W dniach 26-28. maja odbył się Camp szkoleniowy z udziałem trenera kadry Iranu. Dawka wiedzy dla zawodników i trenerów! 

Po zakończonych w ubiegły weekend w Kórniku Mistrzostwach Polski Juniorów i Młodzieżowców, uczestnicy turnieju oraz inni chętni zawodnicy mogli skorzystać z nie lada okazji. Na zaproszenie PZTO do Polski przyleciał dr Reza Imanzadeh, doktor zarządzania sportem, jeden z trenerów reprezentacji Iranu. W trakcie pobytu przeprowadził 4 treningi oraz jedno spotkanie o charakterze wykładu, z możliwością zadawania pytań. 

Pod okiem dr Rezy Imanzadeh taekwondziści i taekwondzistki doskonalili aspekty techniczne i taktyczne walki. Odbyły się treningi z elementami sparingowymi, ćwiczeń na packach oraz gier i zabaw. 

„Dobrą technikę – już macie. Poziom taekwondo – też macie. Ważne jest byście zawsze mieli przyjemność z tego sportu i z treningu. Nie chodzi o to żeby się bić, ale żeby wygrywać walki” –podsumował szkoleniowiec kończąc zgrupowanie. 

PZTO cieszy się z pozytywnego przyjęcia i opinii na temat prowadzonych, szkoleniowych inicjatyw. Mamy nadzieję, że rozpoczęta współpraca z trenerem dr Rezą Imanzadeh zaowocuje, także dzięki realizacji w przyszłości kolejnych wspólnych treningów i sparingów. Za pomoc w realizacji campu dziękujemy Panu Piotrowi Wesołkowi, który wraz z klubem UKS OAZA Kórnik czuwali nad przebiegiem zgrupowania, w komforcie dla jego uczestników - zawodników i trenerów. filmik na fb: https://www.facebook.com/taekwondo.wt.poland/posts/pfbid02eyG25frBUcbHN3mhUWfU8mi2i4tr9WXcykZ4rEfmKbGx99PeZhDshVd5xYPYKpcol