W drugim dniu VIII Mistrzostw Świata Para Taekwondo 2019 w Antalya, Turcja rozegrana została konkurencja paraolimpijska kyorugi K40. Wojciech Gołaski wygrał pierwszą walkę w kategorii K44, -75 kg z reprezentantem Chorwacji 16:8 . W kolejnym starciu z zawodnikiem z Meksyku przegrał 8:0 lokując się w przedziale miejsc 17-32. Natomiast drugi z naszych reprezentantów, Janusz Siudaj w kategorii K41 – 61 kg odpada po pierwszej, przegranej walce z zawodnikiem z Rosji , plasując się na miejscach 5-8 .
Przypominamy, iż był to debiut naszych zawodników na imprezie rangi Mistrzostw Świata.
Kolejny start już za 2 tygodnie, w Hurghadzie, Egipt na turnieju rankingowym African Para Taekwondo Championships Open!