Biuro Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego podaje poniżej wyniki /wykaz uzyskanych kwalifikacji/ Światowego Turnieju Kwalifikacyjnego do IO Pekin 2008 rozegranego w GBR – Manchester w dn. 28 – 30.09.2007 r.

Zgodnie z decyzją Zarządu PZTO z 8 października b.r. zmianie uległ Regulamin nadawania stopni uczniowskich i mistrzowskich Taekwondo Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego.

W związku ze zbliżającymi się Międzywojewódzkimi Mistrzostwami Młodzików i eliminacjami do OOM oraz MPJ i MMP przypominamy o najważniejszych elementach regulaminu sportowego i informujemy o rozwiązaniach organizacyjnych.

PZ Taekwondo Olimpijskiego informuje, że w Światowych Olimpijskich Kwalifikacjach w Manchesterze w dn. 28 – 30.09.2007 weźmie udział reprezentacja Polski w składzie:

Niniejszym informuję, że od 17.09.2007 roku obowiązuje znowelizowany Regulamin Sportowy PZTO. Zmianie oraz uzupełnieniu uległy paragrafy 18,19 i 26. Pełny tekst Regulaminu Sportowego dostępny jest w

Biuro PZTO informuje, że na stronie internetowej w dziale DOKUMENTY/WZORY PISM został zamieszczony druk wniosku o licencję na udział we współzawodnictwie Taekwondo Olimpijskiego dla klubu będącego członkiem zwyczajnym Związku.

Mistrzostwa Europy Juniorów w Taekwondo

Mistrzostwa Europy Juniorów w Taekwondo

Biuro PZTO informuje, ze decyzja Zarządu trener Tomasz Pyciarz został mianowany trenerem odpowiedzialnym za przygotowanie reprezentacji narodowej do Mistrzostw Europy Juniorów (26-28.10.2007 w Azerbejdzanie).