Niniejszym przypomina się, że zgodnie z obowiązującym Regulaminem Stopni termin i miejsce egzaminu na stopnie mistrzowskie (dan, poom) potwierdza Prezydium lub Zarząd Związku ...

Egzaminy mistrzowskie

   Niniejszym przypomina się, że zgodnie z obowiązującym Regulaminem Stopni termin i miejsce egzaminu na stopnie mistrzowskie (dan, poom) potwierdza Prezydium lub Zarząd Związku na co najmniej 2 miesiące przed jego datą. Egzaminy odbywają się przed Związkową Komisją Egzaminacyjną.

 Jednocześnie informuje się, że do dnia dzisiejszego jedynym egzaminem zatwierdzonym przez Zarząd Związku był egzamin, który odbył się w lutym 2005 roku w Łodzi.
W sytuacjach, w których osoby podchodziły do egzaminy z naruszeniem niniejszego regulaminu, Związek nie będzie rejestrował certyfikatów, co uniemożliwiać będzie ewentualny start zawodników w zawodach organizowanych przez Polski Związek Taekwondo WTF czy powoływaniem zawodników do kadr. Osoby takie, chcąc zarejestrować swój certyfikat kierowane będą na powtórny egzamin poprowadzony zgodnie z Regulaminem.

Regulamin Komisji Stopni do pobrania w dziale DOKUMENTY.

Marcin Kiciński