów młodzik 10007240
316 Fałdowski Wiktor Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Olsztyn junior młodszy 10007077
317 Felińska Wiktoria Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa Łódź junior 10004859
318 Feliński Michał Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa Łódź junior 10004858
319 Ferishah Jasmina Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok dziecko 10007698
320 Fic Vanessa Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego Bydgoszcz junior młodszy 10007591
321 Fidecka Kinga Uczniowski Klub Sportowy ,,Amicus" Łopiennik Górny junior młodszy 10005762
322 Fiedorczyk Emilia Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik junior młodszy 10006690
323 Fiedorczyk Monika Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik junior młodszy 10006691
324 Fijałkowski Marcel Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo młodzik 10006750
325 Fijoł Jakub Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior 10005277
326 Filinska Miroslava Akademicki Związek Sportowy Akademii Wychowania Fizycznego Wrocław junior młodszy 10007580
327 Filip Skrajny Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn dziecko 10007946
328 Filipczak Jakub Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września dziecko 10007992
329 Filipczak Michał Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września dziecko 10007993
330 Filipowski Kacper Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior 10005279
331 Filowiat Nikola Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior młodszy 10005585
332 FIN KAMIL Ludowy Klub Sportowy "Puncher" Płock junior 10006787
333 Firek Nicole Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Kantor" Częstochowa junior 10004292
334 Firlej Marcin KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE junior młodszy 10006012
335 FIRLEJ TOMASZ KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE junior 10004414
336 Florczak Adrian KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE młodzik 10007777
337 Florczyk MAJA Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin młodzik 10007923
338 Florek Andżelika Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn junior 10004817
339 Fornalik Filip Klub Sportowy Rapid Śrem młodzik 10007758
340 Forowicz Stanisław Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10007204
341 Frąckowiak Amelia Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior 10004154
342 Franczak Karol Uczniowski Klub Sportowy Warrior Zgorzelec junior 10004128
343 Franczyk Paweł Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10006935
344 Frania Jan Uczniowski Klub Sportowy Warrior Zgorzelec junior młodszy 10005658
345 Frelik Mateusz Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior młodszy 10005618
346 Fronckiewicz Szymon Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10006084
347 Frycz Filip Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg młodzik 10005903
348 Fulara Jakub Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski junior młodszy 10006437
349 Furman Mirosław Bydgoski Klub Sportowy Centrum Bydgoszcz senior 10007824
350 Furman Krzysztof Bydgoski Klub Sportowy Centrum Bydgoszcz młodzieżowiec 10002914
351 Furman Beata Bydgoski Klub Sportowy Centrum Bydgoszcz senior 10005465
352 Fus Mariola Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006283
353 Gabryś Bartosz Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007945
354 GABRYSIAK BARTOSZ Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin młodzik 10006632
355 Gaca Zosia Klub Sportowy TAE Dębe Wielkie junior młodszy 10007767
356 Gadaszewska Joanna Bydgoski Klub Sportowy Centrum Bydgoszcz senior 10007333
357 Gadaszewski Kuba Bydgoski Klub Sportowy Centrum Bydgoszcz młodzik 10007332
358 Gadzińska Karolina Klub Sportowy Taekyon Sierpc junior młodszy 10007140
359 Gajda Daniel Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa Łódź junior młodszy 10006092
360 Gajda Dominik Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa Łódź junior 10004853
361 Gajewska Izabela Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok młodzik 10007726
362 Gajewski Wojciech Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "Olimpia" Nowe Miasto Lubawskie młodzik 10007637
363 Gajewski Wojciech Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10006440
364 Gal Małgorzata Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna junior 10005906
365 Gal Bożena Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna młodzik 10007253
366 Galik Gabriel Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007878
367 Galler Gniewomir AZS Organizacja Środowiskowa Poznań dziecko 10007612
368 Galler Radzisław AZS Organizacja Środowiskowa Poznań senior 10007613
369 Galus Jędrzej Uczniowski Klub Sportowy Atlas Tarnowo Podgórne junior 10006224
370 Garbiec Joanna Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy SPARTAN ROKIETNICA Taekwondo Olimpijskie Rokietnica młodzik 10007833
371 Garboś Mikołaj Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior młodszy 10005620
372 Gąsiorowski Jan AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzieżowiec 10002550
373 Gąska Mariola Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa senior 10004866
374 Gaworecka Hanna Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior młodszy 10005586
375 Gaworecki Hubert Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior 10003751
376 Gałan Jakub Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior 10003750
377 Gałecka Hanna Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów młodzik 10007751
378 Gałek Nicola Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski młodzik 10007538
379 Gałęzowska Blanka Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn młodzik 10007567
380 Gears Hanna Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007428
381 Gembara Sebastian Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan młodzik 10007572
382 Geresdorf Aleksandra Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Jarocin Jarocin młodzik 10007756
383 Gęstwa Piotr Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior młodszy 10005972
384 Gęstwa Maria Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior młodszy 10005217
385 Giczewski Antoni Uczniowski Klub Sportowy GRAB w Janówce Augustów dziecko 10007079
386 Gieras Izabela Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10007174
387 Gierdewicz Bartosz Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn junior młodszy 10006346
388 GLINKO ANNA Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" Pisz junior młodszy 10006336
389 Gliński Antoni Klub Sportowy DROGA SMOKA Katowice młodzik 10006880
390 Glista Kacper Uczniowski Klub Sportowy "TKD-KÓRNIK" Kórnik junior młodszy 10007991
391 Gnaciński Paweł Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior 10006221
392 Godel-Chełmecka Anika AZS Organizacja Środowiskowa Poznań senior 10007137
393 Godlewski Michał Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10005457
394 Gogolewski Kacper Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok junior młodszy 10006143
395 Golc Bruno Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Olsztyn młodzik 10007653
396 Goleniewski Wiktor Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo dziecko 10007540
397 Golina Wiktoria Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior 10005273
398 Golis Karol Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Kantor" Częstochowa dziecko 10007529
399 Goraj Ewa Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Olsztyn młodzik 10007655
400 Goraj Hanna Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Olsztyn młodzik 10007656
401 GÓRALCZYK JAKUB Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" Pisz junior młodszy 10005453
402 Góralska Hanna Akademicki Związek Sportowy Akademii Wychowania Fizycznego Wrocław młodzik 10007895
403 Góralski Igor Taekwondo Olimpijskie - Ostrowiec Ostrowiec Świętokrzyski młodzik 10007670
404 Gorczyński Nikodem Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów dziecko 10007750
405 Górecka Oliwia Klub Taekwondo "Sokół " Krasnystaw młodzik 10006965
406 Gorgol Markus Bydgoski Klub Sportowy Centrum Bydgoszcz młodzik 10006495
407 Górniak Kacper Uczniowski Klub Sportowy AVIA Kamionki dziecko 10007841
408 Górnisiewicz Katarzyna Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski dziecko 10006856
409 Górnisiewicz Jakub Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski młodzik 10006719
410 Górska Kinga Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz junior 10006790
411 Górski Damian Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Tymbark Tymbark junior 10004978
412 Górski Krzysztof Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Tymbark Tymbark senior 10003817
413 Gorycki Patryk Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski junior młodszy 10006018
414 Góźdź Norbert Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006292
415 Gołaski Wojciech Klub Sportowy AZS AWF Warszawa senior 10007621
416 Gołaszewska Irena Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk dziecko 10007595
417 Goławska Hanna Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski dziecko 10007820
418 Gołębiewski Adrian Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior młodszy 10005609
419 Graban Filip Ludowy Międzyszkolny Klub Sportowy "SFORA" Chojnów junior młodszy 10004367
420 Grabarczyk Paulina Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10006665
421 Grabarz Antoni Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10006716
422 Grabiński Bartosz Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10007205
423 Grabowska Karolina Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo senior 10006318
424 Grabowski Jakub Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10006660
425 Grabowski Szymon Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10006661
426 Grabowski Kacper Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok młodzik 10007701
427 Grabsztunowicz Monika Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior 10004942
428 Grajper Konrad Koszaliński Klub Taekwondo Bałtyk Koszalin młodzieżowiec 10003946
429 Grat Bartosz Koszaliński Klub Taekwondo Bałtyk Koszalin młodzieżowiec 10007084
430 Grobelny Gracjan Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzik 10006492
431 Grochal Julia Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007423
432 Grocholska Wiktoria Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn młodzik 10007825
433 Grochowicz Ksawery Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior młodszy 10007782
434 Grochowicz Martyna Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo młodzik 10007783
435 Grochowicz Oliwier Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior młodszy 10007322
436 Grochowicz Anna Klub Sportowy Tebek Warszawa junior młodszy 10006247
437 Grochowski Marcin Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa junior młodszy 10004524
438 Grochowski Aleksander Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa dziecko 10007431
439 Gromala Dominik Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski junior młodszy 10005801
440 Grotowski Bartosz Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa Łódź junior młodszy 10006103
441 Grudzień Kacper Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski młodzik 10006718
442 Gruszka Jacob Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10007254
443 Grygiel Kinga Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Jarocin Jarocin junior młodszy 10006385
444 Grylewicz Antoni Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007855
445 Grzegorczuk Kordian Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok młodzik 10006144
446 Grzelak Olympia Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok młodzik 10007702
447 Grzesińska Iga AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005210
448 Grześkowiak Wiktoria Klub Sportowy Rapid Śrem junior 10004722
449 Grześkowiak Wiktoria Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września junior młodszy 10005013
450 Grzybowski Jakub Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok młodzieżowiec 10006343
451 Gulik Julia Wojskowy Klub Sportowy Grunwald Poznań junior 10004311
452 Gulmontowicz Dominika Klub Sportowy Taekwondo Giżycko Giżycko junior młodszy 10006372
453 Gusztyn Hubert Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok dziecko 10007713
454 Gusztyn Dawid Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok dziecko 10007714
455 Guziejko Emilia Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok młodzik 10006145
456 Guziejko Oliwia Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok junior młodszy 10006146
457 Guzowska Anna Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn senior 10004728
458 Guzowski Dawid Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10006864
459 Gładecka Maja Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo junior młodszy 10007542
460 Gładek Wiktoria Klub Sportowy TAE Dębe Wielkie junior młodszy 10007519
461 Głowacka Aneta Uczniowski Klub Sportowy Mechanik Zamość junior 10004245
462 Głowacki Mikołaj Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa Łódź junior młodszy 10006091
463 Głowacz Bartosz Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz dziecko 10007039
464 Głowacz Dariusz Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz senior 10003741
465 Głowacz Nikola Klub Sportowy Turbacz Mszana Dolna 10007937
466 Hadrzyńska Nelly Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Jarocin Jarocin młodzik 10007771
467 HAREMZA DAGMARA Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września junior 10004329
468 Haremza Nikola Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września junior młodszy 10007210
469 HAREMZA KRYSTIAN Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września junior 10003794
470 Hatowski Piotr Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn senior 10002444
471 Hedrych Wiktoria Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo młodzik 10006614
472 Heggesand Konrad Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10007765
473 Helon Julia Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior młodszy 10005631
474 Hetman Maciej Wojskowy Klub Sportowy Grunwald Poznań junior młodszy 10004980
475 Hoeffler Alex Uczniowski Klub Sportowy "OLIMPIJCZYK" Poznań junior młodszy 10004342
476 Hofffmann Emilia Uczniowski Klub Sportowy Szakal Jeżyce Poznań młodzik 10006947
477 Hojak Marta Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior 10004202
478 Hojniak Wiktoria Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój junior młodszy 10005847
479 Hojniak Dominika Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój junior 10004092
480 Holewski Kacper Ludowy Międzyszkolny Klub Sportowy "SFORA" Chojnów młodzieżowiec 10007095
481 Horba Wiktoria Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo junior 10004697
482 Horbowiec Jakub Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10006863
483 Hornik Justyna Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzieżowiec 10003496
484 Horoszko Bartłomiej Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój junior młodszy 10007391
485 HOSZOWSKI WIKTOR Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior młodszy 10005137
486 Hołubowicz Hubert Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo młodzieżowiec 10004703
487 Hołubowicz Karol Klub Sportowy AZS AWF Warszawa senior 10005820
488 Hrynkiewicz Jakub Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10006534
489 Hulak Kajetan Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10007901
490 Hurlak Mateusz Klub Sportowy Grom Bogatynia junior młodszy 10006302
491 Hływa Jagoda Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior młodszy 10005624
492 Idziak Zuzanna Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior młodszy 10004907
493 Iwaniec Miłosz Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg młodzik 10004736
494 Iwaniec Maja Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10007793
495 Iwaniura Julia Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn junior młodszy 10006850
496 Iwański Kamil Uczniowski Klub Sportowy Warrior Zgorzelec junior 10003469
497 Izbiński Kacper Opolski Klub Taekwondo Opole junior młodszy 10005415
498 Jabłoński Zbigniew Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10006535
499 Jabłoński Adam Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn dziecko 10007955
500 Jadacki Przemysław Młodzieżowy Klub Sportowy "Medyk" Łomża junior młodszy 10005538
501 Jadacki Bartosz Młodzieżowy Klub Sportowy "Medyk" Łomża młodzik 10007688
502 Jadwisińczak Maciej Klub Sportowy Rapid Śrem junior młodszy 10005245
503 Jadwisińczak Zuzanna Klub Sportowy Rapid Śrem dziecko 10006698
504 Jagiełło Lilianna Weronika Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo dziecko 10007574
505 Jaglak Małgorzata Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa senior 10007417
506 Jagodzińska Zuzanna AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10007321
507 Jakimcio Kacper Klub Sportów Walki Szczecinek junior młodszy 10006034
508 Jakóbiak Grzegorz Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo senior 10006317
509 Jakóbiec Joanna Uczniowski Klub Sportowy Orlęta Wrocław młodzik 10007581
510 Jakubowski Igor Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo młodzik 10006997
511 Jamińska Izabela Klub Sportowy Turbacz Mszana Dolna młodzik 10007593
512 Jamiński Krzysztof Klub Sportowy Turbacz Mszana Dolna junior 10006511
513 Jamiołkowska Ewa Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10006657
514 Janaszczyk Marcel Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior 10004773
515 Janeczko Małgorzata Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo przy Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Środa Wielkopolska junior młodszy 10005033
516 Jania Oliwier Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna młodzik 10007396
517 Janiak Wiktoria Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10006808
518 Janiak Witold Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz junior 10006959
519 Janik Nikola Akademicki Związek Sportowy Akademii Wychowania Fizycznego Wrocław junior młodszy 10006177
520 Janiszewska Karolina Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior 10004937
521 Janiszewski Jakub Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior młodszy 10006759
522 Jankowiak Kamil Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan junior młodszy 10006325
523 Jankowska Magdalena Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior młodszy 10007148
524 Jankowska Oliwia Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Pleszew młodzik 10007907
525 Januszewski Michał Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok junior młodszy 10006171
526 Januszkiewicz Arkadiusz Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg junior młodszy 10004393
527 Januszko Patrycja Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior młodszy 10005615
528 Januszko Marta Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006413
529 Jarocka Marta Uczniowski Klub Sportowy Atlas Tarnowo Podgórne junior młodszy 10006361
530 Jarocki Mateusz Uczniowski Klub Sportowy Atlas Tarnowo Podgórne junior 10004162
531 Jaromin Wiktoria Klub Sportowy Turbacz Mszana Dolna młodzik 10007936
532 Jaroń Kornelia Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10005707
533 Jarząb Konrad Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój dziecko 10005852
534 Jarzębiński Mateusz Uczniowski Klub Sportowy Tygrys Kołczygłowy młodzik 10007549
535 Jasińska Paulina Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10006933
536 Jasińska Maja Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo przy Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Środa Wielkopolska junior młodszy 10005920
537 Jaśkiewicz Amelia Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10006934
538 Jaskółka Alicja Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo młodzik 10006803
539 Jaskulska Natalia Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007853
540 Jastrzębska Izabela Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10006873
541 Jastrzębski Dariusz Piski Klub Taekwondo Pisz młodzik 10007312
542 Jastrzębski Dawid Klub Sportowy Grom Bogatynia junior młodszy 10006303
543 Jaworski Kamil Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna junior 10006572
544 Jaworski Oliwier Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna młodzik 10007619
545 Jaworski Patryk Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna młodzieżowiec 10006435
546 Jaworski Konrad Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior młodszy 10006757
547 Jałowiecka Patrycja Opolski Klub Taekwondo Opole młodzieżowiec 10003367
548 Jedlikowski Mikołaj Taekwondo Olimpijskie - Ostrowiec Ostrowiec Świętokrzyski dziecko 10007668
549 Jędruch Oliwier Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior 10004770
550 Jędrychowska Julia Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007346
551 Jędrzejczak Julia Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior młodszy 10005970
552 Jędrzejczak Emilia Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior młodszy 10005971
553 Jedynak Emilia Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski junior młodszy 10006720
554 Jeżak Olga Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój dziecko 10007430
555 Jodkowska Magdalena Klub Sportowy Taekwondo Giżycko Giżycko młodzieżowiec 10006619
556 Józefczyk Nina Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10007829
557 Józkowicz Natalia Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Tymbark Tymbark junior młodszy 10007575
558 Józkowicz Lucyna Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Tymbark Tymbark senior 10007941
559 Julia Muszyńska Uczniowski Klub Sportowy ,,Amicus" Łopiennik Górny młodzik 10007201
560 Junik Paweł Opolski Klub Taekwondo Opole młodzieżowiec 10003074
561 Justyna Kalinowska Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo junior 10007811
562 Juźwik Jakub Stowarzyszenie Taekwondo Paradyż Paradyż junior młodszy 10004036
563 Kaczanowski Jalub Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik junior 10004679
564 Kaczmarczyk Tadeusz Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10007871
565 KACZMARCZYK AMELIA Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" Pisz junior młodszy 10006979
566 KACZMAREK ZUZANNA Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin młodzieżowiec 10003015
567 Kaczmarek Bartłomiej Nidzicki Klub Taekwondo Sportowego Kozłowo młodzik 10007056
568 Kaczmarek Adrian Uczniowski Klub Sportowy Szakal Jeżyce Poznań junior młodszy 10005025
569 Kaczmarek Alicja Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare 10007850
570 Kaczmarek Jonasz KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE młodzik 10007154
571 Kaczmarzyk Kacper Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski dziecko 10006726
572 Kaczor Oliwier Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10006537
573 Kaczor Martin Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007341
574 Kajdaniak Wiktoria Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan młodzik 10007245
575 Kalisz Joanna Klub Sportowy Taekyon Sierpc junior młodszy 10007139
576 Kaliszewska Kamila Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10006868
577 Kaliszewski Jakub AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005183
578 Kalitka Adrianna Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzieżowiec 10003497
579 Kamińska Anita AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005946
580 Kamińska Klaudia Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "HIDORI" przy Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi Olecko młodzik 10007719
581 Kamińska Milena Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "HIDORI" przy Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi Olecko młodzik 10007720
582 Kamiński Piotr Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn młodzieżowiec 10002549
583 Kamiński Konrad Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "HIDORI" przy Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi Olecko junior młodszy 10005572
584 Kańduła Filip Uczniowski Klub Sportowy Szakal Jeżyce Poznań młodzik 10006819
585 Kantorysiński Natan Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Kantor" Częstochowa dziecko 10007524
586 Kapelański Kacper Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10007202
587 Kapturek Julia Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Feniks Śrem junior młodszy 10005225
588 Karamon Nina Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10006446
589 Karasińska Anna Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo przy Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Środa Wielkopolska młodzik 10006622
590 Karaśkiewicz Bartosz Uczniowski Klub Sportowy "TKD-KÓRNIK" Kórnik junior 10004743
591 Karaźniewicz Emilia Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10007343
592 Karczewski Konrad Klub Sportowy DROGA SMOKA Katowice młodzik 10007525
593 KARETA ZUZANNA Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10006527
594 Kareta Bartłomiej Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10007169
595 Karnasiewicz Michał Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna młodzik 10007488
596 Karpiel Krzysztof Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój senior 10007163
597 Karpiel Jakub Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok senior 10007183
598 Karwowska Alicja Młodzieżowy Klub Sportowy "Medyk" Łomża młodzik 10007689
599 Kasperska Patrycja Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września junior młodszy 10005582
600 Kasperski Kacper Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września młodzik 10006879
601 Kaspruk Emilia AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior 10004428
602 Kaspruk Paweł AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior 10004429
603 Kasprzak Kinga Akademicki Związek Sportowy Akademii Wychowania Fizycznego Wrocław młodzik 10007893
604 Kasprzak Amelia Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior młodszy 10005690
605 Kaszycka Emilia Klub Sportowy Grom Bogatynia młodzik 10007172
606 Kawa Anna Katarzyna Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007353
607 Kawa Szymon Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10005459
608 Kaźmierczak Juliusz Uczniowski Klub Sportowy "OLIMPIJCZYK" Poznań junior młodszy 10007304
609 Kaźmierczak Maria Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Feniks Śrem junior młodszy 10006811
610 Każmierczak Jacek Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzieżowiec 10006219
611 Kałuża Olaf Taekwondo Olimpijskie - Ostrowiec Ostrowiec Świętokrzyski młodzik 10007669
612 Kędra Piotr Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10007496
613 Kędzierski Mateusz Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior młodszy 10005614
614 Kędzierski Daniel Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów młodzik 10007239
615 KĘDZIORA MICHAŁ Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10006531
616 Kędziora Jakub Opolski Klub Taekwondo Opole młodzieżowiec 10002093
617 Kędziora Waleria Wojskowy Klub Sportowy Grunwald Poznań młodzik 10007129
618 KĘDZIORA WIKTOR Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior młodszy 10004615
619 Kempfert Kacper Uczniowski Klub Sportowy Warrior Zgorzelec junior młodszy 10006406
620 Kępa Kinga Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10007828
621 Kęsicki Maciej Klub Sportowy AZS AWF Warszawa senior 10007044
622 Kęsy Franciszek Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10006861
623 Kicińska Klaudia Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior młodszy 10005648
624 Kiciński Dawid Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007849
625 Kiczka Natalia Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój młodzieżowiec 10002595
626 Kieler Mateusz Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo młodzik 10006995
627 Kierszniewska Maria Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk dziecko 10007599
628 Kierzek Zofia Klub Sportowy Rapid Śrem młodzik 10007912
629 Kijaczko Maciej Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski dziecko 10007822
630 Kilanowski Nataniel Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior młodszy 10006401
631 Klar Krzysztof Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Kantor" Częstochowa młodzik 10007528
632 Klarkowski Rafał Bydgoski Klub Sportowy Centrum Bydgoszcz senior 10004910
633 Klasińska Aleksandra Klub Sportowy Taekyon Sierpc junior młodszy 10005037
634 Klasiński Krzysztof Klub Sportowy Taekyon Sierpc junior 10004295
635 Klekotko Patrycja Uczniowski Klub Sportowy GRAB w Janówce Augustów młodzik 10007797
636 Klekotko Dawid Uczniowski Klub Sportowy GRAB w Janówce Augustów dziecko 10007748
637 Klekotta Kamil Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior młodszy 10004906
638 Klepak Kornel Akademicki Związek Sportowy Akademii Wychowania Fizycznego Wrocław junior młodszy 10005678
639 Klesyk Maksymilian Bydgoski Klub Sportowy Centrum Bydgoszcz młodzik 10006024
640 Klesyk Maksymilian Bydgoski Klub Taekwondo Bydgoszcz młodzik 10007594
641 klimas Dawid Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzik 10007569
642 Klimaszewski Michał Młodzieżowy Klub Sportowy "Medyk" Łomża młodzik 10007192
643 Klimek Izabela Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Tymbark Tymbark młodzieżowiec 10003821
644 Klimek Jakub Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Tymbark Tymbark młodzieżowiec 10003994
645 Klimowicz Adam Uczniowski Klub Sportowy "OLIMPIJCZYK" Poznań junior młodszy 10007360
646 Kliś Piotr Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior młodszy 10005974
647 Klisowska Zuzanna Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10007500
648 Kmera Safiya Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna junior młodszy 10006602
649 Kmieć Agnieszka Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006297
650 Kmieć Oskar Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Olsztyn junior młodszy 10005520
651 Kmieciak Katarzyna Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa młodzik 10007284
652 Knap Kacper AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10006237
653 Kobrzak Jagoda Klub Sportowy TAE Dębe Wielkie młodzik 10007516
654 Kobyliński Bartosz Uczniowski Klub Sportowy Szakal Jeżyce Poznań młodzik 10006948
655 Kobylska Marta Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk junior 10003147
656 Kochanowska Karolina Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok senior 10002746
657 Kochanowski Kamil Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok junior młodszy 10004338
658 Koczela Bartosz Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn młodzieżowiec 10002999
659 Kokornaczyk Joanna Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007838
660 Kokuszko Inga Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior 10007631
661 Kolasa Michał Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10006866
662 Kolbus Magdalena Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn junior młodszy 10005515
663 Komorek Kacper Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10007501
664 Komorowski Wiktor Klub Sportowy AZS AWF Warszawa senior 10005822
665 Komosa Bartosz Uczniowski Klub Sportowy "Smoki" Rakoniewice junior 10004748
666 Kondek Julia Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior młodszy 10005502
667 Kondek Mateusz Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10006448
668 Kondrajczak Dorian AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzieżowiec 10006775
669 Konieczek Maja Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn młodzik 10006736
670 Konieczna Justyna Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg junior młodszy 10005901
671 Konieczna Martyna Uczniowski Klub Sportowy Atlas Tarnowo Podgórne junior młodszy 10005653
672 Koper Ksawery Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn junior młodszy 10006348
673 Koper Maja Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10005703
674 Kopyra Bartosz Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik młodzik 10007757
675 Koral Olga Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10005710
676 Korcz Tomasz Wojskowy Klub Sportowy Grunwald Poznań junior 10007115
677 Kordas Weronika Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior młodszy 10006444
678 Kordziak Kinga Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10007492
679 Kornaś Patrycja Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna młodzieżowiec 10003235
680 Kornaś Patrycja Klub Sportowy AZS AWF Kraków młodzieżowiec 10007544
681 Kornicki Karol Uczniowski Klub Sportowy ,,Amicus" Łopiennik Górny junior młodszy 10006485
682 Koronkiewicz Gabriela Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "HIDORI" przy Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi Olecko młodzik 10007721
683 Korsak Radosław Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007675
684 Korulski Eryk Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10007682
685 KORWEK PATRYCJA KAMILA Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" Pisz junior 10006980
686 Korzeniowska Ewelina Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006291
687 Korzeniowski Kacper Klub Taekwondo "Sokół " Krasnystaw junior młodszy 10006451
688 Korzonek Daria Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Kantor" Częstochowa młodzieżowiec 10003268
689 Korzyńska Natalia Klub Sportowy Tebek Warszawa junior młodszy 10007938
690 Kościelski Wiktor Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik junior 10004220
691 Kosewska Magdalena Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo młodzieżowiec 10007790
692 Kosicki Tadeusz Uczniowski Klub Sportowy "OLIMPIJCZYK" Poznań junior młodszy 10004348
693 Kosik Mateusz Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Kantor" Częstochowa młodzik 10007526
694 Kośmider Franciszek Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007851
695 Kosowski Robert Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzieżowiec 10004466
696 Kostrzewski Patryk Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007352
697 Kostyra Maria Uczniowski Klub Sportowy Szakal Jeżyce Poznań junior młodszy 10006187
698 Koszel Marcelina AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior 10004227
699 Koszela Oliwia Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn młodzik 10007674
700 Kotlarz Piotr Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Tymbark Tymbark senior 10003992
701 Kotlewska Natalia Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10006021
702 Kotlewska Karolina Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10005712
703 Kotomska Julia Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10006687
704 Kotowska Nikola Młodzieżowy Klub Sportowy "Medyk" Łomża młodzik 10007687
705 Kotulski Igor Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10007203
706 Kowalak Oskar Sucholeskie Stowarzyszenie Taekwondo Instytut Masters Złotkowo junior 10006261
707 Kowalak Maciej Sucholeskie Stowarzyszenie Taekwondo Instytut Masters Złotkowo senior 10005992
708 Kowalczuk Wiktor Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok młodzik 10006148
709 Kowalczuk Oliwia Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10004881
710 Kowalczuk Aleksandra AZS Organizacja Środowiskowa Poznań senior 10006454
711 Kowalczyk Tymoteusz Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior młodszy 10005643
712 Kowalczyk Szymon Wojskowy Klub Sportowy Grunwald Poznań młodzik 10007725
713 Kowalczyk Bartosz Uczniowski Klub Sportowy ,,Amicus" Łopiennik Górny junior młodszy 10006491
714 Kowalczyk Oskar Klub Sportowy TAE Dębe Wielkie junior młodszy 10007518
715 Kowalewski Rafał Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10007904
716 Kowalewski Borys Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10007276
717 Kowalkowska Justyna Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10005708
718 Kowalkowski Michał Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów młodzik 10007151
719 Kowalska Maja Klub Sportów Walki Szczecinek junior młodszy 10006345
720 Kowalska Marta Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007412
721 Kowalski Mateusz Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior młodszy 10005611
722 Kowalski Antoni Akademicki Związek Sportowy Akademii Wychowania Fizycznego Wrocław młodzik 10007896
723 Kowalski Oliwier Ksawery Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok dziecko 10007717
724 Kowalski Adrian Gabriel Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok dziecko 10007718
725 Kowańdy Alicja Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior 10004205
726 Kowanek Max KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE junior młodszy 10006355
727 KOZAK Łukasz Klub Sportowy Turbacz Mszana Dolna junior młodszy 10007661
728 Kozakowski Jacek Opolski Klub Taekwondo Opole junior młodszy 10005417
729 Kozłowska Aleksandra Uczniowski Klub Sportowy Atlas Tarnowo Podgórne junior 10003530
730 Kozłowska Anna Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik młodzik 10007915
731 Kozłowski Maciej Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior 10004772
732 Kozłowski Piotr Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów junior 10004925
733 Kołecki Bartosz AZS Organizacja Środowiskowa Poznań senior 10000910
734 Kołodziejski Adam Nidzicki Klub Taekwondo Sportowego Kozłowo junior młodszy 10007075
735 Kołodziński Stanisław Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior młodszy 10007457
736 Krajewska Julia Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007336
737 Krajewska Agnieszka Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006307
738 Krajewska Oliwia Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn młodzieżowiec 10006655
739 Krajewska Izabella Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10004880
740 Krajewska Kornelia Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007952
741 KRAJEWSKA NIKOLA Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior młodszy 10006469
742 KRAJEWSKA ALICJA Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior młodszy 10006470
743 Krajewski Kacper AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10006190
744 Krajewski Mikołaj Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów junior młodszy 10007228
745 Krakowska Lena Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior młodszy 10005805
746 Krakowska Nela Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo młodzik 10006973
747 Krakowski Natan Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo młodzik 10006608
748 Krasińka Patrycja Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski junior 10006745
749 Krasiński Dawid Bydgoski Klub Sportowy Centrum Bydgoszcz młodzieżowiec 10007823
750 Kraska Maja Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10006842
751 Kraszewski Kacper Nidzicki Klub Taekwondo Sportowego Kozłowo młodzik 10007054
752 Krauze Emanuel Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006540
753 Krauze Gabriel Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007337
754 Krauze Bartosz Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10004879
755 Krawczyk Klaudia Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo młodzik 10007007
756 Krawczyński Mateusz AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior 10003903
757 Król Małgorzata Klub Sportowy Turbacz Mszana Dolna młodzieżowiec 10006510
758 KRUKOWSKA KLAUDIA Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin młodzik 10006629
759 Krukurka Oliwia Bydgoski Klub Taekwondo Bydgoszcz 10007929
760 Krupnik Franciszek Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10007867
761 Kruszewska Ola Klub Sportowy TAE Dębe Wielkie junior młodszy 10007386
762 Kruszewska Dorota Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok senior 10007739
763 Krych Yakup Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10007683
764 Kryczka Sebastian Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzieżowiec 10005283
765 Krygielski Michał Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn dziecko 10007948
766 Krygier Angelika Uczniowski Klub Sportowy Atlas Tarnowo Podgórne junior 10007089
767 Krysiak Kacper Klub Sportowy TAE Dębe Wielkie junior młodszy 10007514
768 Krystian Mateusz Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10006004
769 Krystian Bartosz Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior 10004763
770 Krzemieniecka Aleksandra Klub Sportowy AZS AWF Warszawa senior 10002689
771 Krzyszczuk Antonina Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo dziecko 10007173
772 Krzysztof Martyna Klub Sportowy Protektor Lublin młodzik 10007883
773 Krzywko Karolina Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior 10005883
774 Krzywosz Joanna Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan junior 10004080
775 KRZYŻAŃSKI WOJCIECH Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" Pisz junior młodszy 10005449
776 Książkiewicz Jan Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan młodzik 10007040
777 Kuba Łukasz Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10007454
778 Kubacki Filip Uczniowski Klub Sportowy Atlas Tarnowo Podgórne junior 10003531
779 Kuban Alex Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Kantor" Częstochowa młodzik 10006580
780 Kubasik Dawid Koszaliński Klub Taekwondo Bałtyk Koszalin młodzik 10007448
781 Kubeczko Daria Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior 10004936
782 Kubiaczyk Maciej KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE junior młodszy 10006002
783 Kubiaczyk Zofia AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005947
784 Kubiaczyk Natalia KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE młodzieżowiec 10003528
785 Kubiak Damian AZS Organizacja Środowiskowa Poznań senior 10004682
786 Kubicki Wiktor Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10006541
787 Kucharski Paweł Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski junior młodszy 10005797
788 Kucińska Zofia Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10007397
789 Kuczaj Dominik Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój młodzieżowiec 10002897
790 Kuczyk Franciszek KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE junior młodszy 10005990
791 Kudłaty Michał Ludowy Międzyszkolny Klub Sportowy "SFORA" Chojnów młodzik 10006906
792 Kuik Felix Uczniowski Klub Sportowy "OLIMPIJCZYK" Poznań młodzik 10007307
793 Kujacz Klaudia Klub Sportowy AZS AWF Kraków młodzieżowiec 10005987
794 Kujawa Wojciech Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik junior 10004720
795 Kujawa Lena Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik młodzik 10007917
796 Kujda Adrian Koszaliński Klub Taekwondo Bałtyk Koszalin młodzieżowiec 10007642
797 Kukotko Aleksandra Uczniowski Klub Sportowy Atlas Tarnowo Podgórne junior 10004161
798 Kukowska Gabriela Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście 10007919
799 Kukuła Miłosz Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior 10003754
800 Kulakin Hanna AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzik 10007547
801 Kulakin Julia AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10006189
802 Kulbacki Dominik Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn młodzik 10006855
803 kuligowski Robert Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz junior 10006985
804 KULIK KACPER Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior młodszy 10004625
805 KULIŚ PIOTR Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" Pisz młodzik 10007627
806 Kumoniewski Jakub Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów junior młodszy 10005769
807 Kunowska Natalia Koszaliński Klub Taekwondo Bałtyk Koszalin młodzieżowiec 10007086
808 Kupczyńska Zuzanna Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg młodzik 10007413
809 Kurasiński Mikołaj KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE junior młodszy 10005989
810 Kurc Brajan Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10007632
811 Kurczab Maya Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007016
812 Kurdziuk Julia Uczniowski Klub Sportowy "5-tka" Leszno Leszno młodzieżowiec 10004646
813 KURPIEWSKI ADRIAN Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" Pisz junior 10004065
814 Kurzawa Michał Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan junior młodszy 10006326
815 Kurzawa Łukasz Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn junior 10004843
816 Kurzawiak Olivier Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin młodzik 10006679
817 Kurzeja Tymoteusz Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój junior młodszy 10005845
818 Kurzyński Miłosz Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Olsztyn młodzik 10007651
819 Kusak Nela Akademicki Związek Sportowy Akademii Wychowania Fizycznego Wrocław junior 10007093
820 Kuskowski Arkadiusz Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo młodzieżowiec 10004702
821 Kuszewicz Aleksander Bydgoski Klub Sportowy Centrum Bydgoszcz dziecko 10006496
822 Kuszewicz Tomasz Bydgoski Klub Sportowy Centrum Bydgoszcz senior 10006497
823 Kutny Oliwia Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10006931
824 Kuwałek Eryk Uczniowski Klub Sportowy ,,Amicus" Łopiennik Górny junior młodszy 10007197
825 Kwiatoń Jakub Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn junior 10003622
826 Kwiecień Jan Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski junior młodszy 10005800
827 Kwiecień Patryk Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan junior 10003439
828 Kwieciński Bartosz Klub Sportowy Rapid Śrem junior 10004723
829 Kłek Mikołaj Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn junior 10004792
830 Kłos Mateusz Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk dziecko 10007600
831 Kłujszo Jakub Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006538
832 Lachowicz Olimpia Opolski Klub Taekwondo Opole junior 10004801
833 Langner Klaudia Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan dziecko 10007926
834 Langner Natalia Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan młodzik 10007244
835 Lasecki Maksymilian Uczniowski Klub Sportowy Tygrys Kołczygłowy junior 10007310
836 Laskowska Alicja Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów junior 10004216
837 Laskowska Eliza Ludowy Międzyszkolny Klub Sportowy "SFORA" Chojnów junior młodszy 10005576
838 Laskowska Maja Klub Sportowy TAE Dębe Wielkie młodzik 10007517
839 Laskowski Krystian Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn dziecko 10007950
840 Laskowski Dawid Ludowy Międzyszkolny Klub Sportowy "SFORA" Chojnów junior 10004172
841 Lasoń Aleks Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo młodzik 10007001
842 Lebus Filip Wojskowy Klub Sportowy Grunwald Poznań junior młodszy 10007315
843 Lechnowski Marcin Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10006857
844 Leletko Piotr Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Kantor" Częstochowa młodzik 10005900
845 Lendzion Sabina Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk dziecko 10007596
846 Lendzion Julia Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk dziecko 10007597
847 Lendzion Renata Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk senior 10007598
848 Lendzion Hubert Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007411
849 Leporowska Magdalena AZS Organizacja Środowiskowa Poznań senior 10004035
850 Leporowski Maciej Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo przy Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Środa Wielkopolska junior młodszy 10005034
851 Leśkiewicz Igor Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski młodzik 10007534
852 Leśniewska Marta Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10007160
853 Leśniewski Cezary Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007400
854 Leśnik Agata Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn młodzik 10006737
855 Leszczyńska Sylwia Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski junior młodszy 10006484
856 Leszczyński Oskar Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik młodzik 10006693
857 Lewalski Mateusz Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn młodzieżowiec 10002866
858 Lewandowska Agnieszka Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój młodzieżowiec 10001796
859 Lewandowska Julia Klub Sportowy Taekyon Sierpc junior młodszy 10007440
860 Lewandowski Szymon Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk młodzik 10007402
861 Lewandowski Dominik Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10007899
862 Lewoń Wojtek Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Olsztyn młodzik 10007659
863 Leżański Marcin Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna młodzik 10006897
864 Lipiec Patryk Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski młodzieżowiec 10005834
865 Lipka Matylda Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10007502
866 Lipski Rafał Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10007275
867 Lisik Oliwier Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior młodszy 10005755
868 Lisowski Oliwier Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa Łódź młodzik 10006096
869 Lisowski Jakub Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów młodzik 10007222
870 Lisowski Maksymilian Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10007504
871 Listkowska Maja Klub Sportowy Taekyon Sierpc junior młodszy 10007444
872 Lojtek Michał Klub Sportowy DROGA SMOKA Katowice junior młodszy 10006648
873 Lotarska Helena Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg junior młodszy 10004372
874 Lotarski Jakub Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior 10007641
875 Lotarski Jakub Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior 10007724
876 Lubańska Karolina Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10006865
877 Lubińska Liliana Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare dziecko 10008050
878 Lutowicz Oliwia KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE junior 10005079
879 Luźniak Angelika Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna młodzik 10007252
880 Machaj Jakub Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10007243
881 Machowski Oliwier Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006309
882 Maculewicz Adrian Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo junior 10004840
883 Mączyńska Katarzyna Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn junior młodszy 10005517
884 Madajczak Katarzyna Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo młodzik 10007563
885 Maj Radosław Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg junior młodszy 10004392
886 Maj Blanka Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg młodzik 10005968
887 Majchrzak Amelia AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005179
888 Majczyna Bartosz Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski młodzik 10007219
889 Majczyna Karol Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski młodzik 10007220
890 Majerczyk Izabela Klub Sportowy AZS AWF Kraków młodzieżowiec 10005860
891 Majewski Hubert Uczniowski Klub Sportowy Fighters Mosina junior 10006035
892 Mąka Mariusz Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006298
893 Maksimczuk Filip Opolski Klub Taekwondo Opole młodzieżowiec 10002575
894 Maksymowicz Alan Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10006709
895 Maksymowicz-Maciata Michalina AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzieżowiec 10003090
896 Malcow Oliwia Klub Sportowy Grom Bogatynia młodzik 10007861
897 Malczewska Vanessa Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój junior 10003171
898 Malesza Armando Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski młodzik 10006793
899 Malesza Igor Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007351
900 Malewicz Marta Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior młodszy 10006376
901 Malinowska Wiktoria Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa Łódź junior młodszy 10006924
902 MALINOWSKA EWELINA Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10006459
903 Maliński Mateusz Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo młodzik 10006677
904 Malusiak Zuzanna Klub Sportowy Rapid Śrem młodzieżowiec 10002519
905 Mamaj-Babijczuk Bartosz Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10007903
906 Mamaj-Babijczuk Gabriela Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10005717
907 Mańkowska Anna Opolski Klub Taekwondo Opole młodzieżowiec 10003512
908 Marchalewicz Klaudia Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok młodzieżowiec 10006516
909 Marciniak Maksymilian Klub Sportowy Rapid Śrem dziecko 10007986
910 Marcinkowska Matylda Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Jarocin Jarocin junior 10004040
911 Marcinkowska Sylwia Klub Sportowy Taekyon Sierpc młodzieżowiec 10004598
912 Marcinkowski Krzysztof Gostyńskie Stowarzyszenie Klub Sportów i Sztuk Walki "Wilk" Gostyń junior młodszy 10006305
913 Marcinkowski Jakub Bydgoski Klub Taekwondo Bydgoszcz dziecko 10007583
914 Marcinkowski Tobiasz Klub Sportowy Rapid Śrem młodzik 10007913
915 Marczak Magda Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzieżowiec 10007640
916 Marczak Magda Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzieżowiec 10007723
917 Marczuk Szymon Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski junior młodszy 10005148
918 Marczyk Agata Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo młodzik 10007573
919 Marczyk Jakub Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo junior młodszy 10006243
920 Markiewicz Bernard Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzieżowiec 10003335
921 Markiewicz Sebastian Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzieżowiec 10002050
922 Markowska Nikola Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10006543
923 Markowska Nikola Klub Sportowy Taekyon Sierpc młodzik 10007445
924 Marnowski Jakub Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior młodszy 10007164
925 Marnowski Kacper Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy dziecko 10007165
926 Maroszek Maja Akademicki Związek Sportowy Akademii Wychowania Fizycznego Wrocław junior młodszy 10006175
927 Martyniuk Zuzanna Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzik 10007568
928 Martyniuk Katarzyna Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz junior młodszy 10007605
929 Maruszewski Łukasz Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan młodzik 10007041
930 Maruszewski Michał Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan junior młodszy 10005564
931 Masiewicz Sara Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn młodzieżowiec 10002654
932 MAŚLANKA PIOTR Ludowy Klub Sportowy "Puncher" Płock senior 10006329
933 Maślańska Emilia Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10007498
934 Matuk Wiktor Uczniowski Klub Sportowy "TKD-KÓRNIK" Kórnik młodzik 10007773
935 Matuszak Gabriela Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Jarocin Jarocin junior młodszy 10007755
936 Matuszczak Jan Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior młodszy 10005612
937 Matuszewska Sara Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn młodzik 10007537
938 Matyasz Dominika Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior 10004147
939 Matyszkiel Karina Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok junior 10007741
940 Mazur Kornelia Uczniowski Klub Sportowy Warrior Zgorzelec młodzik 10007512
941 Mazurak Natalia Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy dziecko 10007334
942 Mazurek Lena Uczniowski Klub Sportowy Atlas Tarnowo Podgórne młodzik 10007859
943 Mazurek Milena Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10005976
944 Mazuś Aleks Green Sport Club Lublin junior młodszy 10005725
945 Małecka Lena KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE junior 10004439
946 Małecki Miłosz Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy SPARTAN ROKIETNICA Taekwondo Olimpijskie Rokietnica młodzik 10006831
947 Małecki Kamil Uczniowski Klub Sportowy "5-tka" Leszno Leszno junior młodszy 10006368
948 Małyj Aleksander Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10007802
949 Męclewska Sylwia Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzieżowiec 10006453
950 Mecmajer Jarosław AZS Organizacja Środowiskowa Poznań senior 10000912
951 Meller Paula Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior młodszy 10006374
952 Meller Mateusz Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo junior młodszy 10006421
953 Melnyk Mykhailo Akademicki Związek Sportowy Akademii Wychowania Fizycznego Wrocław młodzik 10007897
954 Mendel Dominika Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006299
955 Merunowicz Fabian Ludowy Międzyszkolny Klub Sportowy "SFORA" Chojnów dziecko 10006881
956 Merunowicz Martyna Ludowy Międzyszkolny Klub Sportowy "SFORA" Chojnów junior młodszy 10004384
957 Miąc Kamil Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół w Bełżycach Bełżyce junior młodszy 10006937
958 Miąsek Adam Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior 10007490
959 Miastkowska Izabela Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006545
960 Miastkowski Sebastian Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007339
961 Miazek Oliwia Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg młodzik 10007410
962 Michalewicz Zuzanna Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007845
963 Michalewska Alicja Akademicki Klub Sportowy Olsztyńskiej Szkoły Wyższej Start Olsztyn junior 10006667
964 Michałowska Milena Uczniowski Klub Sportowy "TKD-KÓRNIK" Kórnik junior młodszy 10006129
965 Michowski Jakub Klub Sportów Walki Szczecinek młodzik 10007451
966 Mierzwińska Ewelina AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzieżowiec 10006455
967 Mika Bogna AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005930
968 Mikielska Rozalia Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "HIDORI" przy Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi Olecko junior młodszy 10006193
969 Mikołaj Siemaszkiewicz Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Olsztyn junior 10004085
970 Mikołajczak Wiktor KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE młodzieżowiec 10002649
971 Mikołajczak Eryk Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior młodszy 10005973
972 Mikuć Łukasz Klub Sportowy Grom Bogatynia junior młodszy 10005692
973 Mikulicz Wiktor Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006313
974 Mikulicz Aleksandra Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn młodzieżowiec 10006654
975 Mikulski Michał Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg junior młodszy 10004382
976 Mikusz Anna Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006296
977 Mikłaszewicz Klmentyna Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10007274
978 Millert Albert AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzieżowiec 10001598
979 Mioduszewska Blanka Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn dziecko 10007427
980 Mioduszewski Bartłomiej Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior młodszy 10007380
981 Mirga Jakub Klub Sportowy Turbacz Mszana Dolna junior młodszy 10006986
982 Misa Wiktoria Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10007873
983 Misiewicz Olaf Klub Sportów Walki Szczecinek młodzik 10007450
984 Misiorna Zuzanna Uczniowski Klub Sportowy "Smoki" Rakoniewice junior młodszy 10005544
985 Miszczak Justyna Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10006780
986 Miszczak Maurycy Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10007326
987 Miszczak Antoni Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "HIDORI" przy Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi Olecko młodzik 10006573
988 MIzgalska Adrianna Klub Sportowy Rapid Śrem junior 10007186
989 Miłek Tymoteusz Klub Sportowy Rapid Śrem junior 10004724
990 Miłek Gerard Klub Sportowy Rapid Śrem młodzieżowiec 10002520
991 Mleczarek Alicja Ludowy Międzyszkolny Klub Sportowy "SFORA" Chojnów dziecko 10007096
992 Mleczko Jakub Klub Sportowy Turbacz Mszana Dolna junior młodszy 10006512
993 Mleczko Anna Klub Sportowy Turbacz Mszana Dolna dziecko 10007577
994 Mnich Sebastian Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok junior 10006159
995 Modrakowska Bianka Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior młodszy 10006375
996 Monczak Maciej Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski młodzik 10007550
997 Morawska Alicja Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów junior młodszy 10006471
998 Moroz Magdalena Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok senior 10003715
999 Mortka Natalia Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski dziecko 10007535
1000 Mosiej Mariusz Jerzy Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok senior 10002748
1001 Moskal Matylda AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzik 10006753
1002 Mossakowska Alicja Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów junior młodszy 10006475
1003 Mozgawa Kacper Klub Sportowy Rapid Śrem junior młodszy 10006110
1004 Mrazek Karolina Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10007213
1005 Mróz Daniel Uczniowski Klub Sportowy Warrior Zgorzelec młodzik 10007510
1006 Mrozińska Zuzanna Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz junior 10006045
1007 Mroziński Michał Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo młodzieżowiec 10006340
1008 Mruk Mikołaj Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare 10007837
1009 Muchowicz Alicja Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września młodzik 10007425
1010 Mulczyńska Diana Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007857
1011 Murawska Anita Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin młodzik 10007421
1012 Murawski Arkadiusz Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior młodszy 10005623
1013 Musiał Zofia Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy SPARTAN ROKIETNICA Taekwondo Olimpijskie Rokietnica dziecko 10008000
1014 Musiałek Konrad Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Jarocin Jarocin młodzik 10007754
1015 Muzsik Oliwia AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzik 10007521
1016 Muzsik Oliwier AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzik 10007320
1017 Myszka Daria Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski młodzik 10006616
1018 Młynarczyk Jakub Piski Klub Taekwondo Pisz młodzik 10006907
1019 Nadziak Michał Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg junior młodszy 10004739
1020 Nalazek Łukasz Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior 10004970
1021 Nalazek Monika Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior młodszy 10005473
1022 Napierała Nikola Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior 10007644
1023 Napierała Kacper Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007017
1024 Napierała Bartosz Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007018
1025 Narkowicz Szymon Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007424
1026 Naskręska Julia Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior 10007672
1027 Naskręski Patryk Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior 10005742
1028 Naumowicz Maja Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok dziecko 10007733
1029 Naumowicz Julia Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok młodzik 10007734
1030 Naumowicz Alan Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok młodzik 10007738
1031 Naumowicz Renata Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok senior 10007742
1032 Nawotka Anastazja Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów junior młodszy 10007227
1033 Nawrocka Jagoda Opolski Klub Taekwondo Opole junior młodszy 10005418
1034 Nawrot Aleksander Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior 10004962
1035 Nałęcz Paweł Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów senior 10003995
1036 Ndiaye Aisha Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10007208
1037 Nestorowicz Mikołaj Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski młodzik 10007218
1038 Niedośpiał Aleksandra Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna młodzik 10007486
1039 Niedzwiecka Karolina Uczniowski Klub Sportowy GRAB w Janówce Augustów junior młodszy 10007080
1040 Niedzwiecki Szymon Uczniowski Klub Sportowy GRAB w Janówce Augustów dziecko 10007798
1041 Niemas Jan Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów junior młodszy 10006472
1042 Niemieżycki Adrian Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo senior 10007791
1043 Niemyska Anastazja Uczniowski Klub Sportowy Szakal Jeżyce Poznań młodzik 10007431
1044 Niewiadomska Iga Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn młodzik 10006848
1045 Nikitin Yevgen Ludowy Międzyszkolny Klub Sportowy "SFORA" Chojnów senior 10003700
1046 Niklewicz Igor Uczniowski Klub Sportowy Warrior Zgorzelec junior młodszy 10006407
1047 Nikliborc Natalia AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior 10007381
1048 Nikola Michalak Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007839
1049 Nikonowicz Wiktor Młodzieżowy Klub Sportowy "Medyk" Łomża młodzik 10007685
1050 Niziński Krzysztof Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10006711
1051 Nolka Marek Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007843
1052 Nowacki Eryk Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa junior młodszy 10007419
1053 Nowak Mateusz Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10006022
1054 Nowak Julia Uczniowski Klub Sportowy Szakal Jeżyce Poznań młodzik 10006571
1055 Nowak Martyna Uczniowski Klub Sportowy ILYO Bochnia junior młodszy 10006587
1056 Nowak Kacper Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior młodszy 10006350
1057 Nowak Miłosz Uczniowski Klub Sportowy ILYO Bochnia młodzik 10007397
1058 Nowak Łukasz Uczniowski Klub Sportowy "TKD-KÓRNIK" Kórnik junior 10003402
1059 Nowak Filip Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn młodzieżowiec 10002234
1060 Nowak Oliwia Koszaliński Klub Taekwondo Bałtyk Koszalin junior młodszy 10005934
1061 Nowak Jakub AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005203
1062 Nowak Bogna AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005211
1063 Nowakowski Jan Klub Sportowy CENTURIA Toruń młodzik 10007657
1064 Nowakowski Dawid AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzieżowiec 10004331
1065 Nowalińska Zuzanna Uczniowski Klub Sportowy Orlęta Wrocław młodzik 10007898
1066 Nowicka Klaudia Akademicki Związek Sportowy Akademii Wychowania Fizycznego Wrocław junior młodszy 10007543
1067 Nowicki Konrad Klub Sportowy Taekyon Sierpc junior młodszy 10006438
1068 Nowik Wojciech Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "HIDORI" przy Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi Olecko młodzik 10007722
1069 Nowoczyn Nikola Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006546
1070 Nowotnik Kryspin Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście 10007921
1071 Obrębska Anna Klub Sportowy Taekyon Sierpc junior młodszy 10006244
1072 Obrębski Maciej Klub Sportowy Taekyon Sierpc dziecko 10007439
1073 Ochlik Magdalena Uczniowski Klub Sportowy Atlas Tarnowo Podgórne młodzik 10007302
1074 Ochocka Pola AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzik 10007149
1075 Odwrocki Oliwier Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Kantor" Częstochowa młodzik 10006584
1076 Ogórkiewicz Stanisław Uczniowski Klub Sportowy "TKD-KÓRNIK" Kórnik młodzik 10007775
1077 Okoniewska Hanna AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzieżowiec 10005177
1078 Okońska Zuzanna Klub Sportowy Taekyon Sierpc junior młodszy 10007442
1079 Okońska Gabriela Klub Sportowy Taekyon Sierpc młodzik 10007447
1080 Okraszewski Kamil Klub Sportowy Taekyon Sierpc junior młodszy 10005046
1081 Olajossy Bartłomiej Klub Sportowy AZS AWF Kraków młodzieżowiec 10005985
1082 Olbińska Julia Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan junior młodszy 10005567
1083 Olbryk Oliwia Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk junior młodszy 10006777
1084 Olchowski Karol Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10004352
1085 Olchowy Sebastian Ludowy Międzyszkolny Klub Sportowy "SFORA" Chojnów senior 10007046
1086 Olchowy Ksawery Ludowy Międzyszkolny Klub Sportowy "SFORA" Chojnów młodzik 10006888
1087 Olech Laura Klub Taekwondo "Sokół " Krasnystaw junior 10005169
1088 Olender Sara Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo młodzik 10007562
1089 Oleszczuk Łucja Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów junior 10003460
1090 Olijnyk Katarzyna Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10007636
1091 Olszak Filip Uczniowski Klub Sportowy Warrior Zgorzelec młodzieżowiec 10002460
1092 Olszewska Karolina Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo dziecko 10007762
1093 Olszewska Oliwia Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów młodzik 10007230
1094 Olszewski Franciszek Ludowy Międzyszkolny Klub Sportowy "SFORA" Chojnów dziecko 10006812
1095 Olszewski Grzegorz Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior 10007495
1096 Olszyńska Magdalena Uczniowski Klub Sportowy Atlas Tarnowo Podgórne młodzik 10007300
1097 Olszyńska Zofia Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok senior 10006503
1098 Olszyński Piotr Uczniowski Klub Sportowy Atlas Tarnowo Podgórne młodzik 10007301
1099 Olszyński Paweł Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok młodzik 10006168
1100 Olszyński Marcin Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok dziecko 10006169
1101 Olukowicz Ksawery Klub Sportów Walki Szczecinek młodzik 10007449
1102 Onyszczuk Amelia Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10007406
1103 Orlik Wojciech Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10007409
1104 Orzoł Oliwia Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007394
1105 Osadczuk Miłosz Opolski Klub Taekwondo Opole junior młodszy 10005429
1106 Osiecka Justyna Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok senior 10005579
1107 Osiecka Kamila Klub Sportowy Taekyon Sierpc junior młodszy 10007443
1108 Osińska-Patacz Wiktoria Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10007633
1109 Osiński Dawid Klub Sportowy Protektor Lublin młodzik 10007884
1110 Oskar Pilch Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna junior młodszy 10005916
1111 Osowski Gracjan Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior 10006199
1112 Ostaszewski Mateusz Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa dziecko 10007286
1113 Ostaszewski Aleksander Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007338
1114 Ostrowska Nadia Klub Sportowy CENTURIA Toruń młodzik 10006596
1115 Ostrowski Szymon Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10007795
1116 Ostrowski Kacper Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg młodzik 10007411
1117 Ostrowski Michał Klub Sportowy Grom Bogatynia junior młodszy 10005654
1118 Owsiński Aleksander Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz junior 10006951
1119 Ozdowy Feliks Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10006883
1120 Pachla Julia Akademicki Związek Sportowy Akademii Wychowania Fizycznego Wrocław młodzik 10007616
1121 Pacholska Julia Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo junior młodszy
1122 Pacholska Julia Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo junior młodszy 10007395
1123 Pacut Mateusz Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10002401
1124 Paczkowska Liliana Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10007271
1125 Paczkowski Piotr Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo senior 10006641
1126 Paczkowski Michał AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior 10004678
1127 Paizert Artur Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007858
1128 Pajdzik Wiktor Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna junior młodszy 10005915
1129 Pajka Dawid Klub Sportowy Turbacz Mszana Dolna junior młodszy 10007665
1130 Pakowska-Szarota Magda Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior 10006758
1131 Pakulska Joanna Bydgoski Klub Sportowy Centrum Bydgoszcz senior 10007331
1132 Pakulski Krzysztof Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior 10004199
1133 Pakulski Krzysztof Bydgoski Klub Sportowy Centrum Bydgoszcz junior 10007614
1134 Paluch Natalia Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn młodzik 10007673
1135 Pańczyk Patrycja Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzieżowiec 10003914
1136 Papierowski Dominik Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10005714
1137 Paraszczuk Adrianna Bydgoski Klub Taekwondo Bydgoszcz dziecko 10007587
1138 Parkot Justyna Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo młodzieżowiec 10003757
1139 Partyka Aleksander Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10007405
1140 Partyka Wiktoria Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior młodszy 10006276
1141 Parzych Przemysław Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok senior 10007156
1142 Passowicz Jakub Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10007238
1143 Pastor Jan Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10006547
1144 Pastor Zofia Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn dziecko 10007954
1145 Pastuszka Paweł Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski młodzieżowiec 10006202
1146 Paszkowiak Jonasz KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE młodzieżowiec 10004642
1147 Patejko Oliwier Klub Sportowy Czarne Lwy Taekwondo Olimpijskie Rusiec junior młodszy 10007437
1148 Patejko Nadia Klub Sportowy Czarne Lwy Taekwondo Olimpijskie Rusiec dziecko 10007942
1149 Pater Adam Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski młodzik 10007817
1150 Pater Jakub Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski młodzieżowiec 10005835
1151 Pavlović Natalia Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007345
1152 Pawelec Hieronim Klub Sportowy Protektor Lublin młodzik 10007881
1153 Paweł Supiński Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Olsztyn junior 10004084
1154 Pawlak Michał Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa senior 10003894
1155 Pawlak Antoni Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior 10004760
1156 Pawłowska Anna AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005948
1157 Pawłowski Bartosz Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów junior młodszy 10005772
1158 Paź Antonina Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10006914
1159 Paździorko Maja Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10005464
1160 Paziński Piotr Klub Sportowy AZS AWF Warszawa senior 10000463
1161 Pałaszewska Justyna Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn senior 10004797
1162 Pałka Wiktor Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik dziecko 10008049
1163 Pałka Anna Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik junior młodszy 10006398
1164 Pecyna Julia Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz junior 10005817
1165 Pędzich Maciej Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn junior młodszy 10006349
1166 Pejas Oliwia Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy SPARTAN ROKIETNICA Taekwondo Olimpijskie Rokietnica junior młodszy 10007628
1167 Pejas Wiktoria Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy SPARTAN ROKIETNICA Taekwondo Olimpijskie Rokietnica junior młodszy 10007629
1168 PEKRÓL WERONIKA Ludowy Klub Sportowy "Puncher" Płock młodzik 10006769
1169 PEKRÓL ALICJA Ludowy Klub Sportowy "Puncher" Płock dziecko 10006768
1170 Pekrul Aleksandra Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10006807
1171 Pelisiak Igor Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo junior młodszy 10005637
1172 Pentek Igor Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn junior 10004813
1173 Perczyńska Oliwia Klub Sportowy Taekyon Sierpc młodzieżowiec 10002265
1174 Perkowski Kazimierz Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok dziecko 10007709
1175 Perkowski Tomasz Janusz Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok senior 10007710
1176 Perner Patrycja Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok junior młodszy 10006137
1177 Perucki Grzegorz Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10007874
1178 Perz Damian Opolski Klub Taekwondo Opole junior 10004110
1179 Piasecki Jakub Opolski Klub Taekwondo Opole junior młodszy 10005424
1180 Piaskowy Kacper Klub Sportowy AZS AWF Kraków młodzieżowiec 10007546
1181 Piaskowy Kacper Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna młodzieżowiec 10003424
1182 Piątkowska Wanessa Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006417
1183 Piątkowski Szymon Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10004914
1184 Piechota Adrian Uczniowski Klub Sportowy Szakal Jeżyce Poznań młodzik 10006818
1185 Piechowiak Marta AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10006752
1186 Pieczyński Patryk Klub Sportowy Rapid Śrem młodzik 10006853
1187 Piędzia Michał Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006290
1188 Piekarzewski Konrad Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo junior młodszy 10007928
1189 Piętka Zuzanna KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE senior 10002391
1190 Pietkun Martyna Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok dziecko 10007715
1191 Pietrzak Róża Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10006882
1192 Pietrzak Witold Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa Łódź młodzieżowiec 10002947
1193 Pietrzakowska Patrycja Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzieżowiec 10003915
1194 Pietrzyk Zuzanna Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior młodszy 10006351
1195 Piguła Błażej Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa Łódź młodzik 10006097
1196 Pikulska Julia Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok junior młodszy 10006504
1197 Pilarczyk Aleksandra Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn młodzieżowiec 10006656
1198 Pilipczuk Ernest Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006295
1199 Pindral Adrian Klub Sportowy CENTURIA Toruń dziecko 10006592
1200 Piórkowski Rafał Nidzicki Klub Taekwondo Sportowego Kozłowo młodzik 10007053
1201 Piorunek Paulina Młodzieżowy Klub Sportowy "Medyk" Łomża junior 10003842
1202 Piosik Łukasz Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn junior młodszy 10007246
1203 Piotrowski Stanisław Klub Sportowy Grom Bogatynia junior młodszy 10005172
1204 Piskorowski Maciej Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior młodszy 10005806
1205 Pisowacki Szymon Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk młodzik 10006518
1206 Pistka Monika Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior młodszy 10005809
1207 Piszewska Agata Nidzicki Klub Taekwondo Sportowego Kozłowo młodzik 10007066
1208 Piwowarska Weronika Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa 10007990
1209 Pląder Adam Uczniowski Klub Sportowy ILYO Bochnia junior 10007401
1210 Plewa Szymon Uczniowski Klub Sportowy ILYO Bochnia młodzik 10007392
1211 Plewa Igor Uczniowski Klub Sportowy ILYO Bochnia dziecko 10007400
1212 Pluskota Szymon Uczniowski Klub Sportowy Fighters Mosina junior 10006245
1213 Pluta Artur Stowarzyszenie Taekwondo Paradyż Paradyż junior młodszy 10007037
1214 POCHYLSKA OLGA Klub Sportowy "Dragon" Starachowice junior młodszy 10005753
1215 Początko Dominik Uczniowski Klub Sportowy ILYO Bochnia junior młodszy 10007834
1216 Poczobutt Odlanicki Cezary Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok junior młodszy 10007639
1217 Podgórski Wiktor Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo młodzieżowiec 10004692
1218 Podkowski Bartosz Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior młodszy 10007141
1219 Polanowski Wiktor Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk junior młodszy 10005912
1220 POPŁAWSKA ALEKSANDRA Akademia Taekwondo Olimpijskiego-ATO Gdańsk młodzieżowiec 10002970
1221 Posadzy Jakub Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10007175
1222 Posadzy Mikołaj Uczniowski Klub Sportowy Szakal Jeżyce Poznań junior młodszy 10006925
1223 Poślednik Zofia KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE młodzik 10007155
1224 Połczyński Tymoteusz AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzik 10007522
1225 Połczyński Adam AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005192
1226 Połczyński Nikodem AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzik 10006754
1227 Połowniak Julia Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski młodzik 10007531
1228 Połowniak Emilia Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski młodzik 10007532
1229 Półrolniczak Katarzyna Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior 10004206
1230 Połubiński Mateusz Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior młodszy 10005587
1231 Połujański Nikodem Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007399
1232 Przewoźny Łukasz Uczniowski Klub Sportowy "TKD-KÓRNIK" Kórnik młodzik 10007774
1233 Przewoźny Filip Uczniowski Klub Sportowy "OLIMPIJCZYK" Poznań dziecko 10007987
1234 PRZYBYSZ WERONIKA Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września junior 10004328
1235 Przybyłowski Wiktor Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzik 10007014
1236 Przygodzka Aleksandra Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10006915
1237 Pudełek Antonina Klub Sportowy CENTURIA Toruń dziecko 10007042
1238 Purlis Zuzanna Klub Sportów Walki Szczecinek młodzik 10007452
1239 Pyc Patrycja Green Sport Club Lublin junior młodszy 10007391
1240 Płaczkowski Jakub Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior 10005285
1241 Płatek Jagoda Gostyńskie Stowarzyszenie Klub Sportów i Sztuk Walki "Wilk" Gostyń młodzik 10007377
1242 PŁATNIKÓW IGOR Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn junior młodszy 10005554
1243 Płocha Michał Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10006548
1244 Płonka Paweł Klub Sportowy Czarne Lwy Taekwondo Olimpijskie Rusiec senior 10007609
1245 Płonka Mateusz Klub Sportowy Czarne Lwy Taekwondo Olimpijskie Rusiec dziecko 10007433
1246 Płonka Bartosz Klub Sportowy Czarne Lwy Taekwondo Olimpijskie Rusiec młodzik 10007436
1247 Płoska Katarzyna Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów młodzik 10006919
1248 Płoska Aleksandra Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior młodszy 10005644
1249 Płoska Marta Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów junior 10004930
1250 Płoski Rafał Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów junior młodszy 10005773
1251 Płoski Adam Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006408
1252 Płygawko Wojciech Klub Sportowy Rapid Śrem junior młodszy 10006113
1253 Racinowski Krystian Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego Bydgoszcz junior 10006792
1254 Raczyk Piotr Gostyńskie Stowarzyszenie Klub Sportów i Sztuk Walki "Wilk" Gostyń dziecko 10007376
1255 Radliński Patryk Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg młodzieżowiec 10002126
1256 Radoman Maria Akademicki Związek Sportowy Akademii Wychowania Fizycznego Wrocław junior 10004718
1257 Radoman Barbara Akademicki Związek Sportowy Akademii Wychowania Fizycznego Wrocław junior młodszy 10005677
1258 Radzewicz Aleksandra Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok dziecko 10006517
1259 Rafalska Zuzanna Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10006714
1260 Rafalska Nicola Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10007499
1261 Rafałowicz Oliwia Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior młodszy 10006644
1262 Raida Emilia Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10007870
1263 Rajpold Antoni Uczniowski Klub Sportowy Szakal Jeżyce Poznań młodzik 10007796
1264 Ralicki Szymon Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok dziecko 10007711
1265 Rama Mateusz Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów młodzik 10007229
1266 Rapa Agata Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn junior młodszy 10005518
1267 Raś Karolina Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna junior młodszy 10005404
1268 Raszewski Jakub Wojskowy Klub Sportowy Grunwald Poznań młodzik 10007317
1269 Raszkiewicz Stanisław Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok dziecko 10007694
1270 Raszkowski Wiktor Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "HIDORI" przy Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi Olecko junior młodszy 10006195
1271 Raszyńska Oliwia Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów junior młodszy 10005774
1272 Raszyńska Julia Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów młodzik 10007152
1273 Ratajczak Aleksander Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007303
1274 Ratajczak Roksana Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior 10007090
1275 Ratajczak Kamil Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior młodszy 10006359
1276 Ratajczak Joanna Klub Sportowy Rapid Śrem junior młodszy 10006114
1277 Ratajska Wiktorai Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior 10004939
1278 Ratigowski Dawid Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo młodzieżowiec 10004707
1279 Rećko Jakub Klub Sportowy Taekwondo Giżycko Giżycko młodzik 10007749
1280 Redka Kacper Opolski Klub Taekwondo Opole młodzieżowiec 10003080
1281 Rejent-Kulesza Gracjan Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10007679
1282 Relewicz Piotr Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Jarocin Jarocin młodzik 10007766
1283 Repetowska Roksana Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój junior młodszy 10004998
1284 Respondek Igor Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa Łódź młodzik 10006104
1285 Reszka Olga Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzieżowiec 10005287
1286 Reszka Urszula Klub Sportowy Czarne Lwy Taekwondo Olimpijskie Rusiec senior 10007420
1287 Richter Alesander Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn młodzik 10007422
1288 Richter Szymon Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Pleszew junior młodszy 10005435
1289 Robak Karol AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzieżowiec 10002733
1290 Roda Julian Uczniowski Klub Sportowy Tygrys Kołczygłowy junior młodszy 10007311
1291 Rodzik Eryk Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy senior 10005819
1292 Rodźko Wiktor Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10007255
1293 Rogala Martyna Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10007869
1294 Rogala Patryk Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10007902
1295 Rogalla Brian Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007207
1296 Rogalski Dawid Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok młodzik 10006153
1297 Roguszczak Wiktoria Nidzicki Klub Taekwondo Sportowego Kozłowo młodzik 10007049
1298 Roguszczak Alicja Nidzicki Klub Taekwondo Sportowego Kozłowo młodzik 10007055
1299 Romańczuk Cezary Opolski Klub Taekwondo Opole junior 10003294
1300 Rosiak Patryk Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzieżowiec 10005414
1301 Roszak Jakub Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin młodzik 10007924
1302 Roszczyk Natalia Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10006806
1303 Roszczyk Martyna Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10007491
1304 Roszkowski Adrian Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów junior młodszy 10006473
1305 Różańska Ewa Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior młodszy 10006242
1306 Rożek Aleksandra Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin młodzik 10007786
1307 Rozenkiewicz Dawid Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski junior 10004733
1308 Rozmus Igor Uczniowski Klub Sportowy Warrior Zgorzelec młodzik 10007511
1309 Rozwód Mateusz Opolski Klub Taekwondo Opole młodzieżowiec 10003519
1310 Rubin Filip Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "HIDORI" przy Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi Olecko junior młodszy 10005571
1311 Rucki Maksymilian Uczniowski Klub Sportowy Mechanik Zamość junior młodszy 10005722
1312 Rudzińska Natalia Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10007485
1313 Rudziński Igor Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007671
1314 Rudziński Marcin Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok senior 10006502
1315 Rumak Weronika Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk junior młodszy 10005910
1316 Rumińska Jolanta Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół w Bełżycach Bełżyce junior młodszy 10007233
1317 Runowski Dawid Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior 10005491
1318 Rupar Kajetan Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10007003
1319 Rurkowska Agnieszka AZS Organizacja Środowiskowa Poznań senior 10001350
1320 RUSA ARKADIUSZ Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior 10004620
1321 RUSZCZYK SEBASTIAN Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" Pisz junior 10004758
1322 Ruta Bartosz Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół w Bełżycach Bełżyce junior młodszy 10007237
1323 Rutkiewicz Aleks Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz junior 10006952
1324 RUTKOWSKA MAGDA Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Olsztyn młodzieżowiec 10002106
1325 Rutkowska Lena Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo młodzieżowiec 10004698
1326 Rutkowski Jakub Klub Sportowy Taekyon Sierpc junior młodszy 10006077
1327 Rybarczyk Maja Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior 10004973
1328 Rybicka Martyna Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego Bydgoszcz młodzieżowiec 10007592
1329 Rychlik Piotr Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior młodszy 10005629
1330 Rydzewski Mikołaj Klub Sportowy Turbacz Mszana Dolna młodzieżowiec 10004024
1331 Rydzewski Piotr Klub Sportowy Turbacz Mszana Dolna senior 10004025
1332 Rykowski Roman Sopocki Klub Sportowy Atlas Sopot senior 10007576
1333 Ryzop Stanisław Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz junior 10006953
1334 Ryło Damian Piski Klub Taekwondo Pisz senior 10000710
1335 Rzepecka Emilia Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior młodszy 10006281
1336 Sabalska Oliwia Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów junior 10004225
1337 Sączek Marika Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10007170
1338 Sadolewski Jan Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10006550
1339 Sadowska Wiktoria Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10007564
1340 Sadowski Grzegorz Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok senior 10006044
1341 Sadowski Łukasz Klub Sportowy CENTURIA Toruń senior 10007104
1342 Sadowski Adam Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok dziecko 10007729
1343 Sadowski Krzysztof Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok junior młodszy 10007737
1344 Sadowski Wiktor Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior 10007019
1345 Sadurski Jakub AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior 10004228
1346 Safaryn Piotr Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior młodszy 10005884
1347 Sakowski Dawid Młodzieżowy Klub Sportowy "Medyk" Łomża junior młodszy 10006369
1348 Salii Violetta Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10007900
1349 Samatowicz Julia Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006551
1350 Samelski Kamil Klub Sportowy Grom Bogatynia junior młodszy 10005591
1351 Sapała Tymon Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Kantor" Częstochowa młodzik 10005898
1352 Sapała Igor Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Kantor" Częstochowa junior młodszy 10004411
1353 Sarbak Kacper Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn junior 10004824
1354 Sarliński Mikołaj Uczniowski Klub Sportowy ILYO Bochnia młodzik 10006586
1355 Sarnowski Cezary Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów młodzieżowiec 10003111
1356 Sarosiek Oskar Uczniowski Klub Sportowy "Smoki" Rakoniewice młodzik 10007892
1357 Sawicki Tymon Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz dziecko 10007602
1358 Sawicki Hubert Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn dziecko 10007953
1359 Sekuła Julia Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo młodzik 10006645
1360 Semeniuk Natalia Nidzicki Klub Taekwondo Sportowego Kozłowo junior 10003840
1361 Semma Maksymilian Wojskowy Klub Sportowy Grunwald Poznań młodzik 10007134
1362 Seńkowski Wiktor Opolski Klub Taekwondo Opole junior 10004810
1363 Serbinowski Jakub Bydgoski Klub Sportowy Centrum Bydgoszcz junior 10007768
1364 Sereda Julia Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior 10005887
1365 Siadak Olaf Green Sport Club Lublin junior młodszy 10005981
1366 Sibilska Jagoda Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik junior młodszy 10006399
1367 Sidor Wiktoria Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok młodzik 10007370
1368 Sidorenko Natalia Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan junior 10005732
1369 Siedlanowski Kacper Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski junior młodszy 10006483
1370 Siedlarz Richard Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój młodzik 10006682
1371 Siejak Emilia Uczniowski Klub Sportowy "TKD-KÓRNIK" Kórnik młodzik 10006814
1372 Siejak Celestyna Uczniowski Klub Sportowy "TKD-KÓRNIK" Kórnik junior 10004755
1373 Siejka Julia Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg junior młodszy 10005062
1374 Sielecki Bartosz Uczniowski Klub Sportowy AVIA Kamionki młodzik 10007781
1375 Sielicki Piotr Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10006713
1376 Siemiątkowski Łukasz Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Olsztyn młodzik 10007652
1377 Sieradzki Karol Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn młodzik 10006854
1378 Sieroń Igor Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski młodzik 10006797
1379 Sieroń Jakub Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski junior młodszy 10005793
1380 Sikora Wiktoria Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior młodszy 10005804
1381 Sikora Paulina Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior młodszy 10005589
1382 Sikora Aron Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10007866
1383 Sikora Krystian Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10007677
1384 Sikorska Gabriela AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005931
1385 Sikorski Hubert Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzieżowiec 10004468
1386 Sikorski Maksymilian Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzik 10007603
1387 Sinkiewicz Weronika Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10006874
1388 Sitarz Gracjan Ludowy Międzyszkolny Klub Sportowy "SFORA" Chojnów dziecko 10006904
1389 Sitek Kamila Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Jarocin Jarocin młodzik 10006706
1390 Siudaj Janusz Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10007438
1391 Siwek Oliwier Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Kantor" Częstochowa młodzik 10006779
1392 Siwiński Adam Klub Sportowy Taekyon Sierpc młodzik 10007446
1393 Siwiński Bartosz Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10007212
1394 Siwko Anna Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006294
1395 Skiba Maciej Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo młodzieżowiec 10002169
1396 Skibicka-Brodzka Róża Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa Łódź junior 10006106
1397 Sklepik Szymon Wojskowy Klub Sportowy Grunwald Poznań młodzik 10007131
1398 Skolimowski Daniel AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005193
1399 Skomra Julia Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior 10005290
1400 Skonieczny Hanna Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10007875
1401 Skórka Zuzanna Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn młodzik 10006847
1402 Skorupska Wiktoria Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10004878
1403 Skorupska Amelia Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10005458
1404 Skorupska Natalia Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior młodszy 10005461
1405 Skotnicki Bartosz Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów junior młodszy 10005778
1406 Skowronek Maja Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007676
1407 Skowrońska Wiktoria Młodzieżowy Klub Sportowy "Medyk" Łomża junior 10007620
1408 Skrajny Michalina Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10006552
1409 Skrzeczek Patryk Klub Sportowy Turbacz Mszana Dolna 10007935
1410 Skrzeszewski Filip Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10006668
1411 Skrzydlewski Hubert Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10002521
1412 Skrzypczyk Julia Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski junior młodszy 10006723
1413 Skrzypek Wojciech Wojskowy Klub Sportowy Grunwald Poznań junior młodszy 10007135
1414 Skubich Dawid Tadeusz Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok młodzik 10007707
1415 Skubich Gabriela Agnieszka Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok dziecko 10007708
1416 Ślebioda Justyna Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo młodzieżowiec 10003060
1417 Śliwa Nikola Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10006522
1418 Śliwińska Zofia Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy SPARTAN ROKIETNICA Taekwondo Olimpijskie Rokietnica młodzik 10007831
1419 Śliwiński Antoni Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy SPARTAN ROKIETNICA Taekwondo Olimpijskie Rokietnica junior młodszy 10006837
1420 Smajdor Dawid Uczniowski Klub Sportowy "TKD-KÓRNIK" Kórnik junior 10004742
1421 Smaza Nikodem Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk młodzik 10007404
1422 Smerża Kacper Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10007272
1423 Śmieszek Maksymilian Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna junior 10004684
1424 Śmietana Michał Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk junior 10003149
1425 Śmigasiewicz Karol Klub Taekwondo "Sokół " Krasnystaw młodzik 10006992
1426 Smoczyk Maciej AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior 10004430
1427 Smolińska Maja Opolski Klub Taekwondo Opole junior młodszy 10006069
1428 Smoliński Jakub Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa dziecko 10007279
1429 Smoter Anita Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna młodzik 10006898
1430 Smołaga Weronika Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior młodszy 10004985
1431 Śnieżko Hanna Koszaliński Klub Taekwondo Bałtyk Koszalin junior młodszy 10005601
1432 Śnieżyk Dawid Uczniowski Klub Sportowy Warrior Zgorzelec młodzieżowiec 10003083
1433 Sobania Milena Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior młodszy 10006620
1434 Sobczak Natalia Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin młodzik 10007423
1435 Sobczak Borys Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10007257
1436 Sobczuk Jakub Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10007329
1437 Sobczuk Julja Uczniowski Klub Sportowy Mechanik Zamość junior 10004714
1438 Sobczuk Julia Adriana Uczniowski Klub Sportowy Mechanik Zamość junior 10005727
1439 Sobecka Roksana Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior młodszy 10007092
1440 Sobiecki Jan Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior 10005864
1441 Soboniak Aleksandra Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Kantor" Częstochowa dziecko 10007530
1442 Socha Jakub Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo przy Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Środa Wielkopolska junior młodszy 10005922
1443 Sofińska Alicja Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10007876
1444 Sojda Julia Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Kantor" Częstochowa junior 10006521
1445 SOKOWICZ OLIWIER Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin młodzik 10006631
1446 Sokół Mateusz Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok junior 10007385
1447 Sokół Maciej Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok młodzik 10007191
1448 Sokołowska Zuzanna Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10006878
1449 Sokołowski Mikołaj Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006311
1450 Sokołowski Michał Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10007167
1451 Sokołowski Antoni Klub Sportowy Tebek Warszawa dziecko 10007982
1452 Somska Cecylia Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior 10003602
1453 Soroka Aleksandra Klub Sportowy Grom Bogatynia młodzik 10007171
1454 Sosin Barbara Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzieżowiec 10004585
1455 Soszyńska Natalia Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10006006
1456 Sowa Karina Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół w Bełżycach Bełżyce junior młodszy 10005745
1457 Sowa Wiktoria Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Olsztyn młodzik 10007660
1458 Sowińska Hanna Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10007864
1459 Sołtysiak Oliwia Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo przy Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Środa Wielkopolska młodzik 10006621
1460 Sołtysiak Jakub Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10007505
1461 Sołtysiński Mikołaj Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior młodszy 10006379
1462 Sołtysiuk Artem Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10007506
1463 Śremska Judyta Uczniowski Klub Sportowy Fighters Mosina junior młodszy 10006625
1464 Środa Miłosz Klub Sportowy "Dragon" Starachowice junior 10004419
1465 Stachowiak Dawid Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzieżowiec 10003935
1466 Stachowiak Julia Uczniowski Klub Sportowy "5-tka" Leszno Leszno junior młodszy 10006367
1467 Stachowiak Jakub KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE junior 10004438
1468 Stachowicz Patryk Klub Sportowy Taekyon Sierpc junior młodszy 10006080
1469 Stachowski Jakub AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005209
1470 Stachura Nikola Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna młodzik 10007489
1471 Stachurska Izabela Klub Sportowy Grom Bogatynia młodzik 10007507
1472 Stachyra Michał Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy dziecko 10007812
1473 Stanikiewicz Zuzanna Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007383
1474 Staniszewski Patryk KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE młodzik 10007776
1475 Starzyński Jakub Uczniowski Klub Sportowy ,,Amicus" Łopiennik Górny młodzik 10007198
1476 Stasik Martyna Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior 10004204
1477 Stasik Marta Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior młodszy 10005969
1478 Stasiuk Julia Koszaliński Klub Taekwondo Bałtyk Koszalin junior 10004885
1479 Stec Piotr Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski junior młodszy 10005798
1480 Stecko Grzegorz Uczniowski Klub Sportowy Mechanik Zamość młodzik 10007214
1481 Stefaniak Paweł Gostyńskie Stowarzyszenie Klub Sportów i Sztuk Walki "Wilk" Gostyń młodzik 10007076
1482 Stefaniak Mikołaj Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo junior młodszy 10006065
1483 Stefaniak Antoni Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo junior młodszy 10006066
1484 Stefankiewicz Hanna Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa Łódź junior młodszy 10006105
1485 Stefańska Kamila KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE młodzik 10007830
1486 Steltmann Kacper Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz junior 10005815
1487 Stephan Bartosz AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior 10003394
1488 Stępień Paulina Uczniowski Klub Sportowy Mechanik Zamość junior 10004715
1489 Stępińska linda Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10006686
1490 Stępniak Maja Uczniowski Klub Sportowy ,,Amicus" Łopiennik Górny młodzik 10007200
1491 Sterkowiec Antoni Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok młodzik 10006154
1492 Sternik Mikołaj Klub Sportowy Protektor Lublin młodzik 10007880
1493 Stolarek Kacper AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10006419
1494 Stołowska Oliwia Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego Bydgoszcz młodzieżowiec 10006791
1495 Stołowska Oliwia Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10007494
1496 Strenciwilk Katarzyna Uczniowski Klub Sportowy Mechanik Zamość junior 10004704
1497 Stroińska Liliana AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior 10004234
1498 Stroiński Łukasz AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005926
1499 Strózik Amelia AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005925
1500 Strugliński Bartosz AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10003993
1501 Struk Mikołaj Uczniowski Klub Sportowy Mechanik Zamość junior młodszy 10005750
1502 Strumpf Andrzej Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006284
1503 Struski Karol Ludowy Międzyszkolny Klub Sportowy "SFORA" Chojnów dziecko 10006794
1504 Stryczek Kaja Uczniowski Klub Sportowy Orlęta Wrocław młodzik 10007799
1505 Stryjek Maciej Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów junior 10004927
1506 Strzelczyk Kacper Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo przy Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Środa Wielkopolska junior młodszy 10005440
1507 Strzeszewska Wiktoria Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn młodzieżowiec 10004993
1508 Suchocka Natalia Uczniowski Klub Sportowy GRAB w Janówce Augustów junior młodszy 10007081
1509 Suchocka Ewelina Uczniowski Klub Sportowy GRAB w Janówce Augustów junior młodszy 10007083
1510 Suchta Kordian Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10006805
1511 Sulik Hanna Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski dziecko 10007363
1512 Suszczewicz Marianna Uczniowski Klub Sportowy "OLIMPIJCZYK" Poznań młodzik 10007359
1513 Suszczewicz Mikołaj Klub Sportowy Rapid Śrem dziecko 10007367
1514 Suszczewicz Stanisław Uczniowski Klub Sportowy "OLIMPIJCZYK" Poznań junior młodszy 10005917
1515 Suwiński Kacper Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów junior młodszy 10007232
1516 Sułek Krzysztof Uczniowski Klub Sportowy ILYO Bochnia senior 10007399
1517 Świderski Mateusz Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10005702
1518 ŚWIĘCH MATEUSZ Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10007364
1519 Świercz Antoni Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski młodzik 10006717
1520 Świerta Mikołaj Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski młodzik 10007533
1521 Świetlicka Katarzyna Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10007635
1522 Świetlik Ernest Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior młodszy 10007091
1523 Świetlik Emilia Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzieżowiec 10002994
1524 Świtała Nadia Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Kantor" Częstochowa dziecko 10006581
1525 Świtała Iga Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Kantor" Częstochowa młodzik 10006582
1526 Swórski Kacper Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski junior młodszy 10005151
1527 Sylwanowicz Wiktor AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior 10004230
1528 Syroczyńska Aleksandra Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior młodszy 10005480
1529 Syski Krzysztof Młodzieżowy Klub Sportowy "Medyk" Łomża młodzik 10007686
1530 Szadkowski Michał Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10006684
1531 Szaferski Mikołaj AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzieżowiec 10002137
1532 Szajkowski Filip Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów junior młodszy 10005775
1533 Szambelan Adrian Uczniowski Klub Sportowy Atlas Tarnowo Podgórne młodzieżowiec 10003930
1534 Szarafiński Antoni AZS Organizacja Środowiskowa Poznań dziecko 10007611
1535 Szawkowski Michł Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn młodzieżowiec 10002657
1536 Szczepaniak Natalia Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior 10005271
1537 Szczepanik Paulina Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego Bydgoszcz młodzieżowiec 10005099
1538 Szczerbowska Beata Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006555
1539 Szczęsnowska Karolina Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna junior młodszy 10005405
1540 Szczęsnowski Mateusz Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna junior 10003245
1541 Szczęsnowski Mateusz Klub Sportowy AZS AWF Kraków junior 10007545
1542 Szczytniewski Mateusz Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior 10003604
1543 Szefke Aleksander Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10007678
1544 Szerszeń Kamil Klub Sportowy DROGA SMOKA Katowice młodzik 10006795
1545 Szewczyk Magdalena Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior młodszy 10005878
1546 Szewczyk Tomasz Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa senior 10007418
1547 Szkoda Kamil Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski dziecko 10007818
1548 Szkudlarczyk Szymon Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzieżowiec 10002993
1549 Szmurło Natalia Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior 10003760
1550 Szmyt Kacper Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzieżowiec 10004583
1551 Szostak Maksymilian Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo dziecko 10006998
1552 Szpak Julia Uczniowski Klub Sportowy "TKD-KÓRNIK" Kórnik junior młodszy 10005237
1553 Szparkowski Eryk Klub Taekwondo "Sokół " Krasnystaw junior młodszy 10005102
1554 Szponikowska Marta AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005927
1555 Szponikowski Dawid AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior 10006238
1556 Szpoton Aleksandra Stowarzyszenie Taekwondo Paradyż Paradyż junior młodszy 10007032
1557 Szpoton Milena Stowarzyszenie Taekwondo Paradyż Paradyż młodzik 10007033
1558 Sztulberg Lena Uczniowski Klub Sportowy Warrior Zgorzelec junior młodszy 10007260
1559 Szukalski Bartosz AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005950
1560 Szulc Nicol Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn młodzik 10006851
1561 Szumska Wiktoria Klub Sportów Walki Szczecinek junior młodszy 10007327
1562 Szwagierczak Oskar Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski junior młodszy 10007361
1563 Szwaracka Alicja Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg młodzik 10007801
1564 Szwaracki Piotr Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10007800
1565 Szwarc Patryk Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10007407
1566 Szwechowicz Maciej Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "Olimpia" Nowe Miasto Lubawskie młodzik 10007638
1567 Szygenda Julia UKS Tiger Team Września junior młodszy 10005581
1568 Szylkiewicz Wiktoria Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior młodszy 10005627
1569 SZYMANEK IGNACY Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior młodszy 10004634
1570 SZYMANEK WIKTOR Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10006461
1571 SZYMANEK HUBERT Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior młodszy 10006462
1572 Szymanowska Wiktoria Wojskowy Klub Sportowy Grunwald Poznań młodzik 10007130
1573 Szymańska Natalia Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10006007
1574 Szymańska Anna Nidzicki Klub Taekwondo Sportowego Kozłowo młodzik 10007052
1575 Szymańska Amelia Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10006688
1576 Szymańska Weronika Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik junior 10004899
1577 SZYMAŃSKA WERONIKA Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior 10006982
1578 Szymańska Gabryjela Sopocki Klub Sportowy Atlas Sopot junior młodszy 10005446
1579 Szymański Mikołaj Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik junior młodszy 10006076
1580 Szymański Antoni Klub Sportowy Taekyon Sierpc junior młodszy 10007441
1581 Szymański Michał Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok dziecko 10007697
1582 Szymański Igor Koszaliński Klub Taekwondo Bałtyk Koszalin junior młodszy 10005932
1583 Szymczak Joanna Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior młodszy 10007158
1584 Szymczak Aleksandra Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior młodszy 10007159
1585 Szymczak Matylda AZS Organizacja Środowiskowa Poznań dziecko 10007956
1586 Szymczyk Monika Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok młodzieżowiec 10007371
1587 Szymkowiak Zuzanna Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare dziecko 10008051
1588 Szymkowiak Oliwia Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo przy Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Środa Wielkopolska junior młodszy 10005032
1589 Szymkowiak Maria Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan junior młodszy 10006327
1590 Szymkowiak Kaper Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007146
1591 Szymkowiak Zuzanna Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin młodzik 10007424
1592 Szymkowiak Anna Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Pleszew dziecko 10007910
1593 Szymkowiak Kornelia Uczniowski Klub Sportowy "Smoki" Rakoniewice młodzik 10006762
1594 Szyndler Klaudia Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski młodzik 10007221
1595 Szypkowska Olimpia Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior młodszy 10005730
1596 Szypulski Paweł Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo senior 10001725
1597 Szyłkiewicz Lena Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "HIDORI" przy Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi Olecko młodzik 10007068
1598 Sławacki Sylwester Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006293
1599 Słomski Jakub Bydgoski Klub Taekwondo Bydgoszcz młodzik 10007586
1600 Słonecka Julia Uczniowski Klub Sportowy Warrior Zgorzelec junior młodszy 10007258
1601 Talaśka Mariusz AZS Organizacja Środowiskowa Poznań senior 10005573
1602 Talaśka Szymon Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior młodszy 10006381
1603 Talipski Tomasz Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok dziecko 10007699
1604 Tapia Wielakin David Diego Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok młodzik 10006170
1605 Tarnacka Izabela Giżycki Klub Sportowy SPARTAKUS Giżycko junior młodszy 10006324
1606 Tarłowski Kacper Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10006844
1607 Temporale Tristan Klub Sportowy Grom Bogatynia młodzik 10007509
1608 Teodorczak Jan Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września junior młodszy 10005011
1609 Terejko Angelika Klub Taekwondo "Sokół " Krasnystaw junior 10005170
1610 Terpiłowska Julia Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Pleszew młodzik 10007906
1611 Thim Syriusz Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzik 10007604
1612 Thim Morfeusz Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz junior 10006954
1613 Tkacz Oskar Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz junior 10006955
1614 Tkaczyk Martyna Green Sport Club Lublin młodzik 10007392
1615 Tomalak Grzymek Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz junior 10006956
1616 Tomasz Maksymilian Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg junior 10003786
1617 Tomaszczyk Kaja Klub Sportów Walki Szczecinek młodzieżowiec 10002199
1618 Tomaszewska Luiza Wojskowy Klub Sportowy Grunwald Poznań młodzik 10007136
1619 Tomaszewska Julia Klub Sportowy Tebek Warszawa junior młodszy 10007931
1620 Tomaszewski Przemysław Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior 10005294
1621 Tomaszewski Jakub Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10006876
1622 Tomaszuk Andrzej Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok senior 10007705
1623 Tomczak Roma Uczniowski Klub Sportowy Fighters Mosina młodzieżowiec 10007877
1624 Tomczak Tatiana Uczniowski Klub Sportowy Fighters Mosina junior młodszy 10006179
1625 Tomczak Szymon Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski junior młodszy 10005152
1626 Tomczyk Patryk Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Pleszew junior młodszy 10006117
1627 Tomczyk Krzysztof Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk młodzik 10007403
1628 Tomyślak Filip Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan junior młodszy 10005559
1629 Toniński Sebastian Uczniowski Klub Sportowy Fighters Mosina młodzieżowiec 10006181
1630 Tołoczko Gabriela Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok młodzik 10007712
1631 Traczykowski Krzysztof Uczniowski Klub Sportowy Atlas Tarnowo Podgórne młodzik 10007854
1632 Trela Michał Klub Taekwondo "Sokół " Krasnystaw młodzik 10006993
1633 Treyderowska Aleksandra Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007355
1634 Trochimowicz Magdalena Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior 10005888
1635 Trojan Maciej Uczniowski Klub Sportowy ILYO Bochnia młodzieżowiec 10006085
1636 Tronko Diana Akademicki Związek Sportowy Akademii Wychowania Fizycznego Wrocław junior młodszy 10006733
1637 Trumiński Artur Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn młodzieżowiec 10002039
1638 TRZCIELIŃSKI CEZARY Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin młodzik 10006633
1639 Trzcińska Martyna Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok młodzik 10007372
1640 Trzciński Robert Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok senior 10007730
1641 Trzeciak Philipp AZS Organizacja Środowiskowa Poznań senior 10006439
1642 Trzybińska Victoria Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior 10003605
1643 Trzybińska Gabriela Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior młodszy 10005625
1644 Turała Jakub Uczniowski Klub Sportowy "Smoki" Rakoniewice junior młodszy 10005540
1645 Turała Magdalena Uczniowski Klub Sportowy "Smoki" Rakoniewice młodzik 10005865
1646 Turecki Kacper Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok dziecko 10007696
1647 Turski Oskar Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10007455
1648 Twardziszewski Olivier Klub Sportowy Grom Bogatynia młodzik 10007508
1649 Tworek Weronika Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz junior 10006957
1650 Tyczewska Zofia Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007856
1651 Tyliński Sebastian Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare 10007847
1652 Tymiński Jakub Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz junior 10005058
1653 Tymoszuk Bartłomiej Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski młodzieżowiec 10003262
1654 Tyrakowski Wojciech Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Jarocin Jarocin młodzik 10006704
1655 Ufniaż Bożena Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006286
1656 Ujma vel Bigos Wiktoria Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior 10006200
1657 Urban Nikodem Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin młodzik 10007422
1658 Urbański Szymon AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzik 10007523
1659 Uścimiuk Sebastian Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior 10004974
1660 Uścimiuk Oliwia Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior 10004237
1661 Uścimiuk Weronika Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10003326
1662 Ułanowski Maciej Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok dziecko 10007706
1663 Vogt Dawid Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik młodzik 10007916
1664 Wach Jakub Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo młodzik 10007000
1665 Wachowiak Bartosz Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Jarocin Jarocin junior młodszy 10006125
1666 Wacławik Oskar Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego Bydgoszcz młodzik 10007288
1667 Wadych Kacper Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzieżowiec 10004469
1668 Wajs Marcel Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn junior młodszy 10007251
1669 Wajszczuk Gabriel Giżycki Klub Sportowy SPARTAKUS Giżycko junior młodszy 10005574
1670 Wajzer Maria Akademicki Klub Sportowy Olsztyńskiej Szkoły Wyższej Start Olsztyn młodzieżowiec 10006652
1671 Wakszyńska Karolina Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn młodzieżowiec 10003975
1672 Walczak Miłosz Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski junior młodszy 10007362
1673 Walczak Tymoteusz Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan junior młodszy 10006342
1674 Walczak Antonina AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005929
1675 Walerowicz Wioletta Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski senior 10007375
1676 Waligóra Alicja Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior młodszy 10006354
1677 Waliszewski Patryk Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior 10004960
1678 Waliszkiewicz Zuzanna Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo dziecko 10007761
1679 Walkowiak Patryk AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzieżowiec 10003905
1680 Walkowiak Jan Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10007005
1681 Wańska Kamila Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior młodszy 10005649
1682 Wapniarczuk Maciej Klub Sportowy Grom Bogatynia junior młodszy 10005173
1683 Wardyn Kacper Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006415
1684 Warmbier Wiktor Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście 10007918
1685 WARUSZEWSKI KAJETAN Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" Pisz junior młodszy 10005450
1686 Waś Filip Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzieżowiec 10002584
1687 Wasiak Bartosz Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior młodszy 10005858
1688 Wasilewska Emilia Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior 10004971
1689 Wasilewska Lena Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10006867
1690 Wasilewski Jakub Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski junior 10007094
1691 Wasilewski Dominik Klub Sportów Walki Szczecinek junior młodszy 10005599
1692 Wasilewski Kacper Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk junior młodszy 10005907
1693 Wąsiński Tomasz Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa Łódź junior 10004852
1694 Waszak Martyna Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września młodzik 10006675
1695 Wawrowski Jakub Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września junior 10007396
1696 Wawrzyniak Przemysław Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior 10004156
1697 Wawrzyniak Mariusz Sucholeskie Stowarzyszenie Taekwondo Instytut Masters Złotkowo senior 10006964
1698 Wawrzyńska Gabriela Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn młodzik 10007566
1699 Wdowiak Emilia KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE junior młodszy 10005991
1700 Węcek Wojciech Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007349
1701 Węgrzyn Aleksandra Uczniowski Klub Sportowy ILYO Bochnia młodzik 10007493
1702 Węgrzyńska Oliwia Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior 10004964
1703 Węgrzyński Igor Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior młodszy 10006240
1704 Weiss Weronika Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007852
1705 Wenecka Karolina Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk młodzieżowiec 10001596
1706 Wereszka Amelia Stowarzyszenie Taekwondo Paradyż Paradyż młodzik 10007031
1707 Wesołowska Żaneta Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna junior młodszy 10005403
1708 Wewiór Maciej Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo młodzik 10007763
1709 Wiater Matylda Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10006783
1710 Widelski Kajetan Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół w Bełżycach Bełżyce młodzik 10007234
1711 Wieczorek Przemysław Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa senior 10005171
1712 Wieczorek Bartłomiej Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior młodszy 10006760
1713 WIELEBA MALWINA Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior młodszy 10006463
1714 Wieloch Wiktor Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006556
1715 Wieniarska Anna Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006557
1716 Wierzbicka Gabriela Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn senior 10001701
1717 Wierzbicki Damian Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10006663
1718 Wierzbicki Wiktor Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007426
1719 Wiewióra Oliwier Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój junior młodszy 10004995
1720 Wiktor Pindral Klub Sportowy CENTURIA Toruń młodzik 10006591
1721 WILCZEWSKA ANGELIKA Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" Pisz junior 10007626
1722 Wilczyński Michał Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006288
1723 Wilczyński Michał Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy SPARTAN ROKIETNICA Taekwondo Olimpijskie Rokietnica młodzik 10007324
1724 Wileński Adam Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzik 10007459
1725 Wilk Oskar Opolski Klub Taekwondo Opole junior młodszy 10005422
1726 Winiarska Małgorzata Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Kantor" Częstochowa junior młodszy 10007527
1727 Winiarz Zuzanna Klub Sportowy Taekwondo Giżycko Giżycko junior 10004786
1728 Winter Maximilian Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10006558
1729 Wiśniewska Angelika Piski Klub Taekwondo Pisz młodzieżowiec 10006909
1730 Wiśniewski Adam Uczniowski Klub Sportowy "Smoki" Rakoniewice junior 10003880
1731 Wiśniewski Bernard Uczniowski Klub Sportowy Orlęta Wrocław młodzik 10007582
1732 Wiśniewski Tymoteusz Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa młodzik 10006636
1733 Wiśniewski Jan Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok dziecko 10007693
1734 Wiśniewski Dawid Opolski Klub Taekwondo Opole junior 10004103
1735 Wiśniewski Szymon Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior młodszy 10006241
1736 Witczak Natalia Uczniowski Klub Sportowy "TKD-KÓRNIK" Kórnik junior młodszy 10007787
1737 Witek Kacper Uczniowski Klub Sportowy Warrior Zgorzelec junior 10004864
1738 Witkiewicz Emilia Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007684
1739 Witkiewicz Dawid Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007021
1740 Witkowska Karina Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn junior młodszy 10006347
1741 Witkowska Nadia Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007848
1742 WITKOWSKA PAULA Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk junior 10003832
1743 Wlazło Dagmara Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzieżowiec 10002051
1744 WNUK AMELIA Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior młodszy 10004635
1745 Wodowski Tymon Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów młodzik 10007224
1746 Wójcicka Aleksandra Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior młodszy 10006747
1747 Wojciech Maja Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10004915
1748 Wojciechowska Zuzanna Klub Sportowy Czarne Lwy Taekwondo Olimpijskie Rusiec dziecko 10007608
1749 Wojciechowska Joanna Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10007920
1750 Wojciechowski Borys Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan młodzik 10007289
1751 Wojciechowski Sergiusz Uczniowski Klub Sportowy Fighters Mosina junior młodszy 10007088
1752 Wojciechowski Robert Klub Sportowy Czarne Lwy Taekwondo Olimpijskie Rusiec senior 10007610
1753 Wójcik Mikołaj AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzieżowiec 10003095
1754 Wójcik Michał Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10007166
1755 Wojcinowicz Jagoda Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10007794
1756 WÓJKOWSKI MARCIN Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" Pisz junior młodszy 10005456
1757 Wojno Maja Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10007634
1758 Wojnowski Tymoteusz Wojskowy Klub Sportowy Grunwald Poznań młodzik 10007128
1759 Wojtala Amelia Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10006003
1760 Wojtania Kamil Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Kantor" Częstochowa młodzieżowiec 10006680
1761 Wojtczak Magdalena Uczniowski Klub Sportowy Tygrys Kołczygłowy junior 10007309
1762 Wojtczak Hanna Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo młodzik 10006589
1763 Wojtczak Małgorzata Klub Sportowy Czarne Lwy Taekwondo Olimpijskie Rusiec dziecko 10007606
1764 Wojtczak Magdalena Klub Sportowy Czarne Lwy Taekwondo Olimpijskie Rusiec junior młodszy 10007607
1765 Wojtkowiak Adrian AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior 10003907
1766 WÓJTOWICZ KLARA Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" Pisz junior 10004062
1767 Wójtowicz Patrycja Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół w Bełżycach Bełżyce junior młodszy 10006961
1768 Wójtowicz Piotr Klub Sportowy AZS AWF Warszawa senior 10003815
1769 Wolniewicz Marcel Uczniowski Klub Sportowy Atlas Tarnowo Podgórne młodzieżowiec 10003931
1770 Woś Nikola Klub Sportowy Turbacz Mszana Dolna młodzik
1771 Wosiek Natalia Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior 10004433
1772 Wośkowiak Natasza Gostyńskie Stowarzyszenie Klub Sportów i Sztuk Walki "Wilk" Gostyń młodzik 10007034
1773 Wośkowiak Robert Gostyńskie Stowarzyszenie Klub Sportów i Sztuk Walki "Wilk" Gostyń senior 10007305
1774 Wośkowiak Wiktoria Uczniowski Klub Sportowy Fighters Mosina młodzik 10006764
1775 Woźniak Marcelina Nidzicki Klub Taekwondo Sportowego Kozłowo młodzik 10007048
1776 Woźniak Parisa Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior młodszy 10005498
1777 Woźniak Amelia Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior młodszy 10005536
1778 Woźniak Marek Uczniowski Klub Sportowy Szakal Jeżyce Poznań młodzieżowiec 10003045
1779 Woźniak Alicja Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna junior młodszy 10005408
1780 Woźniak Kacper Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior młodszy 10007004
1781 Wołoszyn Michał Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006287
1782 Wrembel Weronika AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzieżowiec 10005089
1783 WRÓBEL MICHALINA Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin młodzik 10006628
1784 Wróblewski Nikodem Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk młodzik 10006519
1785 Wróblewski Jędrzej Uczniowski Klub Sportowy Atlas Tarnowo Podgórne junior 10004932
1786 Wrzecion Nikola Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior 10005885
1787 Wrzecion Dorian Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior młodszy 10007458
1788 Wujkowska Malwina Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10007241
1789 Wurster Dominik Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007844
1790 Wypych Wiktoria Uczniowski Klub Sportowy "OLIMPIJCZYK" Poznań młodzik 10006944
1791 Wypych Lidka Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior 10003502
1792 Wyrwa Zuzanna Uczniowski Klub Sportowy "Smoki" Rakoniewice junior młodszy 10005543
1793 Wysocki Gracjan Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10007681
1794 Wyszomirski Olaf Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg junior młodszy 10005068
1795 Włodarczak Wiktor Klub Sportowy Rapid Śrem junior 10004222
1796 Włodarczyk Emma Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior młodszy 10005687
1797 Włodek Michał Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy SPARTAN ROKIETNICA Taekwondo Olimpijskie Rokietnica młodzik 10006830
1798 Włodek Natalia Akademicki Związek Sportowy Akademii Wychowania Fizycznego Wrocław młodzik 10007894
1799 Włosiński Maciej Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój młodzik 10005851
1800 Włosiński Michał Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój dziecko 10005853
1801 Yaresko Maksym Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn dziecko 10007947
1802 Yurchenko Wladlena Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10007456
1803 Ząbczyk Hanna Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo młodzik 10006976
1804 Zaborowska Natalia Stowarzyszenie Taekwondo Paradyż Paradyż młodzik 10007026
1805 Zaborska Dominika Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół w Bełżycach Bełżyce junior młodszy 10005744
1806 Zacharewicz Tymoteusz Green Sport Club Lublin młodzik 10007395
1807 Żaczek Wiktoria Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzieżowiec 10002996
1808 Zaj Pola Uczniowski Klub Sportowy ,,Amicus" Łopiennik Górny junior młodszy 10006490
1809 Zając Jakub Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior 10004769
1810 Zając Jakub Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa Łódź junior młodszy 10007120
1811 Zając Maciej Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa Łódź junior 10004857
1812 Zakrzewski Nikodem Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Olsztyn młodzik 10007662
1813 Zalewska Aleksandra Uczniowski Klub Sportowy GRAB w Janówce Augustów junior młodszy 10007078
1814 Zalisz Łukasz Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007145
1815 Zaniewski Tomasz Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok młodzik 10006155
1816 Zapała Gabriela Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Tymbark Tymbark młodzieżowiec 10005757
1817 Zarański Piotr AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzieżowiec 10003096
1818 Zaremba Justin Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10007256
1819 Zawadzki Jakub Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok młodzik 10006156
1820 Zawadzki Krzysztof Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok senior 10007690
1821 Zawadzki Szymon Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok dziecko 10007691
1822 Zawadzki Adam Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg junior młodszy 10004368
1823 Zawadzki Piotr Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10006715
1824 Zawistowska Wiktoria Koszaliński Klub Taekwondo Bałtyk Koszalin junior młodszy 10006344
1825 Zawistowski Jakub Bydgoski Klub Taekwondo Bydgoszcz młodzik 10007585
1826 Zawodna Wiktoria Uczniowski Klub Sportowy AVIA Kamionki młodzik 10007780
1827 ZBAWIONA ANNA Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin młodzieżowiec 10002527
1828 Zbień Mikołaj Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Olsztyn junior młodszy 10005521
1829 Zborowska Julia Stowarzyszenie Taekwondo Paradyż Paradyż junior 10007025
1830 Zbrzezna Eliza Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior 10004255
1831 Zdanowicz Antonina Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo młodzik 10006607
1832 Zegarowski Antoni Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007846
1833 Żerkowska Nikola Uczniowski Klub Sportowy "5-tka" Leszno Leszno młodzieżowiec 10007065
1834 Zezula Weronika Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół w Bełżycach Bełżyce junior młodszy 10006962
1835 Zezula Jakub Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół w Bełżycach Bełżyce junior 10006963
1836 Ziejewska Karolina Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn młodzieżowiec 10006784
1837 Zielińska Jagoda Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa dziecko 10007905
1838 Zielińska Klaudia Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok junior 10007735
1839 Zieliński Kacper Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10006781
1840 Zieliński Piotr Opolski Klub Taekwondo Opole młodzieżowiec 10003101
1841 Zieliński Jakub Młodzieżowy Klub Sportowy "Medyk" Łomża junior młodszy 10006132
1842 Zieliński Stanisław Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10007006
1843 Ziemba Aleksandra Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006289
1844 Zienko Gabriela Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior 10003606
1845 Zimnicki Mateusz Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa Łódź junior 10004856
1846 Ziółkowski Arkadiusz Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10006809
1847 Ziółkowski Miłosz Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior młodszy 10005889
1848 Żochowski Bartłomiej Klub Sportowy TAE Dębe Wielkie junior młodszy 10007513
1849 Żukowska Alicja Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006560
1850 Żurek Daria Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzieżowiec 10004471
1851 Żurek Igor Klub Sportowy Protektor Lublin młodzieżowiec 10006386
1852 Zuzanna Pilarczyk Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007842
1853 Zuzanna Wąsińska Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa Łódź junior młodszy 10007261
1854 Żuławska Aleksandra Uczniowski Klub Sportowy ,,Amicus" Łopiennik Górny młodzik 10007199
1855 Żybura Nikola Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzieżowiec 10005299
1856 Żychowski Jakub Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój młodzik 10005849
1857 Zygmanowska Julie Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007879
1858 Żymant Bartosz Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzik 10007571
1859 Zyskowska Liliana Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Kantor" Częstochowa junior 10004288
1860 Zyskowska Nikola Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Kantor" Częstochowa młodzik 10005899
1861 Zyskowski Jakub Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10004917
1862 ŻYWARSKI FILIP Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10006532
1863 Żyźniewski Mikołaj Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10006666
1864 Łabendzki Wiktor Wojskowy Klub Sportowy Grunwald Poznań młodzik 10007318
1865 Łabiński Adrian KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE junior młodszy 10006009
1866 Łakomska Gabriela Uczniowski Klub Sportowy Orlęta Wrocław młodzik 10006734
1867 Łapińska Agnieszka Młodzieżowy Klub Sportowy "Medyk" Łomża junior młodszy 10006135
1868 Łazarski Karol Klub Sportowy Taekyon Sierpc junior młodszy 10006079
1869 Łazowy Tymon Uczniowski Klub Sportowy "OLIMPIJCZYK" Poznań junior młodszy 10005918
1870 Łoboda Szymon Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo młodzik 10006751
1871 Łojko Aleksandra Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn junior 10003623
1872 Łubiński Mateusz Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów młodzik 10007223
1873 Łuczak Jakub Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10006627
1874 Łuczyn Martyna Klub Taekwondo "Sokół " Krasnystaw młodzik 10006968
1875 Łukasz Klorek Uczniowski Klub Sportowy Szakal Jeżyce Poznań młodzik 10006845
1876 Łukawska Katarzyna Uczniowski Klub Sportowy GRAB w Janówce Augustów senior 10007827
1877 Łukawski Łukasz Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior młodszy 10005621
1878 Łukomski Hubert Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior młodszy 10006275
1879 Łukomski Martin Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Pleszew młodzik 10007908
1880 Łuniewski Olaf Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007344
1881 Łysiak Marta Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz junior 10005813
1882 ŁYSKAWA KLAUDIA Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin młodzik 10006630
1883 Łysko Ołeksij Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior 10006041
1884 Łyszcz Weronika Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzieżowiec 10005284