2 października 2010 w Sarajewie odbyły się V Międzynarodowe Mistrzostwa Bośni i Hercegowiny "OLYMPIC OPEN" w taekwondo olimpijskim. Wystartowało ok. 400 zawodników z 10 krajów (głównie bałkańskich).Wśród nich znalazła się grupa zawodników z KS Karor Bydgoszcz.

2 października b.r. w Sarajewie odbyły się V Międzynarodowe Mistrzostwa Bośni i Hercegowiny "OLYMPIC OPEN" w taekwondo olimpijskim. W zawodach wystartowało łącznie ok. 400 zawodników z 10 krajów  Europy (głównie bałkańskich). Wśród tak licznej grupy zawodników swój bardzo udany udział  odnotowali zawodnicy z  Klubu Sportowego Karor z Bydgoszczy, którzy wywalczyli  dwa medale. Michał Ratkowski wywalczył złoto w kategorii juniorów do 63 kg.  Jego koleżanka z  klubu Oliwia Stołowska wywalczyła srebro w kategorii do 45 kg, przegrywając nieznacznie walkę o pierwsze miejsce.