Na kolejnych zawodach z cyklu Pucharu Świata - German Open w Hamburgu, Niemcy, nasza kadra "seniorska" zdobyła 3 medale:
Aleksandra Kowalczuk - złoty
Patrycja Adamkiewicz - złoty
Krystian Haremza - srebrny

W niedzielę 31 marca w Pucharze Świata G1 w Niemczech startowały również młodzieżowe kadry PZTO. Po 3 medalach „seniorskich” w sobotę nasze zaplecze młodzieżowe również pokazało się z najlepszej strony. Poland National Team zajął 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej całego turnieju. W klasyfikacji państw zajęliśmy 3 miejsce tuż za reprezentacją Kazachstanu oraz gospodarzami turnieju. Na podium wielokrotnie stawali również „klubowicze”. Serdecznie gratulujemy wyników!
Reprezentacja Juniorów wywalczyła łącznie 8 medali. Reprezentacja Kadetów wraz z trenerem głównym Maciejem Rutą wywalczyła łącznie 5 medali. Poniżej zestawienie medalistów: