Szukaj:
Lp Nazwisko i imię Klub Miejscowość Kategoria wiekowa Numer licencji
1 Adach Anielka Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10006839
2 Adach Mariusz Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10006840
3 Adach Marcel Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10008105
4 Adamczewski Jerzy młodzik 10006922
5 Adamczyk Jan Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg junior młodszy 10004734
6 Adamczyk Marta Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo przy Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Środa Wielkopolska junior młodszy 10008197
7 Adamkiewicz Patrycja Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10005818
8 Adamkiewicz Mariusz Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Pleszew junior 10004901
9 Aksiutchyk Katsiaryna Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10007932
10 Alammari Adam AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005214
11 Aleksandrowicz Ada Ludowy Międzyszkolny Klub Sportowy "SFORA" Chojnów dziecko 10007119
12 Amani Olivier Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior młodszy 10005633
13 Ambroszczyk Jakub Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10007764
14 Anasiewicz Sylwia Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół w Bełżycach Bełżyce młodzieżowiec 10005302
15 ANDRASIAK ALEKS Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" PISZ junior młodszy 10008074
16 Andruszkiewicz Natalia Uczniowski Klub Sportowy GRAB w Janówce Augustów młodzik 10008348
17 Andrynowski Adam Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior młodszy 10007142
18 Andrzejak Adam Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września młodzik 10007650
19 Andrzejczak Wiktor Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg junior młodszy 10007803
20 Andrzejczak Kamil Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Pleszew młodzik 10007909
21 Andrzejczak Michał Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Kantor" Częstochowa młodzik 10008191
22 Andrzejczyk Anna Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin młodzik 10007785
23 Andrzejczyk Karolina Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów młodzik 10007752
24 Andrzejewski Kacper Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo junior młodszy 10006335
25 Anisiewicz Zofia Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo dziecko 10007541
26 Anklewicz Aleksander Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10007503
27 Antoń Franciszek Jan Uczniowski Klub Sportowy GRAB w Janówce Augustów dziecko 10008359
28 Antoniak Paulina Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzieżowiec 10005270
29 Antoszewski Marcin Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior młodszy 10007298
30 Antoszewski Mikołaj Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10008369
31 Antoszkiewicz Karolina UKS SZAKAL JEŻYCE Poznań junior młodszy 10005016
32 Apanasik Emilia Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10008312
33 Atrachimowicz Aleksandra Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo młodzik 10007784
34 Babenko Olexiy Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10006642
35 Babenko Serhii Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10007933
36 Babicki Adam Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006409
37 Bacewicz Bartosz Uczniowski Klub Sportowy GRAB w Janówce Augustów junior 10008354
38 Bachorska Iga Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września junior młodszy 10004987
39 Bachorska Olga Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września junior 10007162
40 Badura Rafał Opolski Klub Taekwondo Opole junior 10003281
41 Badylak Wojciech Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior 10003494
42 Bagiński Mieszko Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10008364
43 Bagrowski Patryk Wojskowy Klub Sportowy Grunwald Poznań młodzik 10007125
44 Bajer Wiktoria Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10007398
45 Bakalarz Kacper Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa Łódź junior młodszy 10006101
46 Bąkowska Anna Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna młodzik 10007487
47 Balcer Dawid Klub Sportowy Grom Bogatynia młodzik 10008308
48 Balcerek Kacper Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10008077
49 Bambrowicz Zuzanna Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior 10003465
50 Banach Michał Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006524
51 Banach Marcelina Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Tymbark Tymbark junior 10007369
52 Banaś Nina Klub Sportowy Czerwony Smok Poznań młodzik 10008377
53 Banaszak Daniel Klub Taekwondo "Sokół " Krasnystaw Krasnystaw junior młodszy 10005101
54 Banaszak Oksana AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005191
55 Baranowski Paweł Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok senior 10007184
56 Barańska Jagoda Bydgoski Klub Sportowy Centrum Bydgoszcz junior młodszy 10007823
57 Barcikowska Miriam Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa młodzik 10005390
58 Barcz Bruno Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo dziecko 10006315
59 Barcz Jeremi Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo junior młodszy 10006088
60 Barcz Melania Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo junior młodszy 10006089
61 Barszczewska Karolina Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "HIDORI" przy Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi Olecko junior 10004200
62 Bartkiewicz Beata TAEKWONDO KARPIEL TUCHÓW Tuchów młodzieżowiec 10008264
63 Bartkowiak Michał Uczniowski Klub Sportowy "Smoki" Rakoniewice młodzik 10008336
64 Bartkowiak Bartosz KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE młodzik 10008384
65 Bartkowiak Mateusz Uczniowski Klub Sportowy Atlas Tarnowo Podgórne junior 10003529
66 Bartniak Dorota Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa Łódź młodzieżowiec 10001513
67 Bartoszak Małgorzata Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Jarocin Jarocin junior młodszy 10006123
68 Bartoszewicz Julia Uczniowski Klub Sportowy GRAB w Janówce Augustów junior młodszy 10007082
69 Bartoszewska Maja Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior młodszy 10005686
70 Baszyński Filip Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10007497
71 BAZYDŁO MATEUSZ Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" PISZ młodzik 10007178
72 Bazyli Jakub Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10007872
73 Bałdyga Mateusz Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10006523
74 Bednarski Napoleon Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk junior młodszy 10004984
75 BEDNARSKI GRZEGORZ Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk junior 10003998
76 Będzikowski Oliwier Klub Sportowy Taekyon Sierpc dziecko 10008085
77 Beghdadi Rayan Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10005705
78 Bereźnicka Zuzia Opolski Klub Taekwondo Opole junior 10004121
79 Bernacki Kacper Opolski Klub Taekwondo Opole junior młodszy 10005421
80 Białończyk Joanna Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój junior młodszy 10008057
81 Biały Alan Green Sport Club Lublin młodzik 10007393
82 Biały Wiktor Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10008368
83 Biegański Mateusz Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września senior 10003816
84 BIELECKI PRZEMYSŁAW Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior młodszy 10006460
85 BIENIEK PAULINA KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE junior 10004413
86 BIERŁA MAJA Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin młodzik 10007015
87 Binetti Marek Uczniowski Klub Sportowy "TKD-KÓRNIK" Kórnik junior młodszy 10006122
88 Blaszke Zuzanna Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10008097
89 Bloch Kuba Koszaliński Klub Taekwondo Bałtyk Koszalin młodzik 10008326
90 Bobrowski Szymon Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzik 10007554
91 Boczkowski Jakub Andrzej Green Sport Club Lublin junior młodszy 10007394
92 Bogaczyk Joanna Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007147
93 Bogaczyk Marysia Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior 10004934
94 Bogdanowicz Adam Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski junior 10006724
95 Bogdański Aleksander Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10008341
96 Bogucka Julia Giżycki Klub Sportowy SPARTAKUS Giżycko junior młodszy 10006319
97 Bohdanowicz Karol Klub Sportowy Grom Bogatynia młodzik 10008306
98 Bona Zuzanna Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10007813
99 Bonin Antoni Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzik 10007553
100 Borczyńska Adrianna Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Feniks Śrem junior młodszy 10008167
101 Borejszo Borys Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok młodzik 10006139
102 Borkowska Natalia Młodzieżowy Klub Sportowy "Medyk" Łomża junior młodszy 10007193
103 Borowiak Jan Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn młodzik 10008298
104 Borowska Klaudia Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo młodzieżowiec 10007810
105 Bosek Beata Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo senior 10006341
106 Bożedajek Julia Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski junior 10004732
107 Brach Julia Klub Sportowy Czarne Lwy Taekwondo Olimpijskie Rusiec junior młodszy 10007434
108 Brach Filip Klub Sportowy Czarne Lwy Taekwondo Olimpijskie Rusiec junior młodszy 10007435
109 BRONISZ PAULINA Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior młodszy 10005897
110 Browarczyk Dominik Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy SPARTAN ROKIETNICA Taekwondo Olimpijskie Rokietnica młodzik 10008351
111 Brust Maciej Uczniowski Klub Sportowy ILYO Bochnia junior młodszy 10006585
112 Brust Zuzanna Uczniowski Klub Sportowy ILYO Bochnia junior 10007405
113 Bryja Kacper Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Olsztyn młodzik 10007654
114 Bryl Mikołaj KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE młodzik 10008385
115 Brym Michał Klub Sportowy AZS AWF Warszawa senior 10005823
116 Brzeska Nikola Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo młodzik 10006588
117 Brzostek Hubert Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006526
118 Brzostek Milosz Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007354
119 Brzostek Kinga Aleksandra Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10006669
120 Bucka Hanna Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10007863
121 Buczyński Wojciech Klub Sportowy Czarne Lwy Taekwondo Olimpijskie Rusiec młodzik 10007432
122 Budaj Oliwia Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój junior młodszy 10004996
123 Bukowska Klaudia Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście dziecko 10007984
124 Bulman Dominika Sopocki Klub Sportowy Atlas Sopot młodzieżowiec 10004512
125 Buraczewska Maria Wojskowy Klub Sportowy Grunwald Poznań młodzik 10007122
126 Burkiciak Stanisław Uczniowski Klub Sportowy "OLIMPIJCZYK" Poznań junior młodszy 10005919
127 Burzyńska Marta AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005196
128 Busza Patryk Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Jarocin Jarocin młodzik 10006700
129 Butkiewicz Julia Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "HIDORI" przy Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi Olecko młodzik 10006574
130 Byczek Iga Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10006005
131 Błachowska Katarzyna Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok junior młodszy 10007700
132 Błachowski Grzegorz Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok senior 10007740
133 Błaszczuk Julia Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior młodszy 10005808
134 Błaszczyk Anna Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior młodszy 10005685
135 Błaszkowski Robert AZS Organizacja Środowiskowa Poznań 10008175
136 Błażejak Rafał Uczniowski Klub Sportowy Warrior Zgorzelec junior młodszy 10008249
137 Błażejewska Maja Klub Sportowy CENTURIA Toruń junior młodszy 10006212
138 Błażejewska Zuzanna Klub Sportowy CENTURIA Toruń dziecko 10006213
139 Błażejewski Oskar Uczniowski Klub Sportowy AVIA Kamionki młodzik 10007840
140 Cajc Bartosz Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10008331
141 Capała Emilia Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan junior młodszy 10005568
142 Capała Alan Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn junior 10004819
143 Całus Karolina Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Kantor" Częstochowa dziecko 10008187
144 Ceglarski Kacper Green Sport Club Lublin dziecko 10008067
145 Cemerys Jakub Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski junior młodszy 10006017
146 Cemerys Igor Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski junior młodszy 10005796
147 Chaduch Bartosz Opolski Klub Taekwondo Opole senior 10001484
148 Cheba Natalia Opolski Klub Taekwondo Opole senior 10000750
149 Chęciński Artur Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan junior młodszy 10005562
150 Chlebek Martyna Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan junior młodszy 10005565
151 Chlebek Marika Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn junior młodszy 10007250
152 Chlipała Julia Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna junior młodszy 10005966
153 Chmera Filip Koszaliński Klub Taekwondo Bałtyk Koszalin młodzieżowiec 10007085
154 Chmielarz Łukasz Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzieżowiec 10002047
155 Chmielewska Jagoda Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września junior młodszy 10006670
156 Chmielnicka Kinga Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski młodzik 10007539
157 Chodera Szymon Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10007868
158 Chodnicki Patryk Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn senior 10002459
159 Chojnacki Mateusz Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski młodzik 10006727
160 Cholewa Antoni Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy dziecko 10007416
161 Chomiczewska Lena Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn młodzik 10008381
162 Chopiak Sandra Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn młodzieżowiec 10002651
163 Chorągwicka Martyna Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna junior młodszy 10008209
164 Chorążak Jakub Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo junior 10004699
165 Chrapkowska Laura Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior młodszy 10003844
166 Chróścielewski Franciszek Akademia Taekwondo Olimpijskiego-ATO Gdańsk młodzik 10008443
167 Chrzanowski Mateusz Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006410
168 Chrzanowski Paweł Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007425
169 Chrzanowski Oliwier Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów młodzik 10007226
170 Chybiński Tymoteusz Klub Sportowy CENTURIA Toruń dziecko 10006205
171 Chłopecki Adam Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10006875
172 Cichosz Gabriela Klub Taekwondo "Sokół " Krasnystaw Krasnystaw młodzik 10006969
173 Cieniawa Jakub Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior młodszy 10005645
174 Cieniawa Dawid Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007020
175 Cieżuch Robert Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn junior młodszy 10007249
176 Ciołek Hubert Uczniowski Klub Sportowy "TKD-KÓRNIK" Kórnik dziecko 10007983
177 Cisłowski Przemysław Klub Sportowy DROGA SMOKA Częstochowa junior młodszy 10006583
178 CIUPA BARTŁOMIEJ Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10006458
179 Cudnoch Łukasz Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10004872
180 Ćwikła Piotr Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski młodzieżowiec 10005832
181 Ćwikła Aleksandra Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski młodzik 10006722
182 Cybulski Krzysztof Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10008221
183 Cygan Oliwia Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa junior młodszy 10005375
184 Cymerman Wiktor Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10008467
185 Czaja Dominik Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski młodzik 10006721
186 CZAJKA JERZY Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" PISZ młodzik 10008404
187 Czajkowski Maciej Opolski Klub Taekwondo Opole junior młodszy 10005419
188 Czapla Jerzy Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan młodzik 10007157
189 Czapla Adam Opolski Klub Taekwondo Opole senior 10000751
190 Czaplicki Kamil Uczniowski Klub Sportowy "TKD-KÓRNIK" Kórnik młodzik 10006815
191 Czarniewicz Michał Młodzieżowy Klub Sportowy "Medyk" Łomża junior młodszy 10006365
192 Czarnota Dominik Klub Sportowy DROGA SMOKA Częstochowa młodzik 10008273
193 Czeleń Aaron Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Jarocin Jarocin dziecko 10007753
194 Czeleń Maksymilian Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Jarocin Jarocin junior młodszy 10008261
195 Czerech Julia Giżycki Klub Sportowy SPARTAKUS Giżycko junior młodszy 10006323
196 Czerniak Iwo Uczniowski Klub Sportowy Warrior Zgorzelec młodzik 10008410
197 Czerwińska Michalina Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Pleszew junior młodszy 10006116
198 Czerwonka Emilia Koszaliński Klub Taekwondo Bałtyk Koszalin junior 10004169
199 Czoch Michał Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10007865
200 Czorniej Kacper Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzieżowiec 10002048
201 CZUBA ROKSANA DARIA Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" PISZ junior młodszy 10006338
202 CZUBA KAROLINA Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" PISZ młodzik 10008400
203 Czuryło Łukasz Giżycki Klub Sportowy SPARTAKUS Giżycko junior młodszy 10006320
204 Dąbrowska Amelia Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10006710
205 Dajczak Antonina Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Jarocin Jarocin młodzik 10006702
206 Dajnowicz Gabriela Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10005975
207 Damazyn Emilia Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz dziecko 10007570
208 Danelczyk Maja Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007421
209 Danielak Dominik UKS SZAKAL JEŻYCE Poznań junior młodszy 10007989
210 DANIŁOWSKI SEWERYN Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" PISZ junior 10005451
211 Dara Gabriela Klub Sportowy AZS AWF Kraków junior 10003643
212 Dawidziuk Kacper Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok dziecko 10007716
213 Dębicki Kacper Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz dziecko 10007957
214 Dębska Weronika Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Kantor" Częstochowa junior 10004015
215 Dembińska Anna Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz dziecko 10007995
216 Deneka Szymon Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik junior młodszy 10004989
217 Deneka Zuzanna Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik dziecko 10007365
218 Deneka Justyna Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik senior 10007366
219 Derda Martyna Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior młodszy 10006353
220 Diaków Agnieszka Opolski Klub Taekwondo Opole junior młodszy 10005427
221 Diallo Salaam Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior młodszy 10005460
222 DOBIES RAFAŁ Ludowy Klub Sportowy "Puncher" Płock młodzieżowiec 10006232
223 Dobosz Antoni Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzieżowiec 10008026
224 Dobrosielski Jakub AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior 10005015
225 Dobrosielski Hubert Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz junior młodszy 10007601
226 Dobrowolski Aleksander Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10008373
227 Dobrzańska Natalia Klub Sportowy DROGA SMOKA Częstochowa dziecko 10008001
228 Dobrzański Kacper Klub Sportowy DROGA SMOKA Częstochowa junior młodszy 10004016
229 Doktór Piotr Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa młodzik 10008282
230 Dolat Piotr Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior młodszy 10005635
231 Dolecińska Aleksandra Stowarzyszenie Taekwondo Paradyż Paradyż junior młodszy 10007027
232 Dolecińska Eliza Stowarzyszenie Taekwondo Paradyż Paradyż junior młodszy 10007028
233 Dolecińska Julia Stowarzyszenie Taekwondo Paradyż Paradyż junior 10007029
234 Domagała Jędrzej Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior młodszy 10006356
235 Domagała Szymon Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk junior młodszy 10008092
236 Domańska Julia Ludowy Międzyszkolny Klub Sportowy "SFORA" Chojnów młodzik 10006846
237 Domańska Natalia Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski junior 10006744
238 Domański Patryk Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10005706
239 Domiter Piotr Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój junior młodszy 10005848
240 Dondalska Agata Klub Sportowy CENTURIA Toruń junior młodszy 10006593
241 Dondalski Adam Klub Sportowy CENTURIA Toruń dziecko 10006594
242 Dowan Bartosz Koszaliński Klub Taekwondo Bałtyk Koszalin młodzik 10007328
243 Downar Milena Klub Sportowy CENTURIA Toruń junior młodszy 10006256
244 Downar Monika Klub Sportowy CENTURIA Toruń młodzik 10006210
245 Downar Robert Klub Sportowy CENTURIA Toruń dziecko 10006211
246 Drapiewska Laura Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz junior 10006493
247 Drążkiewicz Igor Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10005616
248 Drews Mateusz Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10006442
249 Drews Jonasz Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz dziecko 10007988
250 Drężek Maja Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn dziecko 10007429
251 Drgas Patryk Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn junior młodszy 10007247
252 Drozd Paweł Green Sport Club Lublin junior młodszy 10005977
253 Drzynicki Bartosz Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg młodzik 10008270
254 Dub Daniel Uczniowski Klub Sportowy Tygrys Kołczygłowy młodzik 10007548
255 Duda Michał Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10004354
256 Dudek Krzysztof Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007348
257 Dudek Tomasz TAEKWONDO KARPIEL TUCHÓW Tuchów senior 10008207
258 Dudziński Kamil Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn junior 10004823
259 Dupla Mia Helena Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo przy Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Środa Wielkopolska junior młodszy 10005923
260 Duraj-Modzelewski Patryk Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior 10007565
261 Duś Michał Uczniowski Klub Sportowy GRAB w Janówce Augustów junior 10008333
262 Duszyński Bartosz Klub Sportowy Taekyon Sierpc junior 10003176
263 DZIATKOWIAK KAMIL Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" PISZ junior młodszy 10005454
264 Dzido Zuzanna Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10007182
265 Dziedzic Michał Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006285
266 Dzieńdziura Mikołaj AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzieżowiec 10004600
267 Dzieniszewski Bartłomiej Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa junior młodszy 10004526
268 Dzikowska Vanessa Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój młodzik 10008059
269 Dziuba Marcin Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior młodszy 10005626
270 Dziuba Kacper Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10008181
271 Dźwigaj Bartosz Uczniowski Klub Sportowy ILYO Bochnia młodzieżowiec 10007188
272 Dzwonik Wiktoria Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy dziecko 10007335
273 Dzwonkowska Maja Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10006467
274 Długosz Aleksander Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz dziecko 10007978
275 Dłużewski Nikodem Klub Sportowy TAE Dębe Wielkie młodzik 10007927
276 DŁUŻNIEWSKI EMIL Ludowy Klub Sportowy "Puncher" Płock junior 10008165
277 Edut Iga Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok junior młodszy 10006140
278 Eltayeb Ahmed Elhadi Zuzanna Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10006020
279 Falbierska Lena Klub Sportowy Rapid Śrem młodzik 10007759
280 Falęcki Karl Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów młodzik 10007231
281 Fałdowski Wiktor Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Olsztyn junior młodszy 10007077
282 Fic Vanessa Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego Bydgoszcz junior młodszy 10007591
283 Fic Artur Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10008370
284 Ficek Hubert Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn dziecko 10008380
285 Fidecka Kinga Klub Taekwondo "Sokół " Krasnystaw Krasnystaw junior młodszy 10005762
286 Fiedorczyk Monika Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik junior młodszy 10006691
287 Fijałkowski Mateusz Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo dziecko 10007939
288 Fijałkowski Marcel Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo młodzik 10006750
289 Fijoł Jakub Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior 10005277
290 Filip Skrajny Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn dziecko 10007946
291 Filipczak Jakub Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września dziecko 10007992
292 Filipczak Michał Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września dziecko 10007993
293 Filipowski Kacper Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior 10005279
294 Filowiat Nikola Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior młodszy 10005585
295 FIN KAMIL Ludowy Klub Sportowy "Puncher" Płock junior 10006787
296 FIRLEJ TOMASZ KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE junior 10004414
297 Florczak Adrian KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE młodzik 10007777
298 Florek Andżelika Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn junior 10004817
299 Fornalik Filip Klub Sportowy Rapid Śrem młodzik 10007758
300 Frąckowiak Amelia Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior 10004154
301 Franczyk Martyna Opolski Klub Taekwondo Opole junior młodszy 10006271
302 Franczyk Paweł Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10006935
303 Frelik Mateusz Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior młodszy 10005618
304 Fronckiewicz Szymon Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10006084
305 Fronczak Pola Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa dziecko 10007280
306 Frycz Filip Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg młodzik 10005903
307 Fulara Jakub Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski junior młodszy 10006437
308 Furman Mirosław Bydgoski Klub Sportowy Centrum Bydgoszcz senior 10007824
309 Furman Krzysztof Bydgoski Klub Sportowy Centrum Bydgoszcz młodzieżowiec 10002914
310 Furman Beata Bydgoski Klub Sportowy Centrum Bydgoszcz senior 10005465
311 Fus Mariola Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006283
312 Gabryś Bartosz Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007945
313 GABRYSIAK BARTOSZ Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin młodzik 10006632
314 Gaca Zosia Klub Sportowy TAE Dębe Wielkie junior młodszy 10007767
315 Gadzińska Karolina Klub Sportowy Taekyon Sierpc junior młodszy 10007140
316 Gajdek Kamila Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "HIDORI" przy Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi Olecko junior młodszy 10008116
317 Gal Małgorzata Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna junior 10005906
318 Gal Bożena Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna młodzik 10007253
319 Galas Julia Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Kantor" Częstochowa młodzik 10008245
320 Galik Gabriel Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007878
321 Galler Gniewomir AZS Organizacja Środowiskowa Poznań dziecko 10007612
322 Galler Radzisław AZS Organizacja Środowiskowa Poznań senior 10007613
323 Garbiec Joanna Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy SPARTAN ROKIETNICA Taekwondo Olimpijskie Rokietnica młodzik 10007833
324 Gąsiorowski Jan AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzieżowiec 10002550
325 Gąsiorowski Wojciech Klub Sportowy Taekyon Sierpc dziecko 10008086
326 Gąska Mariola Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa senior 10004866
327 Gaworecka Hanna Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior młodszy 10005586
328 Gaworecki Hubert Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior 10003751
329 Gałan Jakub Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior 10003750
330 Gałecka Hanna Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów młodzik 10007751
331 Gałęzowska Blanka Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn młodzik 10007567
332 Gembara Sebastian Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan młodzik 10007572
333 Geresdorf Aleksandra Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Jarocin Jarocin młodzik 10007756
334 Gęstwa Maria Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior młodszy 10005217
335 Giczewski Antoni Uczniowski Klub Sportowy GRAB w Janówce Augustów dziecko 10007079
336 Gieras Izabela Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10007174
337 Gierczak Bartosz Klub Sportowy Taekyon Sierpc młodzik 10008080
338 Gierdewicz Bartosz Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn junior młodszy 10006346
339 Gilewski Stanisław Uczniowski Klub Sportowy "OLIMPIJCZYK" Poznań młodzik 10008286
340 Giza Adam Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10008224
341 GLINKO ANNA Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" PISZ junior młodszy 10006336
342 Gliński Antoni Klub Sportowy DROGA SMOKA Częstochowa młodzik 10006880
343 Glista Kacper Uczniowski Klub Sportowy "TKD-KÓRNIK" Kórnik junior młodszy 10007991
344 Gnaciński Amadeusz Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10008371
345 Gnypek Borys Green Sport Club Lublin dziecko 10008070
346 Godel-Chełmecka Anika AZS Organizacja Środowiskowa Poznań senior 10007137
347 Godlewski Michał Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10005457
348 Golc Bruno Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Olsztyn młodzik 10007653
349 Góralska Hanna Klub Sportowy Akademickiego Związku Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Wrocław młodzik 10007895
350 Gorczyński Nikodem Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów dziecko 10007750
351 Górecka Oliwia Klub Taekwondo "Sokół " Krasnystaw Krasnystaw młodzik 10006965
352 Górecki Mateusz AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzik 10008394
353 Górniak Jakub Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz dziecko 10008016
354 Górniak Kacper Uczniowski Klub Sportowy AVIA Kamionki dziecko 10007841
355 Górska Kinga Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz junior 10006790
356 Górski Damian Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Tymbark Tymbark junior 10004978
357 Górski Krzysztof Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Tymbark Tymbark senior 10003817
358 Gorwa Małgorzata Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare senior 10008252
359 Gorycki Patryk Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski junior młodszy 10006018
360 Góźdź Norbert Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006292
361 Gołaski Wojciech Klub Sportowy AZS AWF Warszawa senior 10007621
362 Gołaszewska Irena Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk dziecko 10007595
363 Goławska Hanna Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski dziecko 10007820
364 Gołda Maksymilian Uczniowski Klub Sportowy Warrior Zgorzelec młodzieżowiec 10003321
365 Grabarz Antoni Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10006716
366 Grabiński Bartosz Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10007205
367 Grabowska Karolina Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo senior 10006318
368 Grabowski Jakub Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10006660
369 Grabowski Szymon Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10006661
370 Grabowski Jakub Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10008180
371 Grobelny Gracjan Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzik 10006492
372 Grochal Julia Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007423
373 Grocholska Wiktoria Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn młodzik 10007825
374 Grochowicz Ksawery Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior młodszy 10007782
375 Grochowicz Martyna Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo młodzik 10007783
376 Grochowicz Oliwier Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior młodszy 10007322
377 Grochowicz Anna Klub Sportowy Tebek Warszawa junior młodszy 10006247
378 Grochowski Marcin Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa junior młodszy 10004524
379 Grochowski Aleksander Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa dziecko 10007431
380 Gromala Dominik Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski junior młodszy 10005801
381 Gruszka Jacob Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10007254
382 Grylewicz Antoni Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007855
383 Grzegorczuk Kordian Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok młodzik 10006144
384 Grześkowiak Wiktoria Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września junior młodszy 10005013
385 Grzybowski Ryszard Klub Sportowy Taekwondo Giżycko Giżycko dziecko 10007808
386 Grzybowski Jakub Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok młodzieżowiec 10006343
387 Gulik Julia Wojskowy Klub Sportowy Grunwald Poznań junior 10004311
388 Gulmontowicz Kinga Klub Sportowy Taekwondo Giżycko Giżycko dziecko 10007806
389 Gulmontowicz Dominika Klub Sportowy Taekwondo Giżycko Giżycko junior młodszy 10006372
390 Gusztyn Hubert Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok dziecko 10007713
391 Gusztyn Dawid Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok dziecko 10007714
392 Guziejko Emilia Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok młodzik 10006145
393 Guziejko Oliwia Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok junior młodszy 10006146
394 Guzior Patryk Uczniowski Klub Sportowy "Smoki" Rakoniewice młodzik 10008335
395 Guzowska Anna Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn senior 10004728
396 Guzowski Dawid Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10006864
397 Gładek Wiktoria Klub Sportowy TAE Dębe Wielkie junior młodszy 10007519
398 Głowacz Bartosz Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz dziecko 10007039
399 Głowacz Dariusz Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz senior 10003741
400 Główczyński Jakub Klub Sportowy Rapid Śrem młodzik 10008399
401 Hadrzyńska Nelly Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Jarocin Jarocin młodzik 10007771
402 HAREMZA DAGMARA Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września junior 10004329
403 Haremza Nikola Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września junior młodszy 10007210
404 HAREMZA KRYSTIAN Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września junior 10003794
405 Hatowski Piotr Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn senior 10002444
406 Hałasik Gustaw Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn młodzik 10008383
407 Hedrych Wiktoria Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo młodzik 10006614
408 Heggesand Konrad Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10007765
409 Helon Julia Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior młodszy 10005631
410 Herbut-Tunik Jagoda Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa dziecko 10007471
411 Hermański Jabub Antoni Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10008332
412 Hofffmann Emilia UKS SZAKAL JEŻYCE Poznań młodzik 10006947
413 Hojniak Wiktoria Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój junior młodszy 10005847
414 Hojniak Dominika Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój junior 10004092
415 Holdenmayer Zofia Klub Sportowy Akademickiego Związku Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Wrocław młodzik 10008417
416 Homańczuk Arkadiusz Klub Sportowy Akademickiego Związku Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Wrocław senior 10001222
417 Horba Wiktoria Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo junior 10004697
418 Horbowiec Jakub Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10006863
419 Horoszko Bartłomiej Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój junior młodszy 10007391
420 Hołubowicz Hubert Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo młodzieżowiec 10004703
421 Hołubowicz Karol Klub Sportowy AZS AWF Warszawa senior 10005820
422 Hrynkiewicz Jakub Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10006534
423 Hulak Kajetan Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10007901
424 Hutko Kacper Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior 10003752
425 Hływa Jagoda Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior młodszy 10005624
426 Idziak Zuzanna Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior młodszy 10004907
427 Iwaniec Miłosz Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg młodzik 10004736
428 Iwaniec Maja Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10007793
429 Iwaniura Julia Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn junior młodszy 10006850
430 Iwanowska Julia Ludowy Międzyszkolny Klub Sportowy "SFORA" Chojnów młodzik 10008413
431 Izbiński Kacper Opolski Klub Taekwondo Opole junior młodszy 10005415
432 Iłakiewicz Jakub Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski junior 10008309
433 Jabłoński Zbigniew Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10006535
434 Jabłoński Adam Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn dziecko 10007955
435 Jadacki Przemysław Młodzieżowy Klub Sportowy "Medyk" Łomża junior młodszy 10005538
436 Jadacki Bartosz Młodzieżowy Klub Sportowy "Medyk" Łomża młodzik 10007688
437 Jadwisińczak Maciej Klub Sportowy Rapid Śrem junior młodszy 10005245
438 Jadwisińczak Zuzanna Klub Sportowy Rapid Śrem dziecko 10006698
439 Jagiełło Lilianna Weronika Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo dziecko 10007574
440 Jaglak Małgorzata Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa senior 10007417
441 Jagodzińska Zuzanna AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10007321
442 Jakóbiak Grzegorz Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo senior 10006317
443 Jakóbiec Joanna Uczniowski Klub Sportowy Orlęta Wrocław młodzik 10007581
444 Jakubowski Wojciech Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10008372
445 Jamiołkowska Ewa Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10006657
446 Janaszczyk Marcel Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior 10004773
447 Janeczko Małgorzata Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo przy Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Środa Wielkopolska junior młodszy 10005033
448 Janiak Witold Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz junior 10006959
449 Janik Nikola Klub Sportowy Akademickiego Związku Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Wrocław junior młodszy 10006177
450 Janik Marcelina Uczniowski Klub Sportowy Warrior Zgorzelec młodzik 10008408
451 Janik Tymoteusz Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10008458
452 Jankowiak Kamil Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan junior młodszy 10006325
453 Jankowska Magdalena Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior młodszy 10007148
454 Jankowska Oliwia Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Pleszew młodzik 10007907
455 Jankowski Dawid Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior młodszy 10005651
456 Januszewski Michał Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok junior młodszy 10006171
457 Januszko Patrycja Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior młodszy 10005615
458 Jarmółkowicz Jakub Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior młodszy 10008244
459 Jarocka Marta Uczniowski Klub Sportowy Atlas Tarnowo Podgórne junior młodszy 10006361
460 Jarosz Milena Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna młodzik 10008112
461 Jarząb Konrad Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój dziecko 10005852
462 Jarzębiński Mateusz Uczniowski Klub Sportowy Tygrys Kołczygłowy młodzik 10007549
463 Jasińska Maja Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo przy Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Środa Wielkopolska junior młodszy 10005920
464 Jasiński Kacper Klub Sportowy Taekwondo Giżycko Giżycko dziecko 10007816
465 Jaskółka Alicja Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo młodzik 10006803
466 Jastrzębska Izabela Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10006873
467 Jastrzębski Dariusz Piski Klub Taekwondo Pisz młodzik 10007312
468 Jaworska-Stefanowska Wiktoria Klub Sportowy Taekwondo Giżycko Giżycko junior młodszy 10007805
469 Jaworski Konrad Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior młodszy 10006757
470 Jędruch Oliwier Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior 10004770
471 Jędrychowska Julia Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007346
472 Jędrzejczak Julia Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior młodszy 10005970
473 Jędrzejczak Emilia Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior młodszy 10005971
474 Jedynak Emilia Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski junior młodszy 10006720
475 Jeleńska Gabriela Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior młodszy 10008065
476 JELIŃSKI JAKUB Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" PISZ junior młodszy 10005455
477 Jeżak Olga Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój dziecko 10007430
478 Jodzio Bartosz Uczniowski Klub Sportowy GRAB w Janówce Augustów młodzik 10008347
479 Jodłoś Aleksander TAEKWONDO KARPIEL TUCHÓW Tuchów junior młodszy 10008205
480 Józefczyk Nina Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10007829
481 Józkowicz Natalia Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Tymbark Tymbark junior młodszy 10007575
482 Józkowicz Lucyna Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Tymbark Tymbark senior 10007941
483 Julita Majcherska Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa Łódź junior młodszy 10007557
484 Junik Paweł Opolski Klub Taekwondo Opole młodzieżowiec 10003074
485 Juźwik Jakub Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior młodszy 10004036
486 Kaczanowski Jalub Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik junior 10004679
487 Kaczmarczyk Tadeusz Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10007871
488 Kaczmarczyk Gabriel Uczniowski Klub Sportowy Warrior Zgorzelec młodzik 10008409
489 KACZMAREK ZUZANNA Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin młodzieżowiec 10003015
490 Kaczmarek Adrian UKS SZAKAL JEŻYCE Poznań junior młodszy 10005025
491 Kaczmarek Alicja Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007850
492 Kaczmarzyk Kacper Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski dziecko 10006726
493 Kaczor Oliwier Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10006537
494 Kaczor Martin Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007340
495 Kadylak Tymoteusz Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10008455
496 Kaim Marcin Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna młodzik 10008114
497 Kajdaniak Wiktoria Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan młodzik 10007245
498 Kalbarczyk Patryk Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10008096
499 Kalemba Stanisław Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10008365
500 Kalemba Marysia Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzieżowiec 10002983
501 Kaliszewski Jakub AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005183
502 Kalitka Adrianna Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzieżowiec 10003497
503 Kamińska Anita AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005946
504 Kamiński Konrad Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "HIDORI" przy Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi Olecko junior młodszy 10005572
505 Kańduła Filip UKS SZAKAL JEŻYCE Poznań młodzik 10006819
506 Kantanista Wiktoria Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik młodzik 10006689
507 Kapelański Kacper Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10007202
508 Kapera Zuzanna Klub Sportowy Akademickiego Związku Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Wrocław junior młodszy 10006428
509 Kapturek Julia Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Feniks Śrem junior młodszy 10005225
510 Karasińska Anna Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo przy Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Środa Wielkopolska młodzik 10006622
511 Karasińska Maria Krystyna Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo przy Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Środa Wielkopolska młodzik 10008117
512 Karaśkiewicz Bartosz Uczniowski Klub Sportowy "TKD-KÓRNIK" Kórnik junior 10004743
513 Karaźniewicz Emilia Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10007343
514 Karczewski Konrad Klub Sportowy DROGA SMOKA Częstochowa młodzik 10007525
515 KARETA ZUZANNA Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10006527
516 Kareta Bartłomiej Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10007169
517 Karnasiewicz Michał Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna młodzik 10007488
518 Karpiel Krzysztof TAEKWONDO KARPIEL TUCHÓW Tuchów senior 10002594
519 Karpiel Maciej TAEKWONDO KARPIEL TUCHÓW Tuchów senior 10008200
520 Karpiel Jakub Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok senior 10007183
521 Karwat Zdzisław TAEKWONDO KARPIEL TUCHÓW Tuchów senior 10008277
522 Karwowska Alicja Młodzieżowy Klub Sportowy "Medyk" Łomża młodzik 10007689
523 Kasperska Patrycja Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września junior młodszy 10005582
524 Kasperski Kacper Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września młodzik 10006879
525 Kaspruk Emilia AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior 10004428
526 Kasprzak Kinga Klub Sportowy Akademickiego Związku Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Wrocław młodzik 10007893
527 Kasprzak Amelia Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior młodszy 10005690
528 Kaszycka Emilia Klub Sportowy Grom Bogatynia młodzik 10007172
529 Kawa Anna Katarzyna Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007353
530 Kawa Szymon Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10005459
531 Kaźmierczak Juliusz Uczniowski Klub Sportowy "OLIMPIJCZYK" Poznań junior młodszy 10007304
532 Każmierczak Jacek Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzieżowiec 10006219
533 Kałużny Bartosz AZS Organizacja Środowiskowa Poznań senior 10001171
534 Kędra Piotr Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10007496
535 Kędzierski Mateusz Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior młodszy 10005614
536 Kędzierski Daniel Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów młodzik 10007239
537 KĘDZIORA MICHAŁ Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10006531
538 Kędziora Jakub Opolski Klub Taekwondo Opole młodzieżowiec 10002093
539 Kędziora Waleria Wojskowy Klub Sportowy Grunwald Poznań młodzik 10007129
540 KĘDZIORA WIKTOR Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior młodszy 10004615
541 Kempa Mikołaj Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10008363
542 Kępa Kinga Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10007828
543 Kęsicki Maciej Klub Sportowy AZS AWF Warszawa senior 10007044
544 Kicińska Klaudia Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior młodszy 10005648
545 Kiciński Dawid Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007849
546 Kiczka Natalia Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój młodzieżowiec 10002595
547 Kierszniewska Maria Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk dziecko 10007599
548 Kierzek Zofia Klub Sportowy Rapid Śrem młodzik 10007912
549 Kijaczko Maciej Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski dziecko 10007822
550 Kirichenko Maksym Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa młodzieżowiec 10008265
551 Klarkowski Rafał Bydgoski Klub Sportowy Centrum Bydgoszcz senior 10004910
552 Klasińska Aleksandra Klub Sportowy Taekyon Sierpc junior młodszy 10005037
553 Klasiński Krzysztof Klub Sportowy Taekyon Sierpc junior 10004295
554 Klekotko Patrycja Uczniowski Klub Sportowy GRAB w Janówce Augustów młodzik 10007797
555 Klekotko Dawid Uczniowski Klub Sportowy GRAB w Janówce Augustów dziecko 10007748
556 Klekotta Kamil Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior młodszy 10004906
557 Klemenski Dawid Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan młodzik 10008243
558 Klepak Kornel Klub Sportowy Akademickiego Związku Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Wrocław junior młodszy 10005678
559 Klicka Michalina Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy SPARTAN ROKIETNICA Taekwondo Olimpijskie Rokietnica młodzik 10006821
560 Kliczek Alicja Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10008090
561 klimas Dawid Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzik 10007569
562 Klimaszewski Michał Młodzieżowy Klub Sportowy "Medyk" Łomża młodzik 10007192
563 Klimbejn Marta Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg junior młodszy 10008466
564 Klimek Izabela Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Tymbark Tymbark młodzieżowiec 10003821
565 Klisowska Zuzanna Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10007500
566 Klorek Łukasz UKS SZAKAL JEŻYCE Poznań młodzik 10006845
567 Kmieć Agnieszka Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006297
568 Kmieciak Katarzyna Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa młodzik 10007284
569 Kmito Rozalia Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn młodzik 10008305
570 Kobryń Martyna Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10008460
571 Kobrzak Jagoda Klub Sportowy TAE Dębe Wielkie młodzik 10007516
572 Kobyliński Bartosz UKS SZAKAL JEŻYCE Poznań młodzik 10006948
573 Kobylska Marta Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk junior 10003147
574 Kochanowski Kamil Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok junior młodszy 10004338
575 Koczela Bartosz Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn młodzieżowiec 10002999
576 Kolbus Magdalena Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn junior młodszy 10005515
577 Komorowski Wiktor Klub Sportowy AZS AWF Warszawa senior 10005822
578 Komosa Bartosz Uczniowski Klub Sportowy "Smoki" Rakoniewice junior 10004748
579 Kondek Julia Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior młodszy 10005502
580 Kondek Mateusz Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10006448
581 Kondrajczak Dorian AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzieżowiec 10006775
582 Konieczna Justyna Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg junior młodszy 10005901
583 Konieczna Martyna Uczniowski Klub Sportowy Atlas Tarnowo Podgórne junior młodszy 10005653
584 Konieczny Karol Klub Sportowy Grom Bogatynia dziecko 10007579
585 Koper Ksawery Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn junior młodszy 10006348
586 Kopycińska Emilia Klub Sportowy Taekyon Sierpc młodzik 10008081
587 Korcz Tomasz Wojskowy Klub Sportowy Grunwald Poznań junior 10007115
588 Korczak-Daleszyńska Vanessa Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk junior młodszy 10008095
589 Kordus Gabriela AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzik 10008391
590 Kordziak Kinga Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10007492
591 Korejko Mikołaj Ludowy Międzyszkolny Klub Sportowy "SFORA" Chojnów junior młodszy 10008071
592 Korejko Adela Ludowy Międzyszkolny Klub Sportowy "SFORA" Chojnów młodzik 10008339
593 Kornaś Patrycja Klub Sportowy AZS AWF Kraków młodzieżowiec 10007544
594 Korsak Radosław Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007675
595 Korulski Eryk Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10007682
596 KORWEK PATRYCJA KAMILA Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" PISZ junior 10006980
597 Korzeniowska Ewelina Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006291
598 Korzonek Daria Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Kantor" Częstochowa młodzieżowiec 10003268
599 Kościelski Wiktor Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik junior 10004220
600 Kośmider Franciszek Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007851
601 Kosowski Robert Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzieżowiec 10004466
602 Kostrzewski Patryk Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007352
603 Koszel Marcelina AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior 10004227
604 Kotlarz Piotr Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Tymbark Tymbark senior 10003992
605 Kotlewska Natalia Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10006021
606 Kotomska Julia Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10006687
607 Kotulski Igor Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10007203
608 Kowalczuk Wiktor Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok młodzik 10006148
609 Kowalczuk Oliwia Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10004881
610 Kowalczuk Aleksandra AZS Organizacja Środowiskowa Poznań senior 10006454
611 KOWALCZYK PIOTR Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" PISZ junior młodszy 10008075
612 Kowalczyk Tymoteusz Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior młodszy 10005643
613 Kowalczyk Szymon Wojskowy Klub Sportowy Grunwald Poznań młodzik 10007725
614 Kowalczyk Oskar Klub Sportowy TAE Dębe Wielkie junior młodszy 10007518
615 Kowalewska Maja Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10008386
616 Kowalewski Rafał Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10007904
617 Kowalewski Borys Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10007276
618 Kowalik Anna Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10008098
619 Kowalkowska Justyna Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10005708
620 Kowalkowski Michał Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów młodzik 10007151
621 Kowalska Olga Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz dziecko 10008008
622 Kowalska Karolina Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10008111
623 Kowalska Marta Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007412
624 Kowalski Mateusz Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior młodszy 10005611
625 Kowalski Oliwier Ksawery Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok dziecko 10007717
626 Kowalski Adrian Gabriel Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok dziecko 10007718
627 Kowańdy Alicja Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior 10004205
628 Kowanek Max KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE junior młodszy 10006355
629 Kowejsza Szymon Green Sport Club Lublin dziecko 10008095
630 Kozakowski Jacek Opolski Klub Taekwondo Opole junior młodszy 10005417
631 Koziełek Szymon Bydgoski Klub Sportowy Centrum Bydgoszcz junior 10003731
632 Kozłowska Aleksandra Uczniowski Klub Sportowy Atlas Tarnowo Podgórne junior 10003530
633 Kozłowska Marta Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn młodzik 10008310
634 Kozłowska Anna Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik młodzik 10007915
635 Kozłowski Bartosz Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz dziecko 10007994
636 Kozłowski Maciej Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior 10004772
637 Kozłowski Jakub Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10008315
638 Kołdys Jeremi Kosma Uczniowski Klub Sportowy GRAB w Janówce Augustów dziecko 10008342
639 Kołecki Bartosz AZS Organizacja Środowiskowa Poznań senior 10000910
640 Kołodziej Klara Ludowy Międzyszkolny Klub Sportowy "SFORA" Chojnów młodzik 10008338
641 Kołodziejczyk Mateusz Ludowy Klub Sportowy "Puncher" Płock junior młodszy 10007985
642 Kołodziński Stanisław Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior młodszy 10007457
643 Kraczewski Roger Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior młodszy 10008254
644 Krajewska Julia Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007336
645 Krajewska Agnieszka Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006307
646 Krajewska Oliwia Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn młodzieżowiec 10006655
647 Krajewska Izabella Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10004880
648 Krajewska Kornelia Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007952
649 KRAJEWSKA NIKOLA Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior młodszy 10006469
650 KRAJEWSKA ALICJA Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior młodszy 10006470
651 Krajewski Kacper AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10006190
652 Krajewski Mikołaj Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów junior młodszy 10007228
653 Krakowska Lena Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior młodszy 10005805
654 Kramer Anna Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg młodzik 10008360
655 Kras Zuzanna TAEKWONDO KARPIEL TUCHÓW Tuchów junior młodszy 10008208
656 Krasiński Dawid Bydgoski Klub Sportowy Centrum Bydgoszcz młodzieżowiec 10007823
657 Kraska Maja Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10006842
658 Krasowska-Nowak Wiktoria Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10008311
659 Krauze Emanuel Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006540
660 Krauze Gabriel Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007337
661 Kresin Kamil Klub Sportowy Taekwondo Giżycko Giżycko dziecko 10007807
662 Król Daria Uczniowski Klub Sportowy Warrior Zgorzelec młodzik 10008407
663 KRUKOWSKA KLAUDIA Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin młodzik 10006629
664 Krupnik Franciszek Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10007867
665 Kruszyńska Emilia Giżycki Klub Sportowy SPARTAKUS Giżycko junior młodszy 10007263
666 Kryczka Sebastian Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzieżowiec 10005283
667 Krygielski Michał Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn dziecko 10007948
668 Krysiak Kacper Klub Sportowy TAE Dębe Wielkie junior młodszy 10007514
669 Krystian Mateusz Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10006004
670 Krzywko Karolina Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior 10005883
671 Ksykiewicz Wiktor Klub Sportowy Grom Bogatynia młodzik 10008307
672 Kuba Patrycja Klub Sportowy AZS AWF Kraków młodzieżowiec 10002700
673 Kuba Łukasz Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10007454
674 Kuban Alex Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Kantor" Częstochowa młodzik 10006580
675 Kubanek Urszula Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo junior młodszy 10008058
676 Kubeczko Daria Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior 10004936
677 Kubiaczyk Zofia AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005947
678 Kubiaczyk Natalia KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE młodzieżowiec 10003528
679 Kubiak Nikodem Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn młodzik 10007943
680 Kubiak Damian AZS Organizacja Środowiskowa Poznań senior 10004682
681 Kucharski Paweł Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski junior młodszy 10005797
682 Kucińska Zofia Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10007397
683 Kudłaty Michał Ludowy Międzyszkolny Klub Sportowy "SFORA" Chojnów młodzik 10006906
684 Kuik Felix Uczniowski Klub Sportowy "OLIMPIJCZYK" Poznań młodzik 10007307
685 Kujawa Wojciech Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik junior 10004720
686 Kujawa Lena Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik młodzik 10007917
687 Kujda Adrian Koszaliński Klub Taekwondo Bałtyk Koszalin młodzieżowiec 10007642
688 Kukotko Aleksandra Uczniowski Klub Sportowy Atlas Tarnowo Podgórne junior 10004161
689 Kukowska Gabriela Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10007919
690 Kukuła Miłosz Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior 10003754
691 Kulakin Hanna AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzik 10007547
692 Kulakin Julia AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10006189
693 Kulbacki Mikołaj Uczniowski Klub Sportowy GRAB w Janówce Augustów dziecko 10008376
694 KULIK KACPER Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior młodszy 10004625
695 KULIŚ PIOTR Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" PISZ młodzik 10007627
696 Kupczyńska Zuzanna Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg młodzik 10007413
697 Kurantowicz Franciszek Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy SPARTAN ROKIETNICA Taekwondo Olimpijskie Rokietnica młodzik 10008352
698 Kurczab Maya Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007016
699 Kurdziuk Julia Uczniowski Klub Sportowy "5-tka" Leszno Leszno młodzieżowiec 10004646
700 Kuryś Mateusz Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10008314
701 Kurzawa Michał Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan junior młodszy 10006326
702 Kurzawa Łukasz Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn junior 10004843
703 Kurzyński Miłosz Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Olsztyn młodzik 10007651
704 Kusak Nela Klub Sportowy Akademickiego Związku Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Wrocław junior 10007093
705 Kuskowski Arkadiusz Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo młodzieżowiec 10004702
706 Kuszewicz Aleksander Bydgoski Klub Sportowy Centrum Bydgoszcz dziecko 10006496
707 Kuszewicz Tomasz Bydgoski Klub Sportowy Centrum Bydgoszcz senior 10006497
708 Kutny Dawid Opolski Klub Taekwondo Opole junior młodszy 10006068
709 Kuziów Franciszek Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy SPARTAN ROKIETNICA Taekwondo Olimpijskie Rokietnica młodzik 10008353
710 Kwiecień Jan Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski junior młodszy 10005800
711 Kwiecień Patryk Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan junior 10003439
712 Kwieciński Bartosz Klub Sportowy Rapid Śrem junior 10004723
713 Kłek Mikołaj Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn junior 10004792
714 Kłos Mateusz Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk dziecko 10007600
715 Kłujszo Jakub Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006538
716 Langner Klaudia Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan dziecko 10007926
717 Langner Natalia Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan młodzik 10007244
718 Lasecki Maksymilian Uczniowski Klub Sportowy Tygrys Kołczygłowy junior 10007310
719 Laskowska Alicja Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów junior 10004216
720 Laskowska Eliza Ludowy Międzyszkolny Klub Sportowy "SFORA" Chojnów junior młodszy 10005576
721 Laskowski Krystian Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn dziecko 10007950
722 Latusek Jakub Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg młodzik 10008468
723 Lechnowski Marcin Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10006857
724 Ledecki Wiktor Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy SPARTAN ROKIETNICA Taekwondo Olimpijskie Rokietnica młodzik 10008358
725 Legieć Oskar Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10007981
726 Lendzion Sabina Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk dziecko 10007596
727 Lendzion Julia Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk dziecko 10007597
728 Lendzion Hubert Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007411
729 Lepka Iga Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10008366
730 Leporowska Magdalena AZS Organizacja Środowiskowa Poznań senior 10004035
731 Leporowski Maciej Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo przy Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Środa Wielkopolska junior młodszy 10005034
732 Leśniewski Cezary Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007400
733 Leśnik Agata Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn młodzik 10006737
734 Leszczyńska Agnieszka Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10008089
735 Leszczyńska Sylwia Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski junior młodszy 10006484
736 Leszczyński Oskar Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik młodzik 10006693
737 Lewalski Mateusz Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn młodzieżowiec 10002866
738 Lewandowska Agnieszka Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój młodzieżowiec 10001796
739 Lewandowska Jagoda Uczniowski Klub Sportowy "5-tka" Leszno Leszno młodzieżowiec 10004647
740 Lewandowski Antoni Klub Sportowy CENTURIA Toruń junior młodszy 10008037
741 Lewandowski Szymon Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk młodzik 10007402
742 Lewandowski Dominik Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10007899
743 Lewandowski Jakub Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz dziecko 10007963
744 Lewińska Weronika Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10007968
745 Lewoń Wojtek Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Olsztyn młodzik 10007659
746 Lipnicki Jakub Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10008317
747 Lipski Rafał Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10007275
748 Lisiecki Wiktor Klub Sportowy Taekyon Sierpc junior młodszy 10008088
749 Lisik Oliwier Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior młodszy 10005755
750 Lisowski Oliwier Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa Łódź młodzik 10006096
751 Lisowski Maksymilian Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10007504
752 Listkowska Maja Klub Sportowy Taekyon Sierpc junior młodszy 10007444
753 Lojtek Michał Klub Sportowy DROGA SMOKA Częstochowa junior młodszy 10006648
754 Lotarska Helena Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg junior młodszy 10004372
755 Lubera Bartosz Uczniowski Klub Sportowy Warrior Zgorzelec młodzik 10008258
756 Lubińska Liliana Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare dziecko 10008050
757 Lula Franciszek Uczniowski Klub Sportowy Warrior Zgorzelec młodzik 10008406
758 Lutkowski Igor Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10007977
759 Luźniak Angelika Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna młodzik 10007252
760 Machowski Oliwier Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006309
761 Maculewicz Adrian Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo junior 10004840
762 Maj Radosław Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg junior młodszy 10004392
763 Maj Blanka Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg młodzik 10005968
764 Majczyna Bartosz Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski młodzik 10007219
765 Majczyna Karol Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski młodzik 10007220
766 Majek Piotr Uczniowski Klub Sportowy Atlas Tarnowo Podgórne junior młodszy 10006362
767 Majerczyk Izabela Klub Sportowy AZS AWF Kraków młodzieżowiec 10005860
768 Majewska Iga Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10007965
769 Mąka Mariusz Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006298
770 MAKOWSKI PAWEŁ Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" PISZ młodzik 10008403
771 Maksimczuk Filip Opolski Klub Taekwondo Opole młodzieżowiec 10002575
772 Maksymowicz Alan Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10006709
773 Malcow Oliwia Klub Sportowy Grom Bogatynia młodzik 10007861
774 Malczewska Vanessa Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój junior 10003171
775 Malesza Armando Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski młodzik 10006793
776 Malesza Igor Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007351
777 Malewicz Marta Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior młodszy 10006376
778 Malinowska Wiktoria Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa Łódź junior młodszy 10006924
779 MALINOWSKA EWELINA Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10006459
780 Malinowski Jakub Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10008099
781 Maliński Mateusz Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo młodzik 10006677
782 Maliński Seweryn AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzik 10008396
783 Malusiak Zuzanna Klub Sportowy Rapid Śrem młodzieżowiec 10002519
784 Mamaj-Babijczuk Bartosz Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10007903
785 Mańkowska Anna Opolski Klub Taekwondo Opole młodzieżowiec 10003512
786 Maraszek Mateusz Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10008367
787 MARCIŃCZYK KINGA Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" PISZ młodzieżowiec 10008279
788 Marciniak Maksymilian Klub Sportowy Rapid Śrem dziecko 10007986
789 Marcinkowska Matylda Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Jarocin Jarocin junior 10004040
790 Marcinkowska Sylwia Klub Sportowy Taekyon Sierpc młodzieżowiec 10004598
791 Marcinkowski Krzysztof Gostyńskie Stowarzyszenie Klub Sportów i Sztuk Walki "Wilk" Gostyń junior młodszy 10006305
792 Marcinkowski Tobiasz Klub Sportowy Rapid Śrem młodzik 10007913
793 Marcinkowski Ryszard Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10007975
794 Marczak Magda Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzieżowiec 10007640
795 Marek Julia TAEKWONDO KARPIEL TUCHÓW Tuchów młodzieżowiec 10008206
796 Marek Filip Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz dziecko 10007960
797 Markiewicz Bernard Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzieżowiec 10003335
798 Markiewicz Sebastian Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzieżowiec 10002050
799 Markowski Cyprian Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzik 10007996
800 Maroszek Maja Klub Sportowy Akademickiego Związku Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Wrocław junior młodszy 10006175
801 Martyniuk Zuzanna Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzik 10007568
802 Martyniuk Katarzyna Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz junior młodszy 10007605
803 Maruszak Lena Uczniowski Klub Sportowy Warrior Zgorzelec młodzik 10008256
804 Maruszewski Łukasz Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan młodzik 10007041
805 Maruszewski Michał Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan junior młodszy 10005564
806 Masiewicz Sara Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn młodzieżowiec 10002654
807 Matuk Wiktor Uczniowski Klub Sportowy "TKD-KÓRNIK" Kórnik młodzik 10007773
808 MATUSIAK MATYLDA Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" PISZ junior młodszy 10005448
809 Matuszak Gabriela Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Jarocin Jarocin junior młodszy 10007755
810 Matuszewska Sara Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn młodzik 10007537
811 Matyasz Dominika Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior 10004147
812 Mazur Kornelia Uczniowski Klub Sportowy Warrior Zgorzelec młodzik 10007512
813 Mazurek Lena Uczniowski Klub Sportowy Atlas Tarnowo Podgórne młodzik 10007859
814 Mazurek Milena Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10005976
815 Mazuś Aleks Green Sport Club Lublin junior młodszy 10005725
816 Małecka Karolina Uczniowski Klub Sportowy Warrior Zgorzelec młodzik 10008257
817 Małecka Lena KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE junior 10004439
818 Małecki Miłosz Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy SPARTAN ROKIETNICA Taekwondo Olimpijskie Rokietnica młodzik 10006831
819 Małyj Aleksander Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10007802
820 Męclewska Sylwia Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzieżowiec 10006453
821 Meller Mateusz Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo junior młodszy 10006421
822 Melnyk Mykhailo Klub Sportowy Akademickiego Związku Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Wrocław młodzik 10007897
823 Mendel Dominika Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006299
824 Merunowicz Martyna Ludowy Międzyszkolny Klub Sportowy "SFORA" Chojnów junior młodszy 10004384
825 Miąc Kamil Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół w Bełżycach Bełżyce junior młodszy 10006937
826 Miąsek Adam Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior 10007490
827 Miastkowska Izabela Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006544
828 Miastkowski Sebastian Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007339
829 Miazek Oliwia Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg młodzik 10007410
830 Michalewicz Zuzanna Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007845
831 Michałowska Milena Uczniowski Klub Sportowy "TKD-KÓRNIK" Kórnik junior młodszy 10006129
832 Mika Bogna AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005930
833 Mikielska Rozalia Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "HIDORI" przy Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi Olecko junior młodszy 10006193
834 Mikołajczak Wiktor KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE młodzieżowiec 10002649
835 Mikołajczak Eryk Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior młodszy 10005973
836 Mikuć Łukasz Klub Sportowy Grom Bogatynia junior młodszy 10005692
837 Mikulicz Wiktor Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006313
838 Mikulicz Aleksandra Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn młodzieżowiec 10006654
839 Mikusz Anna Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006296
840 Miller Casper Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior młodszy 10008262
841 Millert Albert AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzieżowiec 10001598
842 Misa Wiktoria Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10007873
843 Misa Stanisław Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10008215
844 Misiorna Zuzanna Uczniowski Klub Sportowy "Smoki" Rakoniewice junior młodszy 10005544
845 Miszczak Justyna Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10006780
846 Miszczak Maurycy Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10007326
847 Miszczak Antoni Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "HIDORI" przy Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi Olecko młodzik 10006573
848 MIzgalska Adrianna Klub Sportowy Rapid Śrem junior 10007186
849 Miłek Tymoteusz Klub Sportowy Rapid Śrem junior 10004724
850 Miłek Julia Klub Sportowy Taekwondo Giżycko Giżycko dziecko 10007804
851 Miłek Gerard Klub Sportowy Rapid Śrem młodzieżowiec 10002520
852 Modzelewski Michał Uczniowski Klub Sportowy GRAB w Janówce Augustów dziecko 10008361
853 Morgunowicz Piotr Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski młodzik 10007819
854 Mortka Natalia Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski dziecko 10007535
855 Mosiej Mariusz Jerzy Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok senior 10002748
856 Mołczan Amelia Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10008214
857 MROCZEK FILIP Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" PISZ młodzik 10008280
858 Mróz Denis Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Kantor" Częstochowa młodzik 10008186
859 Mróz Daniel Uczniowski Klub Sportowy Warrior Zgorzelec młodzik 10007510
860 Mrozińska Zuzanna Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz junior 10006045
861 Mroziński Michał Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo młodzieżowiec 10006340
862 Mruk Mikołaj Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007837
863 Muchowicz Alicja Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września młodzik 10007425
864 Mulczyńska Diana Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007857
865 Murawska Anita Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin młodzik 10007421
866 Murawski Arkadiusz Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior młodszy 10005623
867 Murzyn Ewa Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna młodzik 10008111
868 Musiał Zofia Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy SPARTAN ROKIETNICA Taekwondo Olimpijskie Rokietnica dziecko 10008000
869 Musiałek Konrad Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Jarocin Jarocin młodzik 10007754
870 Muzsik Oliwia AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzik 10007521
871 Muzsik Oliwier AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzik 10007320
872 Myczka Gabriel Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn młodzik 10008300
873 Myszka Daria Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski młodzik 10006616
874 Młynarczyk Jakub Piski Klub Taekwondo Pisz młodzik 10006907
875 Nagórska Kalina Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo dziecko 10006978
876 Napierała Kacper Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007017
877 Napierała Bartosz Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007018
878 Narkowicz Szymon Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007424
879 Naruszewicz Ignacy Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo młodzik 10008063
880 Naskręska Julia Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior 10007672
881 Naskręski Patryk Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior 10005742
882 Nawotka Anastazja Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów junior młodszy 10007227
883 Nawrocka Jagoda Opolski Klub Taekwondo Opole junior młodszy 10005418
884 Nałęcz Paweł Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów senior 10003995
885 Ndiaye Aisha Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10007208
886 Niedośpiał Aleksandra Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna młodzik 10007486
887 Niedzwiecka Karolina Uczniowski Klub Sportowy GRAB w Janówce Augustów junior młodszy 10007080
888 Niedzwiecki Szymon Uczniowski Klub Sportowy GRAB w Janówce Augustów dziecko 10007798
889 Niemyska Anastazja UKS SZAKAL JEŻYCE Poznań młodzik 10007431
890 NIESIOBĘDZKI JAKUB Ludowy Klub Sportowy "Puncher" Płock junior młodszy 10008263
891 Nieszała Klaudia Giżycki Klub Sportowy SPARTAKUS Giżycko junior młodszy 10008194
892 Niewiadomska Iga Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn młodzik 10006848
893 Niezgoda Kacper Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10008210
894 Nikliborc Natalia AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior 10007381
895 Nikola Michalak Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007839
896 Nikonowicz Wiktor Młodzieżowy Klub Sportowy "Medyk" Łomża młodzik 10007685
897 Niziński Krzysztof Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10006711
898 Nolka Marek Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007843
899 Nowacka Michalina Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzik 10008005
900 Nowacki Eryk Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa junior młodszy 10007419
901 Nowak Mateusz Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10006022
902 Nowak Julia UKS SZAKAL JEŻYCE Poznań młodzik 10006571
903 Nowak Martyna Uczniowski Klub Sportowy ILYO Bochnia junior młodszy 10006587
904 Nowak Kacper Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior młodszy 10006350
905 Nowak Grzegorz Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10008101
906 Nowak Miłosz Uczniowski Klub Sportowy ILYO Bochnia młodzik 10007397
907 Nowak Natalia Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10008362
908 Nowak Łukasz Uczniowski Klub Sportowy "TKD-KÓRNIK" Kórnik junior 10003402
909 Nowak Maciej Uczniowski Klub Sportowy ILYO Bochnia junior 10007189
910 Nowak Bogdan AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzik 10008395
911 Nowak Oliwia Koszaliński Klub Taekwondo Bałtyk Koszalin junior młodszy 10005933
912 Nowak Aleksandra Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Feniks Śrem młodzik 10008168
913 NOWAK Jakub Akademia Taekwondo Olimpijskiego-ATO Gdańsk młodzik 10008442
914 Nowak Kacper Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Kantor" Częstochowa młodzik 10008246
915 Nowak Jakub AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005203
916 Nowakowski Jan Klub Sportowy CENTURIA Toruń młodzik 10007657
917 Nowakowski Dawid AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzieżowiec 10004331
918 Nowakowski Mateusz AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzik 10008171
919 Nowalińska Hanna Klub Sportowy Akademickiego Związku Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Wrocław młodzik 10008429
920 Nowicka Klaudia Klub Sportowy Akademickiego Związku Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Wrocław junior młodszy 10007543
921 Nowicki Antoni Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10006858
922 Nowicki Konrad Klub Sportowy Taekyon Sierpc junior młodszy 10006438
923 Nowik Oliwier Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski junior młodszy 10005149
924 Nowotnik Kryspin Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10007921
925 Obrębska Anna Klub Sportowy Taekyon Sierpc junior młodszy 10006244
926 Obrębski Maciej Klub Sportowy Taekyon Sierpc dziecko 10007439
927 Ochocka Pola AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzik 10007149
928 Ogórkiewicz Stanisław Uczniowski Klub Sportowy "TKD-KÓRNIK" Kórnik młodzik 10007775
929 Okonowski Gabriel Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10008319
930 Okraszewski Kamil Klub Sportowy Taekyon Sierpc junior młodszy 10005046
931 Olbińska Julia Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan junior młodszy 10005567
932 Olbryk Oliwia Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk junior młodszy 10006777
933 Olchowski Karol Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10004352
934 Olech Laura Klub Taekwondo "Sokół " Krasnystaw Krasnystaw junior 10005169
935 Olechny Alicja TAEKWONDO KARPIEL TUCHÓW Tuchów junior młodszy 10008204
936 Olender Sara Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo młodzik 10007562
937 Oleszczuk Łucja Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior 10003460
938 Olijnyk Katarzyna Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10007636
939 Olszak Filip Uczniowski Klub Sportowy Warrior Zgorzelec młodzieżowiec 10002460
940 Olszewska Oliwia Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów młodzik 10007230
941 Olszewski Franciszek Ludowy Międzyszkolny Klub Sportowy "SFORA" Chojnów dziecko 10006812
942 Olszewski Grzegorz Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior 10007495
943 Olszyńska Magdalena Uczniowski Klub Sportowy Atlas Tarnowo Podgórne młodzik 10007300
944 Olszyńska Zofia Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok senior 10006503
945 Olszyński Piotr Uczniowski Klub Sportowy Atlas Tarnowo Podgórne młodzik 10007301
946 Olszyński Paweł Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok młodzik 10006168
947 Olszyński Marcin Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok dziecko 10006169
948 Orlik Wojciech Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10007409
949 Osadczuk Miłosz Opolski Klub Taekwondo Opole junior młodszy 10005429
950 Osiecka Justyna Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok senior 10005579
951 Osiewicz Maja AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzik 10008389
952 Osiewicz Alicja AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzik 10008397
953 Oskar Pilch Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna junior młodszy 10005916
954 OSOWSKI BARTOSZ Ludowy Klub Sportowy "Puncher" Płock junior 10006788
955 Ostaszewski Mateusz Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa dziecko 10007286
956 Ostrowska Marcelina Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz dziecko 10007966
957 Ostrowski Szymon Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10007795
958 Ostrowski Kacper Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg młodzik 10007411
959 Ostrowski Michał Klub Sportowy Grom Bogatynia junior młodszy 10005654
960 Ostrowski Mateusz Giżycki Klub Sportowy SPARTAKUS Giżycko junior młodszy 10005163
961 Ozdowy Feliks Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10006883
962 Ozdowy Franciszek Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz dziecko 10007962
963 Ozorowski Kosma Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy SPARTAN ROKIETNICA Taekwondo Olimpijskie Rokietnica dziecko 10006827
964 Pachla Julia Klub Sportowy Akademickiego Związku Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Wrocław młodzik 10007616
965 Pacholczyk Jakub Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzik 10008007
966 Pacholska Julia Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo junior młodszy
967 Pacut Mateusz Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10002401
968 Paczkowska Liliana Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10007271
969 Paczkowski Piotr Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo senior 10006641
970 Paczkowski Michał AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior 10004678
971 Pajdzik Wiktor Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna junior młodszy 10005915
972 Pakulska Joanna Bydgoski Klub Sportowy Centrum Bydgoszcz senior 10007331
973 Pakulski Krzysztof Bydgoski Klub Sportowy Centrum Bydgoszcz junior 10007614
974 Palacz Wiktor Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior młodszy 10005650
975 Paluch Natalia Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10008196
976 Pańczyk Patrycja Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzieżowiec 10003914
977 Papierowski Dominik Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10005714
978 Paprocka Elżbieta KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE młodzik 10008054
979 Parkot Justyna Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo młodzieżowiec 10003757
980 Partyka Aleksander Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10007405
981 Partyka Wiktoria Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior młodszy 10006276
982 Parzybut Anna Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10008218
983 Pastor Jan Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10006547
984 Pastor Zofia Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn dziecko 10007954
985 Paszkowiak Jonasz KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE młodzieżowiec 10004642
986 Patejko Oliwier Klub Sportowy Czarne Lwy Taekwondo Olimpijskie Rusiec junior młodszy 10007437
987 Pater Adam Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski młodzik 10007817
988 Pavlović Natalia Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007345
989 Pawełczak Maksymilian Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz dziecko 10007980
990 Pawlak Michał Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa senior 10003894
991 Pawlak Kacper Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10008216
992 Pawluk Jan Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski junior młodszy 10005150
993 Pawłowska Anna AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005948
994 Pawłowski Bartosz Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów junior młodszy 10005772
995 Pawłowski Filip Klub Sportowy Grom Bogatynia młodzik 10008302
996 Paź Antonina Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10006914
997 Paziński Piotr Klub Sportowy AZS AWF Warszawa senior 10000463
998 Pałka Wiktor Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik dziecko 10008049
999 Pałka Anna Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik junior młodszy 10006398
1000 Pędzich Maciej Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn junior młodszy 10006349
1001 Pejas Oliwia Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy SPARTAN ROKIETNICA Taekwondo Olimpijskie Rokietnica junior młodszy 10007628
1002 Pejas Wiktoria Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy SPARTAN ROKIETNICA Taekwondo Olimpijskie Rokietnica junior młodszy 10007629
1003 PEKRÓL WERONIKA Ludowy Klub Sportowy "Puncher" Płock młodzik 10006769
1004 PEKRÓL ALICJA Ludowy Klub Sportowy "Puncher" Płock dziecko 10006768
1005 Pentek Igor Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn junior 10004813
1006 Perczyńska Oliwia Klub Sportowy Taekyon Sierpc młodzieżowiec 10002265
1007 Perner Patrycja Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok junior młodszy 10006137
1008 Perucki Grzegorz Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10007874
1009 Perz Damian Opolski Klub Taekwondo Opole junior 10004110
1010 Piasecki Jakub Opolski Klub Taekwondo Opole junior młodszy 10005424
1011 Piątkowska Wanessa Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006417
1012 Piątkowski Szymon Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10004914
1013 Piechota Adrian UKS SZAKAL JEŻYCE Poznań młodzik 10006818
1014 Piechowiak Marta AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10006752
1015 Pieczyński Patryk Klub Sportowy Rapid Śrem młodzik 10006853
1016 Piędzia Michał Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006290
1017 PIEKARSKA KORNELIA Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" PISZ młodzik 10008072
1018 PIEKARSKI SAMUEL Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" PISZ młodzik 10008076
1019 Piekarzewski Konrad Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo junior młodszy 10007928
1020 Piętka Zuzanna KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE senior 10002391
1021 Pietkun Martyna Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok dziecko 10007715
1022 Pietrołaj Zuzanna Uczniowski Klub Sportowy GRAB w Janówce Augustów dziecko 10008362
1023 Pietruszka Michał Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski junior młodszy 10007217
1024 Pietrzak Róża Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10006882
1025 Pietrzyk Zuzanna Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior młodszy 10006351
1026 Piguła Błażej Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa Łódź młodzik 10006097
1027 Pikulska Julia Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok junior młodszy 10006504
1028 Pilarczyk Aleksandra Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn młodzieżowiec 10006656
1029 Pilch Konrad Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna młodzik 10008218
1030 Pilipczuk Ernest Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006295
1031 Pindral Adrian Klub Sportowy CENTURIA Toruń dziecko 10006592
1032 Piosik Bartosz Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn młodzik 10008299
1033 Piotrowski Patryk Klub Sportowy Rapid Śrem młodzieżowiec 10002141
1034 Piotrowski Stanisław Klub Sportowy Grom Bogatynia junior młodszy 10005172
1035 Piotrowski Olgierd Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10008223
1036 Pistka Monika Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior młodszy 10005809
1037 Piwowarska Weronika Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa junior 10007990
1038 Pląder Adam Uczniowski Klub Sportowy ILYO Bochnia junior 10007401
1039 Plewa Szymon Uczniowski Klub Sportowy ILYO Bochnia młodzik 10007392
1040 Plewa Igor Uczniowski Klub Sportowy ILYO Bochnia dziecko 10007400
1041 POCHYLSKA OLGA Klub Sportowy "Dragon" Starachowice junior młodszy 10005753
1042 Poczobutt Odlanicki Cezary Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok junior młodszy 10007639
1043 Pogorzelski Robert Uczniowski Klub Sportowy GRAB w Janówce Augustów młodzik 10008360
1044 Polaczyk Julia Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września junior młodszy 10008278
1045 Polanowski Wiktor Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk junior młodszy 10005912
1046 Polkowska Oliwia Piski Klub Taekwondo Pisz młodzik 10006911
1047 Ponce de Leon - Hopej Vincent Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój młodzik 10008061
1048 POPŁAWSKA ALEKSANDRA Akademia Taekwondo Olimpijskiego-ATO Gdańsk młodzieżowiec 10002970
1049 Posadzy Jakub Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10007175
1050 Posadzy Mikołaj UKS SZAKAL JEŻYCE Poznań junior młodszy 10006925
1051 Poślednik Zofia KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE młodzik 10007155
1052 Potratz Artur Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg młodzieżowiec 10002620
1053 Potter Jessica Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz dziecko 10007967
1054 Połczyński Tymoteusz AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzik 10007522
1055 Połczyński Adam AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005192
1056 Połczyński Nikodem AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzik 10006754
1057 Połujański Nikodem Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007399
1058 Przewoźny Filip Uczniowski Klub Sportowy "OLIMPIJCZYK" Poznań dziecko 10007987
1059 PRZYBYSZ WERONIKA Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września junior 10004328
1060 Przybyłowski Wiktor Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzik 10007014
1061 Przygodzka Aleksandra Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10006915
1062 Pudełek Antonina Klub Sportowy CENTURIA Toruń dziecko 10007042
1063 Pypeć Kacper TAEKWONDO KARPIEL TUCHÓW Tuchów junior 10008201
1064 Płaczkowski Jakub Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior 10005285
1065 Płatek Jagoda Gostyńskie Stowarzyszenie Klub Sportów i Sztuk Walki "Wilk" Gostyń młodzik 10007377
1066 PŁATNIKÓW IGOR Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn junior młodszy 10005554
1067 Płonka Mateusz Klub Sportowy Czarne Lwy Taekwondo Olimpijskie Rusiec dziecko 10007433
1068 Płonka Bartosz Klub Sportowy Czarne Lwy Taekwondo Olimpijskie Rusiec młodzik 10007436
1069 Płoska Katarzyna Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów młodzik 10006919
1070 Płoska Aleksandra Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior młodszy 10005644
1071 Płoska Marta Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów junior 10004930
1072 Płoski Rafał Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów junior młodszy 10005773
1073 Płoski Adam Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006408
1074 Racinowski Krystian Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego Bydgoszcz junior 10006792
1075 Raczyk Piotr Gostyńskie Stowarzyszenie Klub Sportów i Sztuk Walki "Wilk" Gostyń dziecko 10007376
1076 Radoman Maria Klub Sportowy Akademickiego Związku Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Wrocław junior 10004718
1077 Radzewicz Aleksandra Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok dziecko 10006517
1078 Rafalska Zuzanna Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10006714
1079 Raida Emilia Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10007870
1080 Rajpold Antoni UKS SZAKAL JEŻYCE Poznań młodzik 10007796
1081 Rama Mateusz Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów młodzik 10007229
1082 Rapa Agata Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn junior młodszy 10005518
1083 Raś Karolina Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna junior młodszy 10005404
1084 Raszkowski Wiktor Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "HIDORI" przy Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi Olecko junior młodszy 10006195
1085 Raszyńska Oliwia Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów junior młodszy 10005774
1086 Ratajczak Roksana Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior 10007090
1087 Ratajczak Kamil Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior młodszy 10006359
1088 Ratigowski Dawid Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo młodzieżowiec 10004707
1089 Rećko Jakub Klub Sportowy Taekwondo Giżycko Giżycko młodzik 10007749
1090 Rejent-Kulesza Gracjan Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10007679
1091 Relewicz Piotr Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Jarocin Jarocin młodzik 10007766
1092 Repetowska Roksana Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój junior młodszy 10004998
1093 Respondek Igor Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa Łódź młodzik 10006104
1094 Reszka Olga Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzieżowiec 10005287
1095 Robak Karol AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzieżowiec 10002733
1096 Roda Julian Uczniowski Klub Sportowy Tygrys Kołczygłowy junior młodszy 10007311
1097 Rodźko Gustaw Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10007961
1098 Rodźko Wiktor Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10007255
1099 Rogala Patryk Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10007902
1100 Rogalla Brian Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007207
1101 Rogalski Dawid Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok młodzik 10006153
1102 Romańczuk Cezary Opolski Klub Taekwondo Opole junior 10003294
1103 Romaniak Kacper Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10008213
1104 Romanowski Adam Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10008340
1105 Rosik Monika Uczniowski Klub Sportowy "5-tka" Leszno Leszno młodzieżowiec 10004644
1106 Rosińska Julia Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10007972
1107 Roszczyk Martyna Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10007491
1108 Roszkowski Adrian Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów junior młodszy 10006473
1109 Rozmus Igor Uczniowski Klub Sportowy Warrior Zgorzelec młodzik 10007511
1110 Rozwód Mateusz Opolski Klub Taekwondo Opole młodzieżowiec 10003519
1111 Rubin Filip Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "HIDORI" przy Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi Olecko junior młodszy 10005571
1112 Rudziewicz Bartosz Uczniowski Klub Sportowy GRAB w Janówce Augustów młodzik 10008349
1113 Rudziński Igor Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007671
1114 Rudziński Marcin Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok senior 10006502
1115 Rumak Weronika Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk junior młodszy 10005910
1116 Rumińska Jolanta Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół w Bełżycach Bełżyce junior młodszy 10007233
1117 Runowski Dawid Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior 10005491
1118 Rupar Kajetan Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10007003
1119 RUSA ARKADIUSZ Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior 10004620
1120 RUTKOWSKA MAGDA Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Olsztyn młodzieżowiec 10002106
1121 Rutkowska Olga Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz dziecko 10007958
1122 Rutkowska Lena Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo młodzieżowiec 10004698
1123 Rybicka Martyna Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego Bydgoszcz młodzieżowiec 10007592
1124 Rybicki Michał Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz dziecko 10008020
1125 Rybicki Krzysztof Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz junior młodszy 10008021
1126 Ryszkowski Michał Akademia Taekwondo Olimpijskiego-ATO Gdańsk młodzik 10008454
1127 Ryż Karol Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój młodzik 10008060
1128 RZĄCA WIKTORIA Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" PISZ junior młodszy 10006108
1129 Rzepecka Emilia Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior młodszy 10006281
1130 Sabalska Oliwia Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów junior 10004225
1131 Sachnowski Bartosz Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg junior młodszy 10005063
1132 Sączek Marika Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10007170
1133 Sadolewski Jan Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10006550
1134 Sadowska Zofia Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10008461
1135 Sadowski Wiktor Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior 10007019
1136 Sadurski Jakub AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior 10004228
1137 Safaryn Piotr Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior młodszy 10005884
1138 Salii Violetta Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10007900
1139 Samatowicz Julia Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006551
1140 Samelski Kamil Klub Sportowy Grom Bogatynia junior młodszy 10005591
1141 Sapała Tymon Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Kantor" Częstochowa młodzik 10005898
1142 Sapała Igor Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Kantor" Częstochowa junior młodszy 10004411
1143 Sapiński Alan Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn młodzik 10008379
1144 Sarliński Mikołaj Uczniowski Klub Sportowy ILYO Bochnia młodzik 10006586
1145 Sarnowski Cezary Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów młodzieżowiec 10003111
1146 Sarosiek Oskar Uczniowski Klub Sportowy "Smoki" Rakoniewice młodzik 10007892
1147 Sawicki Tymon Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz dziecko 10007602
1148 Sawicki Hubert Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn dziecko 10007953
1149 Sekuła Julia Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo młodzik 10006645
1150 Senk Wiktor Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo przy Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Środa Wielkopolska junior młodszy 10008107
1151 Serbinowski Jakub Bydgoski Klub Sportowy Centrum Bydgoszcz junior 10007768
1152 Sereda Julia Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior 10005887
1153 Setnicki Sylwester Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10008219
1154 Sibilska Jagoda Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik junior młodszy 10006399
1155 Sidor Maja Klub Sportowy Tebek Warszawa junior młodszy 10006251
1156 Sidorenko Natalia Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan junior 10005732
1157 Sidorowicz Katarzyna Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa dziecko 10008283
1158 Siedlanowski Kacper Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski junior młodszy 10006483
1159 Siedlarz Richard Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój młodzik 10006682
1160 Siejak Emilia Uczniowski Klub Sportowy "TKD-KÓRNIK" Kórnik młodzik 10006814
1161 Siejak Celestyna Uczniowski Klub Sportowy "TKD-KÓRNIK" Kórnik junior 10004755
1162 Sielecki Bartosz Uczniowski Klub Sportowy AVIA Kamionki młodzik 10007781
1163 Sielicki Piotr Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10006713
1164 Siemiątkowski Łukasz Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Olsztyn młodzik 10007652
1165 Sieradzki Karol Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn młodzik 10006854
1166 Sikora Wiktoria Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior młodszy 10005804
1167 Sikora Paulina Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior młodszy 10005589
1168 Sikora Krystian Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10007677
1169 Sikorska Gabriela AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005931
1170 Sikorski Hubert Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzieżowiec 10004468
1171 Sikorski Maksymilian Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzik 10007603
1172 Similski Seweryn Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10008318
1173 Sitek Kamila Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Jarocin Jarocin młodzik 10006706
1174 Siudaj Janusz Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10007438
1175 Siwecki Wojtek Akademia Taekwondo Olimpijskiego-ATO Gdańsk młodzik 10008441
1176 Siwek-Jeziorowski Adam Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz dziecko 10008022
1177 Siwińska Zofia Klub Sportowy Taekyon Sierpc dziecko 10008078
1178 Siwiński Adam Klub Sportowy Taekyon Sierpc młodzik 10007446
1179 Siwiński Bartosz Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10007212
1180 Siwko Anna Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006294
1181 Skerda Natalia Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Olsztyn młodzieżowiec 10003542
1182 Skiba Maciej Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo młodzieżowiec 10002169
1183 Skoczeń Kacper Klub Sportowy TAE Dębe Wielkie junior młodszy 10008250
1184 Skolimowska Karolina Klub Sportowy TAE Dębe Wielkie junior młodszy 10008251
1185 Skolimowski Daniel AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005193
1186 Skomra Julia Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior 10005290
1187 Skonieczny Hanna Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10007875
1188 Skopowska Olga Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz dziecko 10007969
1189 Skórka Zuzanna Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn młodzik 10006847
1190 Skorupska Wiktoria Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10004878
1191 Skorupska Natalia Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior młodszy 10005461
1192 Skotnicki Bartosz Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów junior młodszy 10005778
1193 Skowrońska Wiktoria Młodzieżowy Klub Sportowy "Medyk" Łomża junior 10007620
1194 Skrajny Michalina Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10006552
1195 Skrajny Filip Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn 10008378
1196 Skrzeszewski Filip Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10006668
1197 Skrzydlewski Hubert Klub Sportowy Rapid Śrem młodzieżowiec 10002521
1198 Skrzypczak Alicja Klub Sportowy Rapid Śrem młodzik 10008346
1199 Skrzypczak Szymon Uczniowski Klub Sportowy Atlas Tarnowo Podgórne młodzik 10008374
1200 Skrzypczyk Julia Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski junior młodszy 10006723
1201 Skrzypek Wojciech Wojskowy Klub Sportowy Grunwald Poznań junior młodszy 10007135
1202 Ślebioda Justyna Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo młodzieżowiec 10003060
1203 Śliwa Nikola Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10006522
1204 Śliwińska Zofia Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy SPARTAN ROKIETNICA Taekwondo Olimpijskie Rokietnica młodzik 10007831
1205 Śliwiński Antoni Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy SPARTAN ROKIETNICA Taekwondo Olimpijskie Rokietnica junior młodszy 10006837
1206 Smajdor Dawid Uczniowski Klub Sportowy "TKD-KÓRNIK" Kórnik junior 10004742
1207 Smaza Nikodem Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk młodzik 10007404
1208 Smerża Kacper Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10007272
1209 Śmieszek Maksymilian Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna junior 10004684
1210 Śmietana Michał Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk junior 10003149
1211 Smoczyk Maciej AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior 10004430
1212 Smolińska Maja Opolski Klub Taekwondo Opole junior młodszy 10006069
1213 Smoliński Jakub Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa dziecko 10007279
1214 Smoter Anita Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna młodzik 10006898
1215 Smołaga Weronika Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior młodszy 10004985
1216 Śniedziewski Szymon Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz dziecko 10007976
1217 Śnieżyk Dawid Uczniowski Klub Sportowy Warrior Zgorzelec młodzieżowiec 10003083
1218 Sobczak Natalia Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin młodzik 10007423
1219 Sobczak Borys Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10007257
1220 Sobczuk Jakub Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10007329
1221 Sobecka Roksana Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior młodszy 10007092
1222 Sobiech Kacper Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10008316
1223 Socha Jakub Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo przy Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Środa Wielkopolska junior młodszy 10005922
1224 Sokół Mateusz Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok junior 10007385
1225 Sokół Maciej Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok młodzik 10007191
1226 Sokołowska Zuzanna Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10006878
1227 Sokołowski Mikołaj Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006311
1228 Sokołowski Michał Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10007167
1229 Sokołowski Antoni Klub Sportowy Tebek Warszawa dziecko 10007982
1230 Solecki Wojciech Koszaliński Klub Taekwondo Bałtyk Koszalin młodzik 10008327
1231 Somska Cecylia Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior 10003602
1232 Soroka Aleksandra Klub Sportowy Grom Bogatynia młodzik 10007171
1233 Soszyńska Natalia Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10006006
1234 Sowa Karina Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół w Bełżycach Bełżyce junior młodszy 10005745
1235 Sowa Wiktoria Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Olsztyn młodzik 10007660
1236 Sowińska Hanna Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10007864
1237 Sołtysiak Oliwia Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo przy Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Środa Wielkopolska młodzik 10006621
1238 Sołtysiak Jakub Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10007505
1239 Spyrka Miłosz Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10008222
1240 Średnicki Piotr Klub Sportowy Akademickiego Związku Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Wrocław młodzik 10008430
1241 Środa Miłosz Klub Sportowy "Dragon" Starachowice junior 10004419
1242 Stachowiak Dawid Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzieżowiec 10003935
1243 Stachowiak Jakub KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE junior 10004438
1244 Stachowicz Patryk Klub Sportowy Taekyon Sierpc junior młodszy 10006080
1245 Stachowski Jakub AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005209
1246 Stachura Nikola Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna młodzik 10007489
1247 Stachurska Izabela Klub Sportowy Grom Bogatynia młodzik 10007507
1248 Stachyra Michał Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy dziecko 10007812
1249 Staniszewski Patryk KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE młodzik 10007776
1250 Stankiewicz Zuzanna Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007383
1251 Stasik Martyna Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior 10004204
1252 Stasik Marta Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior młodszy 10005969
1253 Stasiuk Julia Koszaliński Klub Taekwondo Bałtyk Koszalin junior 10004882
1254 Steciwko Romuald Klub Sportowy Akademickiego Związku Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Wrocław młodzik 10008416
1255 Stefaniak Paweł Gostyńskie Stowarzyszenie Klub Sportów i Sztuk Walki "Wilk" Gostyń młodzik 10007076
1256 Stefaniak Mikołaj Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo junior młodszy 10006065
1257 Stefaniak Antoni Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo junior młodszy 10006066
1258 Stefańska Kamila KLUB SPORTOWY KUK-SON PAWŁOWICE młodzik 10007830
1259 Steltmann Kacper Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz junior 10005815
1260 Stephan Bartosz AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior 10003394
1261 Stępińska linda Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10006686
1262 Stołowska Oliwia Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10007494
1263 Stroińska Liliana AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior 10004234
1264 Strózik Mateusz Klub Sportowy Grom Bogatynia młodzik 10008304
1265 Strózik Amelia AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005925
1266 Struensee Piotr Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10008435
1267 Strugliński Bartosz AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10003993
1268 Strumpf Andrzej Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006284
1269 Struski Karol Ludowy Międzyszkolny Klub Sportowy "SFORA" Chojnów dziecko 10006794
1270 Stryjek Maciej Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów junior 10004927
1271 Strzelczyk Mateusz Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo przy Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Środa Wielkopolska młodzik 10008119
1272 Strzelczyk Kacper Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo przy Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Środa Wielkopolska junior młodszy 10005440
1273 Strzeszewska Wiktoria Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn młodzieżowiec 10004993
1274 Strzyżewski Mateusz Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz dziecko 10008018
1275 Stypczyńska Michalina Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz dziecko 10007970
1276 STYPUŁKOWSKI SZYMON Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" PISZ junior młodszy 10007177
1277 Suchocka Ewelina Uczniowski Klub Sportowy GRAB w Janówce Augustów junior młodszy 10007083
1278 Suchta Kordian Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10006805
1279 SUCHTA TOMASZ Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" PISZ młodzik 10008402
1280 Sudnik Szymon Green Sport Club Lublin młodzik 10008069
1281 Sudnik Błażej Green Sport Club Lublin dziecko 10008094
1282 Suliński Filip Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10005871
1283 Surmacz Jakub Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10008100
1284 Susiak Julia Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior młodszy 10008064
1285 Suszczewicz Marianna Uczniowski Klub Sportowy "OLIMPIJCZYK" Poznań młodzik 10007359
1286 Suszczewicz Mikołaj Klub Sportowy Rapid Śrem dziecko 10007367
1287 Suszczewicz Stanisław Uczniowski Klub Sportowy "OLIMPIJCZYK" Poznań junior młodszy 10005917
1288 Suwiński Kacper Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów junior młodszy 10007232
1289 Świderski Mateusz Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10005702
1290 Świdurski Szymon AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzik 10008390
1291 ŚWIĘCH MATEUSZ Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10007364
1292 Święcioch Jan AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10006418
1293 Świercz Aleksander Uczniowski Klub Sportowy Warrior Zgorzelec młodzik 10008411
1294 Świercz Antoni Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski młodzik 10006717
1295 Świerta Mikołaj Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski młodzik 10007533
1296 Świetlicka Katarzyna Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10007635
1297 Świetlik Ernest Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior młodszy 10007091
1298 Świętoń Pola Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10008431
1299 Świtała Nadia Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Kantor" Częstochowa dziecko 10006581
1300 Świtała Iga Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Kantor" Częstochowa młodzik 10006582
1301 Swórski Kacper Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski junior młodszy 10005151
1302 Sylwanowicz Wiktor AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior 10004230
1303 Sypniewski Szymon Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz dziecko 10007979
1304 Syski Krzysztof Młodzieżowy Klub Sportowy "Medyk" Łomża młodzik 10007686
1305 Szadkowski Michał Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10006684
1306 Szaferski Mikołaj AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzieżowiec 10002137
1307 Szajkowski Filip Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów junior młodszy 10005775
1308 Szarafiński Antoni AZS Organizacja Środowiskowa Poznań dziecko 10007611
1309 Szatan Stanisław Green Sport Club Lublin młodzik 10008068
1310 Szawkowski Michał Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn młodzieżowiec 10002657
1311 Szczepanik Paulina Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego Bydgoszcz młodzieżowiec 10005099
1312 Szczerbowska Beata Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006555
1313 Szczęsnowska Karolina Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna junior młodszy 10005405
1314 Szczęsnowski Mateusz Klub Sportowy AZS AWF Kraków junior 10007545
1315 Szczygieł Filip Uczniowski Klub Sportowy "Smoki" Rakoniewice młodzik 10008334
1316 Szerszeń Kamil Klub Sportowy DROGA SMOKA Częstochowa młodzik 10006795
1317 Szewczyk Magdalena Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior młodszy 10005878
1318 Szewczyk Tomasz Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa senior 10007418
1319 Szkoda Kamil Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski junior młodszy 10007818
1320 Szkudlarczyk Szymon Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzieżowiec 10002993
1321 Szlaga Karolina Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój junior młodszy 10008062
1322 Szlaga Maciej Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna młodzik 10008226
1323 Szmurło Natalia Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo junior 10003760
1324 Szostak Maksymilian Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo dziecko 10006998
1325 Szpak Julia Uczniowski Klub Sportowy "TKD-KÓRNIK" Kórnik junior młodszy 10005237
1326 Szparkowski Eryk Klub Taekwondo "Sokół " Krasnystaw Krasnystaw junior młodszy 10005102
1327 Szponikowski Dawid AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior 10006238
1328 Szpoton Aleksandra Stowarzyszenie Taekwondo Paradyż Paradyż junior młodszy 10007032
1329 Sztulberg Lena Uczniowski Klub Sportowy Warrior Zgorzelec junior młodszy 10007260
1330 Szukalski Bartosz AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005950
1331 Szulc Nicol Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn młodzik 10006851
1332 Szwagierczak Oskar Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski junior młodszy 10007361
1333 Szwaracka Alicja Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg młodzik 10007801
1334 Szwaracki Piotr Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10007800
1335 Szygenda Julia UKS Tiger Team Września junior młodszy 10005581
1336 Szymańczak Kajetan Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz dziecko 10008010
1337 SZYMANEK IGNACY Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior młodszy 10004634
1338 SZYMANEK WIKTOR Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10006461
1339 Szymanowska Wiktoria Wojskowy Klub Sportowy Grunwald Poznań młodzik 10007130
1340 Szymańska Natalia Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10006007
1341 Szymańska Amelia Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10006688
1342 Szymańska Weronika Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik junior 10004899
1343 SZYMAŃSKA WERONIKA Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior 10006982
1344 Szymańska Gabriela Sopocki Klub Sportowy Atlas Sopot junior młodszy 10005446
1345 Szymański Mikołaj Uczniowski Klub Sportowy Oaza Kórnik junior młodszy 10006076
1346 Szymański Antoni Klub Sportowy Taekyon Sierpc junior młodszy 10007441
1347 Szymczak Joanna Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior młodszy 10007158
1348 Szymczak Aleksandra Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior młodszy 10007159
1349 Szymczak Matylda AZS Organizacja Środowiskowa Poznań dziecko 10007956
1350 Szymkowiak Zuzanna Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare dziecko 10008051
1351 Szymkowiak Oliwia Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo przy Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Środa Wielkopolska junior młodszy 10005032
1352 Szymkowiak Maria Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan junior młodszy 10006327
1353 Szymkowiak Kacper Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007146
1354 Szymkowiak Zuzanna Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin młodzik 10007424
1355 Szymkowiak Anna Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Pleszew dziecko 10007910
1356 Szymkowiak Kornelia Uczniowski Klub Sportowy "Smoki" Rakoniewice młodzik 10006762
1357 Szymon Wesołowski Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa Łódź junior młodszy 10007551
1358 Szyndler Klaudia Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski młodzik 10007221
1359 Szypkowska Olimpia Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior młodszy 10005730
1360 Sławacki Sylwester Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006293
1361 Słupny Albert Green Sport Club Lublin młodzik 10008066
1362 Tapia Wielakin David Diego Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok młodzik 10006170
1363 Tarczyluk Nikola Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10008321
1364 Targos Mikołaj Uczniowski Klub Sportowy GRAB w Janówce Augustów młodzik 10008344
1365 Tarnacka Izabela Giżycki Klub Sportowy SPARTAKUS Giżycko junior młodszy 10006324
1366 Terejko Angelika Klub Taekwondo "Sokół " Krasnystaw Krasnystaw junior 10005170
1367 Terpiłowska Julia Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Pleszew młodzik 10007906
1368 Thim Syriusz Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzik 10007604
1369 Thim Patrycja Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz senior 10007617
1370 Thim Morfeusz Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz junior 10006954
1371 Tomaszuk Andrzej Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok senior 10007705
1372 Tomczak Faustyna Uczniowski Klub Sportowy Fighters Mosina młodzik 10008103
1373 Tomczak Roma Uczniowski Klub Sportowy Fighters Mosina młodzieżowiec 10007877
1374 Tomczak Tatiana Uczniowski Klub Sportowy Fighters Mosina junior młodszy 10006179
1375 Tomczak Szymon Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski junior młodszy 10005152
1376 Tomyślak Filip Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan junior młodszy 10005559
1377 Tołoczko Gabriela Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok młodzik 10007712
1378 Trela Michał Klub Taekwondo "Sokół " Krasnystaw Krasnystaw młodzik 10006993
1379 Trochimowicz Magdalena Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior 10005888
1380 TRZCIELIŃSKI CEZARY Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin młodzik 10006633
1381 Trzybińska Victoria Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior 10003605
1382 Turała Jakub Uczniowski Klub Sportowy "Smoki" Rakoniewice junior młodszy 10005540
1383 Turała Magdalena Uczniowski Klub Sportowy "Smoki" Rakoniewice młodzik 10005865
1384 Turski Oskar Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10007455
1385 Twardziszewski Olivier Klub Sportowy Grom Bogatynia młodzik 10007508
1386 Tyburczy Maciej Klub Sportowy Taekyon Sierpc młodzik 10008083
1387 Tyburek Amelia Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz dziecko 10007973
1388 Tyczewska Zofia Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007856
1389 Tymoszuk Bartłomiej Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski młodzieżowiec 10003262
1390 Ubecka Maja Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz dziecko 10008019
1391 Uchacz Martyna Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna młodzik 10008216
1392 Ufniaż Bożena Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006286
1393 Ujma vel Bigos Wiktoria Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior 10006200
1394 Urban Nikodem Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin młodzik 10007422
1395 Urbański Bartosz Klub Sportowy Taekyon Sierpc młodzik 10008081
1396 Uścimiuk Sebastian Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior 10004974
1397 Uścimiuk Oliwia Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior 10004237
1398 Uścimiuk Weronika Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzieżowiec 10003326
1399 Wach Jakub Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo młodzik 10007000
1400 Wacławik Oskar Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego Bydgoszcz młodzik 10007288
1401 Wadych Kacper Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzieżowiec 10004469
1402 Wajs Maja Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn młodzik 10008337
1403 Wajs Marcel Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn junior młodszy 10007251
1404 Wajszczuk Gabriel Giżycki Klub Sportowy SPARTAKUS Giżycko junior młodszy 10005574
1405 Wakszyńska Karolina Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn młodzieżowiec 10003975
1406 Walczak Miłosz Ostrowieckie Stowarzyszenie Taekwondo Olimpijskiego Ostrowiec Świętokrzyski junior młodszy 10007362
1407 Walczak Tymoteusz Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan junior młodszy 10006342
1408 Walczak Antonina AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior młodszy 10005929
1409 Waligóra Alicja Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior młodszy 10006354
1410 Waliszewski Patryk Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior 10004960
1411 Walkiewicz Jan Klub Sportowy Rapid Śrem młodzik 10008405
1412 Walkowiak Laura Klub Sportowy Akademickiego Związku Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Wrocław młodzik 10008414
1413 Walkowiak Jan Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10007005
1414 Wapniarczuk Maciej Klub Sportowy Grom Bogatynia junior młodszy 10005173
1415 Wardyn Kacper Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006415
1416 Warmbier Wiktor Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10007918
1417 WARUSZEWSKI KAJETAN Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" PISZ junior młodszy 10005450
1418 Warwas Kacper Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Kantor" Częstochowa młodzik 10008193
1419 Waś Filip Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzieżowiec 10002584
1420 Wasiak Bartosz Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior młodszy 10005858
1421 Wasilewski Jakub Klub Sportowy "Taekwondo" Międzyrzec Podlaski junior 10007094
1422 Wasilewski Aleks Uczniowski Klub Sportowy GRAB w Janówce Augustów młodzik 10008343
1423 Wasilewski Kacper Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk junior młodszy 10005907
1424 Wąsiński Tomasz Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa Łódź junior 10004852
1425 Waszak Martyna Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września młodzik 10006675
1426 Wawrowski Jakub Uczniowski Klub Sportowy Hwarang Taekwondo Olimpijskie Września junior 10007396
1427 Wawrzyniak Przemysław Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior 10004156
1428 Węgrzyńska Oliwia Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior 10004964
1429 Węgrzyński Igor Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior młodszy 10006240
1430 Weiss Weronika Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007852
1431 Wenecka Karolina Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk młodzieżowiec 10001596
1432 Weselak Dobrosława Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10007974
1433 Wesołowska Żaneta Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna junior młodszy 10005403
1434 Wiater Matylda Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10006783
1435 Wiatr Przemysław Opolski Klub Taekwondo Opole młodzik 10008220
1436 Więcek Wojciech Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007349
1437 Więcek Zuzanna TAEKWONDO KARPIEL TUCHÓW Tuchów junior młodszy 10008203
1438 Wiechowska Wiktoria Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10008459
1439 Wieczorek Przemysław Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa senior 10005171
1440 Wieczorek Aleks Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior młodszy 10007002
1441 Wieczorek Bartłomiej Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior młodszy 10006760
1442 WIELEBA MALWINA Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior młodszy 10006463
1443 Wieniarska Anna Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10006557
1444 Wierzbicki Damian Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10006663
1445 Wiktor Pindral Klub Sportowy CENTURIA Toruń młodzik 10006591
1446 Wilczyński Michał Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006288
1447 Wilczyński Michał Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy SPARTAN ROKIETNICA Taekwondo Olimpijskie Rokietnica młodzik 10007324
1448 Wileński Adam Klub Sportowy AZS AWF Warszawa młodzik 10007459
1449 Wilk Oskar Opolski Klub Taekwondo Opole junior młodszy 10005422
1450 Winiarz Zuzanna Klub Sportowy Taekwondo Giżycko Giżycko junior 10004786
1451 Winter Maximilian Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10006558
1452 Wiśniewska Julia Uczniowski Klub Sportowy Fighters Mosina młodzik 10008104
1453 Wiśniewska Angelika Piski Klub Taekwondo Pisz młodzieżowiec 10006909
1454 Wiśniewska Klara Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10008456
1455 Wiśniewski Adam Uczniowski Klub Sportowy "Smoki" Rakoniewice junior 10003880
1456 Wiśniewski Bernard Uczniowski Klub Sportowy Orlęta Wrocław młodzik 10007582
1457 Wiśniewski Tymoteusz Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Centrum Walki Warszawa młodzik 10006636
1458 Wiśniewski Jakub AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzik 10008398
1459 Wiśniowska Anna Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój młodzik 10008357
1460 Witek Kacper Uczniowski Klub Sportowy Warrior Zgorzelec junior 10004864
1461 Witkiewicz Emilia Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn młodzik 10007684
1462 Witkiewicz Dawid Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007021
1463 Witkowska Karina Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn junior młodszy 10006347
1464 Witkowska Lidia Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn młodzik 10008434
1465 WITKOWSKA PAULA Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk junior 10003832
1466 WNUK AMELIA Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior młodszy 10004635
1467 Wodowski Tymon Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów młodzik 10007224
1468 Wójcicka Aleksandra Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy junior młodszy 10006747
1469 Wojciech Maja Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10004915
1470 Wojciechowska Zuzanna Klub Sportowy Czarne Lwy Taekwondo Olimpijskie Rusiec dziecko 10007608
1471 Wojciechowska Joanna Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10007920
1472 Wojciechowski Borys Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan młodzik 10007289
1473 Wojciechowski Sergiusz Uczniowski Klub Sportowy Fighters Mosina junior młodszy 10007088
1474 Wójcik Wiktoria Uczniowski Klub Sportowy Sokół Kościan młodzik 10008056
1475 Wójcik Mikołaj AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzieżowiec 10003095
1476 Wójcik Jakub AZS Organizacja Środowiskowa Poznań 10008173
1477 Wojcinowicz Jagoda Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10007794
1478 Wojno Maja Klub Sportowy Tebek Warszawa młodzik 10007634
1479 Wojtala Amelia Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa junior młodszy 10006003
1480 Wojtczak Magdalena Uczniowski Klub Sportowy Tygrys Kołczygłowy junior 10007309
1481 Wojtczak Hanna Stowarzyszenie Legionowska Akademia Sportów Walki Legionowo młodzik 10006589
1482 Wojtkowiak Maja Hanna AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzik 10008393
1483 Wojtkowiak Adrian AZS Organizacja Środowiskowa Poznań junior 10003907
1484 Wójtowicz Patrycja Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół w Bełżycach Bełżyce junior młodszy 10006961
1485 Wójtowicz Piotr Klub Sportowy AZS AWF Warszawa senior 10003815
1486 Wolniewicz Marcel Uczniowski Klub Sportowy Atlas Tarnowo Podgórne młodzieżowiec 10003931
1487 Wolska Zuzanna Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzik 10008002
1488 Wosiek Natalia Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin junior 10004433
1489 Wośkowiak Natasza Gostyńskie Stowarzyszenie Klub Sportów i Sztuk Walki "Wilk" Gostyń młodzik 10007034
1490 Wośkowiak Robert Gostyńskie Stowarzyszenie Klub Sportów i Sztuk Walki "Wilk" Gostyń senior 10007305
1491 Wośkowiak Wiktoria Uczniowski Klub Sportowy Fighters Mosina młodzik 10006764
1492 Woźniak Amelia Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior młodszy 10005536
1493 Woźniak Marek UKS SZAKAL JEŻYCE Poznań młodzieżowiec 10003045
1494 Woźniak Martyna Klub Sportowy CENTURIA Toruń junior młodszy 10006204
1495 Woźniak Kacper Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior młodszy 10007004
1496 Wołoszyn Michał Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006287
1497 Wołoszyn Alexander Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz dziecko 10007964
1498 Wrembel Weronika AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzieżowiec 10005089
1499 Wróbel Aleksandra TAEKWONDO KARPIEL TUCHÓW Tuchów junior młodszy 10008198
1500 WRÓBEL MICHALINA Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin młodzik 10006628
1501 Wróblewska Nina Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście młodzik 10008330
1502 Wróblewski Nikodem Uczniowski Klub Sportowy Bursztyn Gdańsk młodzik 10006519
1503 Wrona Aleksandra Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz dziecko 10007971
1504 Wurster Dominik Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007844
1505 Wypych Lidka Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare junior 10003502
1506 WYRZYKOWSKA IGA Międzyzakładowy Ludowy Klub Sportowy "Wikingowie" PISZ młodzik 10008401
1507 Wyspal Adrian Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna młodzik 10008113
1508 Włodarczak Wiktor Klub Sportowy Rapid Śrem junior 10004222
1509 Włodarczyk Emma Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz junior młodszy 10005687
1510 Włodek Michał Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy SPARTAN ROKIETNICA Taekwondo Olimpijskie Rokietnica młodzik 10006830
1511 Włodek Natalia Klub Sportowy Akademickiego Związku Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Wrocław młodzik 10007894
1512 Włosiński Maciej Uczniowski Klub Sportowy Arcus-Krynica Krynica-Zdrój młodzik 10005851
1513 Yaresko Maksym Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn dziecko 10007947
1514 Ząbczyk Hanna Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo młodzik 10006976
1515 Zacharewicz Tymoteusz Green Sport Club Lublin młodzik 10007395
1516 Żaczek Wiktoria Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzieżowiec 10002996
1517 Zając Jakub Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior 10004769
1518 Zając Maciej Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa Łódź junior 10004857
1519 Zalewska Aleksandra Uczniowski Klub Sportowy GRAB w Janówce Augustów junior młodszy 10007078
1520 Zalewski Mateusz Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior młodszy 10005636
1521 Zalisz Łukasz Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007145
1522 Zaremba Justin Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10007256
1523 Zaucha Jakub TAEKWONDO KARPIEL TUCHÓW Tuchów junior młodszy 10008091
1524 Zawadzki Jakub Białostocki Klub Taekwondo "Huzar" Białystok młodzik 10006156
1525 Zawadzki Adam Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg junior młodszy 10004368
1526 Zawadzki Piotr Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10006715
1527 Zawodna Wiktoria Uczniowski Klub Sportowy AVIA Kamionki młodzik 10007780
1528 Zawoluk Zuzanna Uczniowski Klub Sportowy Tygrys Kołczygłowy młodzik 10008102
1529 Zbień Mikołaj Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Olsztyn junior młodszy 10005521
1530 Zboralska Katarzyna Taekwondo Wolsztyn Wolsztyn młodzik 10008322
1531 Zbrzezna Eliza Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior 10004255
1532 Zegadło Patrycja Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Victoria Morąg dziecko 10008465
1533 Żerkowska Nikola Uczniowski Klub Sportowy "5-tka" Leszno Leszno młodzieżowiec 10007065
1534 Zezula Weronika Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół w Bełżycach Bełżyce junior młodszy 10006962
1535 Zezula Jakub Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół w Bełżycach Bełżyce junior 10006963
1536 Zgórska Lena TAEKWONDO KARPIEL TUCHÓW Tuchów młodzik 10008202
1537 Zięba Jakub TAEKWONDO KARPIEL TUCHÓW Tuchów młodzieżowiec 10008267
1538 Ziejewska Karolina Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn młodzieżowiec 10006784
1539 Zielińska Jagoda Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa dziecko 10007905
1540 Zieliński Kacper Uczniowski Klub Sportowy G-8 Bielany Warszawa młodzik 10006781
1541 Zieliński Piotr Opolski Klub Taekwondo Opole młodzieżowiec 10003101
1542 Ziemba Aleksandra Klub Sportowy Protektor Lublin senior 10006289
1543 Zienko Gabriela Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior 10003606
1544 Zimnicki Mateusz Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa Łódź junior 10004856
1545 Ziółkowski Miłosz Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior młodszy 10005889
1546 Żochowski Bartłomiej Klub Sportowy TAE Dębe Wielkie junior młodszy 10007513
1547 Żołądek Andrzej Uczniowski Klub Sportowy Koryo Mszana Dolna młodzieżowiec 10003647
1548 Żurek Daria Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzieżowiec 10004471
1549 Żurek Igor Klub Sportowy Protektor Lublin młodzieżowiec 10006386
1550 Zuzanna Pilarczyk Uczniowski Klub Sportowy Dragon Długie Stare młodzik 10007842
1551 Zuzanna Wąsińska Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa Łódź junior młodszy 10007261
1552 Żyliński Adam Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn młodzik 10008382
1553 Żymant Bartosz Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz młodzik 10007571
1554 Zyskowska Lena Spółdzielczy Klub Sportowy "Start" Olsztyn junior młodszy 10008239
1555 Zyskowski Jakub Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10004917
1556 ŻYWARSKI FILIP Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Andros Puławy młodzik 10006532
1557 Żyźniewski Mikołaj Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn junior 10006666
1558 Łakomska Gabriela Klub Sportowy Akademickiego Związku Sportowego Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Wrocław młodzik 10006734
1559 Łapeta Angelika Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Kantor" Częstochowa junior 10008195
1560 Łątka Milena TAEKWONDO KARPIEL TUCHÓW Tuchów junior młodszy 10008199
1561 Łazarski Karol Klub Sportowy Taekyon Sierpc junior młodszy 10006079
1562 Łazowy Tymon Uczniowski Klub Sportowy "OLIMPIJCZYK" Poznań junior młodszy 10005918
1563 Łoboda Szymon Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Taekwondo Borne Sulinowo młodzik 10006751
1564 Łojko Aleksandra Kętrzyński Klub Taekwondo "Tygrys" Kętrzyn junior 10003623
1565 Łubiński Mateusz Miejskie Ognisko TKKF Promyk Ciechanów młodzik 10007223
1566 Łucja Szcześnik Klub Sportowy AZS AWF Warszawa junior młodszy 10008260
1567 Łuczak Jakub Uczniowski Klub Sportowy 10 Bydgoszcz młodzik 10006627
1568 Łuczyn Martyna Klub Taekwondo "Sokół " Krasnystaw Krasnystaw młodzik 10006968
1569 Łukasiewicz Mateusz AZS Organizacja Środowiskowa Poznań młodzik 10008392
1570 Łukaszewski Franciszek Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo przy Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Środa Wielkopolska młodzik 10008118
1571 Łukawski Łukasz Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior młodszy 10005621
1572 Łukomski Hubert Uczniowski Ludowy Klub Sportów Walki "Pomorze" Świnoujście junior młodszy 10006275
1573 Łukomski Martin Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Pleszew młodzik 10007908
1574 Łysiak Marta Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Piętnastka Bydgoszcz junior 10005813
1575 ŁYSKAWA KLAUDIA Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Białe Tygrysy Jarocin młodzik 10006630