W zawodach German Open 2010 oprócz reprezentancji Polski wystartowała liczna grupa zawodników z klubów PZTO: AZS AWF Warszawa, AZS Łódź, AZS OŚ Poznań, AZS UWm Olsztyn, Karor Bydgoszcz, KS Czerwony Smok Poznań Opolski Klub Taekwon-do, SSW Skorpion Czempiń, UKS G8 Bielany.

Nalepiej z seniorów wypadł, jak wcześniej napisano - Piotr Paziński z AZS AWF Warszawa, który w kategorii do 80 kg wywalczył srebrny krążek. Z grupy zawodników Szkoły Mistrzostwa Sportowego Olsztynie 3 zawodników stanęło na podium:
  • Anna Guzowska ( Victoria Morąg ) - złoty medal w kategorii juniorek do 49 kg
  • Magdalena Obrębska ( Start Olsztyn ) - srebny medal w kategorii juniorek do 46 kg
  • Patrik Chrapkowski ( Start Olsztyn ) - brązowy medal w kategorii juniorów do 51 kg
 Z kolei zawodnik Zespołu Szkół Sportowych Nr 50 z Warszawy - Urszula Siliwoniuk wywalczyła 3 miejsce w kategorii juniorek do 68 kg.