Szóste miejsce w klasyfikacji generalnej zajęła Polska podczas 32. Otwartych Mistrzostw Belgii, rozgrywanych w dniach 9 – 10 kwietnia 2011 roku. Nasi zawodnicy zdobyli w sumie 2 złote, 3 srebrne i 5 brązowych medali. Polacy wyprzedzili min. Anglików, Belgów, Greków i Słoweńców. Klasyfikację generalną wygrali Niemcy zdobywając 14 złotych, 10 srebrnych i 18 brązowych medali, przed Chorwacją (13, 10, 13) i Francją (3,2,11).

W zawodach udział wzięło 231 drużyn z 51 państw z całego świata. W klasyfikacji klubowej szóste miejsce zajął AZS OŚ Poznań zdobywając 2 złote, 2 srebrne i 1 brązowy medal. Pięćdziesiątą trzecią pozycję z jednym srebrem i jednym brązem zajął UKS G8 Bielany, a na pozycji osiemdziesiątej z dwoma brązowymi krążkami uplasował się AKS OSW START Olsztyn.

Złote medale zdobyli zawodnicy AZS OŚ Poznań: Albert Millert kat. – 49 kadet i Mikołaj Szaferski kat. – 57 kadet. Srebrne krążki zawisły na szyjach: Adama Kowalskiego zawodnika UKS G8 Bielany w kat. – 57 kadet oraz zawodniczki MUKS Białe Tygrysy Jarocin Patrycji Adamkiewicz kat. – 41kadet i Mai Molskiej w kat. -68 junior z AZS OŚ Poznań.

Na najniższym stopniu podium stanęli:
Karol Olchowski UKS G8 Bielany kat -61 kadet
Michał Ratkowski KS Karor Bydgoszcz kat. – 63 junior
Maciej Dąbrowski AZS OŚ Poznań, kat. – 73 junior
Kamil Chwesiuk AKS OSW START Olsztyn, kat. – 80 senior
Piotr Hatowski AKS OSW START Olsztyn, kat. +87 senior

Poza konkurencjami walk, podczas belgijskich zawodów rozgrywane były również konkurencje Poomsae. Polskę w tych zmaganiach reprezentowała czteroosobowa ekipa zawodników Łowickiej Akademii Sportu.

W konkurencji mężczyzn Senior 1 B-Class pierwsze dwie pozycje zajęli: Kamil Zabost i Igor Wojciechowski. W kategorii juniorów B-Class na czwartym miejscu uplasował się Huber Wojciechowski. Klasyfikację drużyn męskich B-Class wygrali Igor Wojciechowski, Hubert Wojciechowski i Kamil Zabost.