Z informacji uzyskanych z 19. Militarnych Mistrzostw Świata w Taekwondo dzisiejszy dzień jest znacznie lepszy dla Polaków. Aleksandra Uścińska z WKS Grunwald Poznań w kategorii 57 kg weszła do finału i wywalczła srebrny medal. Martina Swojak w kat. 73 kg z repasaży wywalczyła brązowy krązek w kat. 73 kg.

Z informacji uzyskanych z 19. Militarnych Mistrzostw Świata w Taekwondo dzisiejszy dzień jest znacznie lepszy dla Polaków. Aleksandra Uścińska z WKS Grunwald Poznań w kategorii 57 kg wywalczyła srebrny medal. W walce półfinałowej wygrała z reprezentantką Chin. Pojedynek był bardzo zacięty bowiem rozstrzygnięto go w czwartej rundzie. W finale, z uwagi na kontuzję musiała przerwać walkę.

(srebrna medalista Aleksandra Uścińska w kat. 57 kg z WKS Grunwald Poznań po lewej stronie )

Nieco gorzej poszło Martinie Swojak w kat. 73 kg, która pierwszą walkę przegrała 6:0 ze Słowenką. Swoją szansę poszukiwała w walkach repasażowych, gdzie wywalczyła trzecie miejsce.

(brązowa medalistka - Martina Swojak w kat. 73 kg z WKS Grunwald Poznań po prawej stronie)

W poniedziałek walczy ostatnia nasza zawodniczka - Natalia Rybarczyk w kat. 67 kg.

(medalistki 19. Militarnych Mistrzostw Świata z trenerem S. K. Lee oraz kierownikiem reprezentacji)