W dniach 27.07 – 08.08.2022, w COS OPO Cetniewo odbywa się zgrupowanie kadry seniorów i kadry narodowej młodzieżowców. Wśród trenujących są także: reprezentantka Litwy i pochodzący z Iranu członek międzynarodowej kadry uchodźców, którzy na zaproszenie PZTO przebywają na obozie jako sparingpartnerzy. Obóz prowadzi trener KNS Waldemar Łakomy, z pomocą trenerów asystentów – Piotrem Hatowskim i Aniką Godel-Chełmecką.
Obok treningów techniczno-taktycznych, w tym treningów z użyciem elektronicznego systemu Daedo i KP&P, odbywają się także jednostki treningowe na siłowni i na stadionie. W trakcie cyklu, taekwondziści relaksują się korzystając z oferty odnowy biologicznej ośrodka, a fizjoterapeutyczną opieką otacza ich Jan Kaczmarek.
W trakcie obozu, kadrowicze uczestniczyli także w szkoleniu z zagadnień dotyczących niedozwolonego dopingu w sporcie, które przeprowadził szkoleniowiec Polskiej Agencji Antydopingowej POLADA.
Obóz stanowi drugie zgrupowanie przygotowujące do Mistrzostw Świata, które w listopadzie odbędą się w Meksyku.
Zaraz po zakończeniu pobytu we Władysławowie, zawodnicy kadry seniorów wezmą udział w badaniach w Instytucie Sportu, a następnie w Rehasport Clinic.