W związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi egzaminu na stopnie mistrzowskie przeprowadzonego w lutym 2005 r. przez Komisję Egzaminacyjną pod przewodnictwem Kytu Dang informuję ...

EGZAMIN MISTRZOWSKI
Łódź, 12 lutego 2005r.

   W związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi egzaminu na stopnie mistrzowskie przeprowadzonego w lutym 2005 r. przez Komisję Egzaminacyjną pod przewodnictwem Kytu Dang informuję, że Kukkiwon odmówił zatwierdzenia wyników egzaminu, który przeprowadzany był wg dotychczas obowiązujących w Polsce zasad. W związku z powyższym drogą oficjalną Prezes Związku – Pan Jacek Skubis interweniował w Europejskiej Unii Taekwondo oraz w Kukkiwon.
Zgodnie z pismem z 8 czerwca 2005 r. V-ce Prezydent Kukkiwon – Pan Sang Kuen Song poinformował, że egzamin na stopnie mistrzowskie zostanie zatwierdzony, a certyfikaty wydane.

   Z chwila otrzymania certyfikatów z Kukkiwon zostaną one wręczone oficjalnie na najbliższych zawodach Polskiego Związku Taekwodno WTF.

   Jednocześnie informuję, że planowany jest w II połowie roku kolejny egzamin na stopnie mistrzowskie. W związku z powyższym uprzejmie proszę o przesyłanie zgłoszeń kandydatów, zaznaczając, że winni oni mieć stopień 1 kup zarejestrowany w Polskim Związku Taekwondo WTF.

Przypomina się o konieczności zgłoszenia.

Marcin Kiciński
Członek Zarządu
Polskiego Związku Taekwondo WTF