Na odbywających się 6-7 listopada 2010 r. w 16. Międzynarodowych Otwartych Mistrzostwach Chorwacji w Zagrzebiu (Croatia Open) zawodnik KS Karor Bydgoszcz - Jakub Płaczek wywalczył brązowy medal.

Na odbywających się 6-7 listopada Międzynarodowych Otwartych Mistrzostwach Chorwacji - Croatia Open zawodnik KS Karor Bydgoszcz - Jakub Płaczek wywalczył brązowy medal w kategorii wiekowej junior młodszy (waga do 61 kg.) Pierwszą walkę Polak wygrał z zawodnikiem z Chorwacji - DRAŠKOVIĆ LUKA, natomiast drugą z reprezentantem Rosji - ZENIN NIKITA. Niestety w półfinale uległ gospodarzowi Luka VLAHOVSKI.  Kategorię tę wygrał Irańczyk SALEHIMEHR. Drugie miejsce zajął zawodnik z Chorwacji, z którym Polak przegrał - Luka VLAHOVSKI