Niniejszym przypomina się, że stopnie uczniowskie taekwondo na terenie Polski nadawać mogą nadawać tylko osoby posiadające uprawnienia egzaminatora nadane przez ...

   Niniejszym przypomina się, że stopnie uczniowskie taekwondo na terenie Polski nadawać mogą nadawać tylko osoby posiadające uprawnienia egzaminatora nadane przez Polski Związek Taekwondo WTF.
   Wszystkie egzaminy muszą być zarejestrowane w Związku (zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 12 listopada 2002 r. w sprawie uprawiania dalekowschodnich sportów sztuk walki oraz kick-boxingu). Certyfikaty wydaje biuro Związku, na podstawie przesłanego przez  egzaminatora protokołu egzaminacyjnego wraz z dowodem wpłaty rejestracyjnej. Wykaz aktualnie zarejestrowanych stopni znajduje się w dziale: Związek – egzaminy.

   Egzaminy na stopnie mistrzowskie przeprowadzane są wyłącznie przed komisją zatwierdzoną przez Zarząd Związku. Osoby zainteresowane egzaminem na stopnie mistrzowskie proszone są o przesłanie takiego zgłoszenia na adres Związku, podając dane osobowe oraz kontaktowe.

Wszelkie pytania w sprawie rejestru egzaminu proszę kierować na adres kicinski@taekwondo.home.pl

Marcin Kiciński